Колір волосся впливає на життя, характер і настрій: дізнайся як!

Всі ми народжуємося з певним кольором волосся, який повністю формується в період статевого дозрівання. Колір залежить від багатьох факторів: спадковість, співвідношення жіночих і чоловічих гормонів, рівень вмісту та активності меланіну. Ще з давніх часом вважається, що колір волосся відображає характер людини, його настрій і погляд на світ. Не дарма в середні століття рудоволоса жінка обов'язково вважалася відьмою. Та візьміть хоча б казки: всі негативні герої неодмінно володарі темного волосся, кольору воронячого крила, а принцеси і добродушні розумниці - Золотоволоска.
фізіологи пов'язують вплив кольору волосся на характер з ендокринними процесами. Вважається, що якщо в організмі чоловічого гормону тестостерону більше, то волосся буде темного кольору.

Жінка-брюнетка завжди сильна, владна, цілеспрямована і активна. Якщо ж навпаки, переважає жіночий гормон естроген, то колір волосся таких людей буде світлим. блондинки ніжні, м'які, характер у них більш жіночний.

Як колір волосся впливає на наше життя?


Сучасні психологи теж сходяться на думці, що характер, настрій, образ життя і колір волосся неймовірно пов'язані між собою.

Дама, що має розкішні і доглянуті волосся натурального кольору, Повністю задоволена собою, врівноважена і спокійна. А ось якщо жінка перефарбовується, шукає нові образи, незадоволена власною кольором, то це говорить багато про що.

Буває так, що волосся від природи тьмяні, рідкісні або просто не личить колір, тоді бажання перефарбуватися цілком природно.

Чому жінки змінюють колір волосся?

Підбір певного відтінку може візуально поліпшити загальний вигляд. Іншим важливим фактором в прагненні змінити колір волосся є мода. Це може здатися дивним, але існують такі поняття, як мода на брюнеток, блондинок, природний колір або яскраві відтінки. Ця тенденція циклічна і вже багато десятків років змінює один одного.

Ще однією причиною, що підштовхує поміняти колір волосся, Є вік. У підлітковому періоді молоді люди все частіше висловлюють свою несхожість на інших і незалежність за допомогою яскравих, екстремальних і неймовірних відтінків. У цьому віці також високо прагнення виглядати старше, в цьому випадку дівчата фарбуються в темні, суворі кольори.

Чималу роль відіграють стереотипи.Наприклад, відома фраза про те, що справжні джентльмени віддають перевагу блондинкам, змушують жінок змінювати колір волосся в надії знайти свого принца. Всі ці причини вказують на одне: жінка незадоволена своєю зовнішністю, вона прагнути виділитися, змінитися, привернути увагу, заявити про себе.
як пов'язаний колір волосся і характер людини?
Чорний колір. Володарі чорних волосся досить жорсткі і розважливі люди. До мети вони йдуть впевнено, рішуче і майже завжди швидко досягають її. Жінки з чорним кольором волосся по праву вважаються фатальними і таємничими.

В рисах характеру простежуються чоловічі нотки. Брюнетки досить впевнені в собі, стають хорошими керівниками. Темперамент найчастіше меланхолійний, люблять самотність, у них вузьке коло друзів. Захоплюються релігією, мистецтвом.

У супутники вибирають собі чоловіків слабших, ніж вони самі. До речі кажучи, народна мудрість про те, що чоловіки люблять блондинок, а одружуються на брюнетках - підтверджується соціологічними дослідженнями. У жінок-брюнетках чоловіки бачать стабільність і надійність, тому і вважають за краще зв'язати себе узами саме з темноволосої жінкою.

Яскравими прикладами успішності, багатства, цілеспрямованості, загадковості і краси є, наприклад, фатальна красуня Одрі Хепберн, стильна і розкішна Елізабет Тейлор, пристрасна Пенелопа Крус.


блондинки. Жінки зі світлим волоссям давно стали героїнями анекдотів і забобонів. Вважається, що на першому плані для них завжди йде зовнішність, а інтелектуальними здібностями вони обділені. Однак, це далеко не так: доведено, що блондинки краще за інших розуміють в точних науках.

Мають витриманий і спокійний характер, Іноді наївні і холодні. Чи не вдаються в деталі, вважають за краще покладатися на інтуїцію. Блондинки жіночні, м'які й миловидні, чим і привертають до себе сильна стать. Схильні до частих змін настрою, ранимі і недовірливі. З плином років блондинки можуть поміняти колір волосся під впливом гормонів, зазвичай волосся стає русявим або рудим. Відомої представницею цієї касти була незрівнянна Мерилін Монро. Секс-символу 60-х років наслідували багато жінок, але мало хто знає, що вона була від природи брюнеткою.

Якщо говорити про тих, хто від народження має світлий колір волосся, ви здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що така фатальна і оригінальна жінка, як Діта фон Тіз від народження натуральна блондинка.І рудоволоса спокусниця Христина Хендрікса, зірка популярного серіалу "Божевільні", теж натуральна блондинка. Актриса почала експерименти з рудим кольором ще у віці 10 років, тоді її мама вперше дозволила їй перефарбуватися.

Рижий колір. Такі люди дуже емоційні, поривчасті, нестримані і хитрі. Дуже часто володіють запальним характером, багато нервують. Це пов'язують з тим, що у рижиків організм виробляє мало антистресових гормонів. Сім'я для них не виходить на перший план, скоріше, вони більше будуть зайняті роботою і собою. Звикли домагатися успіху, уперті і цілеспрямовані. Вибирають в чоловіки сильних і незалежних чоловіків, під стать собі. У сучасному світі кіно відомими представниками сонячного типу волосся є незрівнянна Джулія Робертс, Чарівна і витончена Ніколь Кідман, романтична Кейт Уінслет, Сильна і владна Джуліанна Мур.

Русий колір. Серед достоїнств русявий людей можна відзначити їх спокійний, розсудливий, відданість і працьовитість. Такі люди є хорошими друзями і співрозмовниками. Вони не терплять тиску,приймають рішення самостійно і прагнуть у всьому знайти гармонію. Створюють довговічні і міцні сім'ї.

Можна привести в приклад таких знаменитих актрис, як ума Турман, Дженіфер Еністон, Інгеборга Дапкунайте.
Тепер ви бачите, що визначити характер за кольором волосся досить легко і, в більшості випадків, все описане збігається. Перевірте на собі!
Вважається, що жінка, яка змінила колір волосся, Набуває характеру, властивий новому відтінку. Може бути, якщо вам не вистачає рішучості і якостей лідера, варто пофарбувати пару пасом волосся в чорний? А якщо ви постійно зациклені на інших, а вам хочеться пожити для себе, сміливо додавайте міді своєму волоссю.

Так що експериментуйте, мене і досягайте своїх цілей.

Залиште Свій Коментар