Тенденції зачісок 2018: прогноз провідних стилістів

Зачіски та тенденції змінюються з року в рік, чого тільки ми не побачили в нинішньому! Знаменитості з рожевими волоссям, блискучими корінням, татуюваннями на шевелюрі ... Що ж далі? Які тенденції будуть продовжувати "жити", тобі розкажуть найвідоміші стилісти, які тісно співпрацюють з відомими людьми.

Стрижка боб

Ти здивована? А ми ні! Популярність цієї зачіски іноді йде на спад, але в 2018 році вона знову на піку. Уенді і Кім, засновники бренду "Mixed Chicks hair products" кажуть: "Боб - вже класика, а з його допомогою ти можеш стати найстильнішою і красивою! Тобі вибирати, якої довжини боб буде на твій голові, варіантів маса".

Тенденції зачісок 2018: натуральний колір волосся

Леслі Кальдерон з "Mastey" визнається, що яскраві і неприродні відтінки вже порядком набридли. "Попрощайся з рожевим і зеленим, в 2018 році радує око натуральний колір волосся". Хочеш виділитися? Здорові і гарне волосся завжди привертають увагу, подбай про них!

Зачіски з плетінням

Яку б зачіску ти не захотіла, косичка ніколи не буде зайвою! Прикрашай нею прямий проділ, укладання на бік або розпущене волосся!

Тенденції зачісок 2018: природні хвилі

За словами стиліста Елоіз Чанг, в цьому році модно заплітати коси на ніч! Чудова новина, чи не так? Тільки так ти отримаєш потрібні м'які і природні хвилі. Якщо і це ти не встигаєш зробити, то Заплети коси на сухе волосся, скропи їх лаком, дай їм 5 хвилин часу, а потім розпусти!

Зовсім швидкий варіант, але не такий безпечний для волосся, на фото!

тугі локони

Щаслива пора для тих, у кого кучерява шевелюра! Якщо ж ти не входиш в число цих щасливиць, озброюйся дифузором або батоги дрібні косички на ніч! Термобігуді маленького діаметру або плойка тобі в допомогу, але сильно ними не захоплюйся, щоб не нашкодити волоссю.

Тенденції зачісок 2018: аксесуари для волосся

У минулому році яскраві аксесуари для волосся викликали справжній фурор, а завдяки бренду "Charmsies" ювелірні вироби продовжують домінувати і вражати! Не бійся шикувати: тату, зірки, блискітки - все це ще довго буде в моді.

Накладне волосся

Ліза Річардс, засновниця "RPZL", вважає, що використання штучного волосся в 2018 році поб'є всі рекорди. І це зрозуміло, так багато дівчат мріє про довгі локони, а навіщо чекати, коли вони відростуть? Накладне волосся високої якості ніхто і не відрізнить відтвоїх рідних, так що сміливо використовуй, тим більше що стільки зірок вже піддалося цієї модної тенденції!

"В об"

Що це за страшний звір, запитаєш ти. А це всього лише хвилястий біб, який своєю красою завоював масу прихильниць! Кевін Лі, директор "Restore Salon & Spa" покладає великі надії на цей тренд в 2018 році, передбачаючи більше хвиль і довжини звичної для нас стрижці. Відмінний варіант, тобі не здається?


 

Залиште Свій Коментар