ТОП 5 зачісок Вікторії Бекхем: як стати схожою на ікону стилю?

Стати володаркою настільки ж стильною і модною зачіски, як у дружини Девіда Бекхема, зовсім не складно (з нашими порадами): варіанти для волосся різної довжини і для різних ситуацій.

Говорячи об'єктивно, Вікі Бекхем - далеко не красуня, але вона ідеально опанувала мистецтво подавати свою зовнішність в найвигіднішому світлі. Зачіски Вікторії Бекхем відрізняються одна від одної дуже істотно, але у них є особливості: виглядають вони приголомшливо стильно, а робляться просто.

  1. Локони на довге волосся (з такою зачіскою колишня Пош-Спайс виглядає спокусливо і дуже жіночно)

Цей варіант підійде для власниць волосся, довжина яких - нижче плечей. Знадобиться плойка або бігуді-бумеранги середнього діаметра. Якщо часу в обріз - то користуйтеся плойкою, а якщо зачіска повинна всіх вразити тільки завтра - варто накрутити волосся на бігуді.

Головне, накручувати волосся не від коренів (найкраще - від скронь). І не робити пасма занадто дрібними. Після того, як локони сформовані, їх треба розібрати руками (можна використовувати гребінець!) І скропити лаком.

2.Коса збоку (така зачіска виглядає просто і досить нейтрально)

Щоб заплести таку косу треба буде розділити волосся на прямий проділ, а потім злегка завити пасма, що знаходяться біля особи, плойкою. Решту масу волосся треба гребінцем зачесати набік і закріпити пасма на потилиці невидимками, щоб вони не вибивалися. Отриманий "хвіст" слід просто заплести в класичну косу, закріпивши на кінці гумкою.

Якщо хочеться додати образу пустощів, то цю зачіску Вікторії Бекхем можна злегка модифікувати, випустивши з неї кілька пасом.

3.Взлохмаченная коротка стрижка (ідеальний варіант для ділового образу, якому потрібно надати невимушеності)

База для створення цієї зачіски - коротка стрижка, яка є чимось середнім між стрижками "боб" і "каре".

Чубчик треба буде розділити на дві частини, відповідним чином зафіксувавши (для цього варто використовувати віск), щоб вона була гладкою. Волосся на потиличній частині і на тімені треба підняти і закріпити в творчому безладді, щоб вийшов свого роду дисонанс між частинами зачіски.

4.Пучок на потилиці (стильний образ, який буде доречний і в офісі, і на прийомі)

Ця елегантна зачіска Вікторії Бекхем робиться дуже просто, особливо, якщо у вашому розпорядженні є спеціальне пристосування, яке називають "бубликом".Навколо нього треба буде за допомогою шпильок укласти основну довжину волосся, випустивши кілька пасом.

Чубчик треба розділити на проділ і зафіксувати лаком, а волосся на тімені треба підняти (можна зробити легкий начісування).

5.Шікарний обруч (урочиста, але не вигадлива зачіска)

Щоб цей образ став по-справжньому розкішним, але стриманим, знадобиться ретельно обраний обруч. Він може бути чорним (це універсальне рішення, незалежне від кольору вбрання), або ж яскравим.

Ободок треба помістити так, щоб прибрати з чола чубок. Волосся слід укласти в художньому безладі за допомогою воску або гелю.

Залиште Свій Коментар