Стрижки, які худят особа

Ти напевно знаєш, що зараз за допомогою грамотно підібраного способу можна не тільки приховати недоліки, але і перетворити їх в плюси зовнішності. У боротьбі з апетитними щічками і широкими вилицями тобі допоможуть стрижки, які худят особа. Правильна зачіска здатна візуально витягнути лицьовій овал, скинути пару років віку і кілька кілограмів. Так що, якщо вирішила схуднути до літа - читай правила "стрункою" зачіски і бігом в перукарню.

Асиметрія тобі до лиця

Це може бути як стрижка, так і звичайна укладання. Щоб зробити асиметричну зачіску, досить зачесати волосся на косий проділ і випустити кілька пасом на-віч. Нехай локони спадають злегка недбало, обрамляючи щоки. Більш радикальний крок - стрижка з асиметрією - також візуально буде худіть особа.

Стрижки, які худят особа: пишний каскад

Будь-які хвилі в зачісці пом'якшують риси обличчя, роблячи образ більш гармонійним. Нехай в волоссі буде легкий обсяг і рухливість, а стрижка - градуйованою. Довжина каскаду безпосередньо впливатиме на контур скул і щік. Зверни увагу, що верхній шар каскаду повинен бути або трохи вище підборіддя, або нижче його.Найбільш підходяща довжина волосся з такою стрижкою - рівень грудей. Додай трохи текстури, дозволь окремим пасмам візуально "витягнути" овал обличчя. Для жіночності можна створити легку хвилястість.

Текстура і каре

У випадку з каре найбільш виграшно виглядає подовжений варіант. Він витягає овал обличчя, візуально прибираючи пару кіло. Довжина зачіски не повинна бути коротше плечей, а самі локони можна злегка завити, щоб вони спадали на щоки. Зупинивши свій вибір на подовженому каре, не бійся одноманітності. За допомогою засобів для укладки ти можеш додати легку текстуру пасмам, що тільки зіграє в плюс твоєї стрункості. Як варіант, спробуй прикореневій обсяг - особа відразу стане на кілька кроків ближче до ідеального овалу.

Стрижки для повного особи: недбала чубчик

Стрижка з недбалою і злегка асиметричною чубчиком - кращий варіант, щоб візуально звузити широкий лоб і зробити обличчя худее. На піку популярності дугоподібні "рвані" чубчика, ледь закривають брови. Цей елемент зачіски буде доречний як у випадку з подовженим каре, так і з довгою каскадної стрижкою. Є один недолік - таку чубок буде непросто коригувати самостійно.Вона спочатку по довжині трохи нижче рівня брів, тому підрізати захочеться вже через тиждень. Щоб не морочитися з перукарем кілька разів на місяць, вибирай спочатку найбільш натуральну, трохи проріджену і асиметричну чубок. Таку і самої підстригти не страшно.

чубчик достовірніше

Відмінний спосіб звузити широкий лоб і приховати проблемний зони - довга коса і як би "відростила" чубчик. Великий плюс цього варіанту в тому, що таку чубок, не потрібно підстригати раз в тиждень, як це зазвичай буває. До того ж, з такою вдалою деталлю у тебе не буде проблем із забороненим в таких випадках кінським хвостом. Спробуй носити довгу косу чубок з боковим проділом або з об'ємними хвилями - будь-який варіант буде візуально робити твоє обличчя худее.

Легка хвиля

Власницям довгого волосся ця зачіска буде в самий раз. Постарайся домогтися якомога більших хвиль, тоді твої локони дуже делікатно сховають широкий контур обличчя. Допоможуть тобі в цьому великі бігуді або плойка. Щоб пасма виглядали доглянуто і не втрачали природний блиск, використовуй засоби захисту від термічних впливів. Все-таки волосся близько особи залучають максимум сторонньої уваги. Дрібних завитків старайся не допускати, вони можуть призвести зворотний ефект.

Стрижки, які худят особа: піднятий потилицю

Давай згадаємо старі добрі 70-е. Чудова Бріджит Бордо хоч і не була повною, але відрізнялася широкими вилицями, які виграшно підкреслювалися правильними пишними зачісками. Обсяг на потилиці створював ефект подовженого обличчя, наближаючи контур до овального. У наш час цим секретом активно користується чудова полнушка Адель і потрапляє прямо в точку! Прикореневій обсяг на потилиці найзручніше створити за допомогою начісування і закріпити лаком середньої фіксації. Спосіб працює не тільки з пишними довгим волоссям: вигідно "підняти" потилицю можна і з подовженим каре.

Зачіски НЕ для широкого особи

Вибираючи зачіску, яка приховає недоліки, не зупиняйся на перерахованих варіантах. Ти вільна експериментувати і шукати свій варіант стрижки, яка худіт особа. Однак ці варіанти тобі точно на руку не зіграють, а скоріше навпаки додадуть пару зайвих кілограмів і розширять контур обличчя.

 • Кінський хвіст з відкритим чолом
 • Прямий проділ і витягнуті пасма
 • "Широкі" зачіски та укладки
 • Афро-кучерики
 • Стрижка "під хлопчика"
 • Густа рівна чубчик
 • Чубчик вище брів
 • Боб-каре до підборіддя
 • Різкі горизонтальні пасма
 • Пучок на маківці
 • Довжина волосся нижче грудей

Залиште Свій Коментар