Топ-11 кращих зачісок 2018 року

А адже це було наче вчора. 2018 й уже не раз звучав як найяскравіший і модний період за останні кілька років. Ти, напевно, багатьох фішок вже і не згадаєш? Ну ладно тобі, таке забувається важко. Тим більше, що велика частина "прічесочних" тенденцій плавно зробила крок разом з нами в 2018. Давай згадувати найяскравіші зачіски минулого року. Може, не все ще втрачено?

Кращі зачіски: чи не квасоля, а просто Боб

Відмовитися від довгих локонів в минулому році вдалося дуже багатьом ікон стилю. Без тіні жалю модниця відрізали довгі пасма, залишаючи подовжене каре або "рваний" боб. Ну а що - зручно. Укладається така зачіска за п'ять хвилин, надмірного догляду не потребує. Боб можна носити як з прямим волоссям, так і м'які текстурні локони. Цілком собі ніжно і жіночно.

 

сміливі відтінки

Неонові вкраплення, рожеві обмре, райдужні коси - варіант не для будь-якого віку і темпераменту. Однак найбільш зухвалі модниці не стали нехтувати фарбами в минулому році. Плюс (і мінус) такої зачіски в тому, що яскраві кольори досить швидко вимиваються, не встигаючи приїстися оці. Особливо відважні дівчата експериментували з кислотними відтінками.Менш сміливі обмежувалися ніжно-ліловими градиентами на попелястих локони.

 

Відросло коріння - ЩО?

Так-так, це один із трендів 2018 року, який до цих пір актуальне. Поєднання холодного відтінку блонда з плавно відрослими темними корінням - тепер не ознака недоглянутості, а must-have для блондинок. Насправді, виглядає така зачіска досить неприродно і не зовсім звично. Зате зручно!

 

Кращі зачіски 2018: плетіння

Це були просто коси, колоски, різні джгутики ... Вінки з кіс по всій голові або тільки елементи плетіння. Виглядало дуже ніжно і жіночно тоді, рік тому. Та й зараз елементи кіс продовжують триматися в топі.

 

злегка растрёпа

Недбалі пучки, "півні" і стирчать волосини залишилися в минулому 2018м році. Проте, такі зачіски виглядали дуже акуратно і мило. Злегка розпатланий стиль був актуальний навіть у весільних варіантах зачісок - "пухнаста" наречена виглядала дуже природно.

 

Кращі зачіски: класичне омбре

Класика омбре в топ нового року не потрапляє. Нині лідирують такі варіанти переливів як витяжка, балаяж або Шатушь, тобто вибіркові "вигорілі" пасма, злегка недбалий малюнок.Само по собі омбре передбачає горизонтальний градієнт - від темного до світлого. Однак у порівнянні з сучасними варіантами той, торішній - різкіший і "не модний".

 

золотистий блонд

Цей варіант світлого волосся в минулому році ще був на передових місцях. Нині на зміну теплим відтінкам прийшли платинові, графітові, словом - холодні, як серце твого колишнього, пасма. Мода на золото, на жаль, залишилася позаду.

 

Прямий проділ і вуха

Гладкі пряме волосся, зачесане на прямий проділ за вуха, дуже елегантні і до цього дня. Мода на них виникла ще в 90-х, але в минулому році повернулася знову. Виглядає така зачіска лаконічно, не вимагає додавання аксесуарів. А поєднувати цей варіант можна як з діловим костюмом, так і з вечірнім вбранням. Головне - правильно розставити акценти.

 

Кращі зачіски: асиметрія

Нерівні зрізи і "голодранці" носили ще рік тому, пам'ятаєш? Підкреслювали асиметрію колірними акцентами і текстурою. Виглядало злегка інопланетне. Може бути, воно й на краще, що ця зачіска залишилася в минулому?

 

Ідеальний кінський хвіст

Високий хвіст - це класика. У різні часові періоди спосіб його "зав'язування" змінювався: додавалися аксесуари, начісування,розташування на голові. Однак найкращим і незмінним варіантом залишається гладкий кінський хвіст без додавання зайвого. Самий виграшний варіант такої зачіски, звичайно, з довгими прямим волоссям. Актуально і до цього дня.

 

чітка чубчик

У минулому році обрізала чубок? Ну і правильно. Якщо в 2018 була модною чубчик з вираженим контуром (особливо з довгим волоссям), то зараз на зміну їй прийшла густа "рвана" і довга. Така чубчик може бути дугоподібної, злегка роздвоєною - це модно, але не практично. На жаль, підстригати таку доведеться часто.

 

Якщо відверто, дуже багато модні тенденції застарівають не так вже швидко. Будь-яка наближена до класики зачіска буде модною поза часом. Головне - вибери те, що зможе підкреслити твою індивідуальність і буде тобі до лиця.

Залиште Свій Коментар