Стрижки, які зроблять вас візуально стрункішою

У нас є просто приголомшлива новина для дівчат, які переживають через свого круглого овалу обличчя: тепер зробити щічки візуально скульптурними і виразними можна не тільки за допомогою контурирования! Правильно підібрана форма зачіски допоможе скульптуріровать особа і надати йому більше витонченості. Пропонуємо вам 3 стрижки, які візуально зроблять вас більш стрункою.

Головне правило для всіх дівчат з круглим обличчям - це уникати м'яких прямих ліній в стрижці. При цьому "гострі" акценти також не впораються з округлими формами щік - завдяки ним особа стане здаватися ще більш круглим, ніж є насправді. Що ж робити? Вибрати одну з наступних стрижок.

Стрижки для худого особи: подовжений боб

Довгий боб - зачіска, яка заслужено стала однією з найулюбленіших не тільки у селебрітіс, а й у їх стилістів. Завдяки довжині, яка закінчується нижче підборіддя, волосся красиво обрамляють обличчя і дозволяють візуально "схуднути" в області щік. Це прекрасна стрижка для дівчат з широкими вилицями.

У 2015 році всі найкрутіші перукарі радять носити саме подовжений варіант бобу, який тепер прийнято називати не інакше, як long bob або лоб. Ідеально, якщо довжина волосся буде на 8-10 см нижче лінії підборіддя.Якщо ж хочеться залишити довжину до ключиць, тоді попросіть вашого майстра зробити кілька різнорівневих пасом у особи, щоб підкреслити його лінії і виділити.

Стрижки для худого особи: филировка на середній довжині волосся

Якщо коротка стрижка вам не подобається, тоді зупиніть свій вибір на довжині до лопаток з профільованими пасмами різної довжини у особи.

"Подовжена стрижка з безліччю шарів прекрасно підходить всім дівчатам, які намагаються приховати свої круглі щічки. Завдяки обсягом і різнорівневим пасмам біля особи особа візуально стає більш овальним, струнким", - радить стиліст з Голлівуду Еммі Бредбері.

Роблячи укладання такої стрижки, не забувайте, що обсяг важливий не тільки в прикореневій зоні, але і в нижній - це дозволяє як би витягнути особа. Але будьте обережні і не переборщіть - начісування і великі важкі локони будуть псувати ефект.

Можна укладати таку стрижку не тільки за допомогою фена, а й за рахунок стайлера, створюючи м'які пляжні хвилі, як у супер моделі Кари Делевінь.

Стрижки для худого особи: подовжена чубчик на бік

Ще один спосіб зробити особа візуально стрункішою, це постригти довгу чубок і укладати її набік.Таким способом часто користуються зоряні перукарі, щоб швидко подовжити кругле обличчя моделі, наприклад, під час фотосесії. Незаперечна перевага такої деталі стрижки полягає в тому, що вона відмінно поєднується не тільки з подовженим бобом, але і з довгими профільованими шарами.

Тайлер Колтон, ще один дуже відомий в світі шоу-бізнесу стиліст, рекомендує:

"Якщо ваші щоки занадто округлі, чубчик прекрасно їх сховає. Але важливо зробити її довгою, не коротші середини носа, а кінчики при цьому залишити рваними, а не однієї довжини".

Приклад беріть з Алекси Чанг - у неї дуже стильна стрижка.

Еммі Бредбері підтверджує слова Тайлера:

"Така чубчик не тільки приховає щічки, а й акцентує увагу на ваших очах. Асиметричні чубчика, укладені на бік, візуально дозволяють подовжити обличчя і зробити вас більш стрункою не тільки для камери професійного фотографа, але і в очах оточуючих".

Залиште Свій Коментар