Приборкання чубчика: як заховати чубок красиво

Навіть тим, кому безумовно йде чубчик, вона може з часом набриднути і серйозно псувати настрій. Однак є безліч способів не тільки запобігти цій неприємності, але і створити з її допомогою безліч різноманітних зачісок. сховати чубок швидко, модно і красиво допоможуть кілька простих трюків.

Як красиво укласти чубок?

Найпростіший і швидкий спосіб прибрати чубок - зафіксувати її за допомогою шпильок або обідка. Стильні аксесуари відвернуть увагу від цієї деталі зачіски і стануть незвичайним доповненням до вбрання. Коли прикраси в зачісці недоречні, на допомогу прийдуть шпильки-невидимки. Ободок особливо зручний для маскування дуже короткою і рваною чубчика, тоді як при прямій і довгою краще скористатися різноманітними зажимами, зачісуючи волосся набік або вгору. Якщо при цьому зробити начісування, зачіска стане більш об'ємною, а волосся - візуально густими.

Не обов'язково заколювати чубчик повністю: якщо залишити на лобі кілька пасом, вийде більш рідкісна, дуже мила і романтична деталь зачіски. Тим, хто любить прямий проділ, рекомендується розділити пасма на дві частини і заколоти за вухами.Також можна зачесати волосся набік і надіти зверху обідок, стрічку або косинку.

Якщо дозволяє час, варто спробувати більш цікаву укладку. Для цього потрібно розділити пасма на лобі на кілька частин. Потім кожну з них піднімаємо вгору і заколює за допомогою невидимок, створюючи на волоссі маленькі ромбики. Якщо дозволяє час, можна поекспериментувати і спробувати заплітати прядки в кіски або джгути, укладаючи їх вигадливим орнаментом. А ще чубок з довгого волосся можна додати до основної маси волосся і зробити високий хвіст або полухвост; заплести її в косичку, скрутити джгут і укласти набік, закріпивши шпилькою, або ж вплести чубок у французьку косу, і навіть не в одну.

Модні чубчика і способи їх укладання

Цікаво виглядають різноманітні начісування - це модно і зручно, та й зробити начісування не складе труднощів. Наприклад, потрібно взяти чубок за кінчики, зробити кілька різких рухів зверху вниз гребінцем з частими зубцями і закріпити утворився пустотливий чубчик лаком. Довгу Начесане чубок можна укласти набік. Тільки не слід забувати, що начісування - небезпечна для волосся процедура.Проводити її можна тільки на чисті і сухі волосся, а видаляється начісування за допомогою миття. Але ні в якому разі не варто намагатися розчесати волосся, так як це може призвести до сильного пошкодження їх структури. Також перед начесиваніем краще скористатися будь-яким пом'якшувальною засобом, щоб захистити волосся і зробити їх більш слухняними.

Можна віддати перевагу одному способу, а можна чергувати їх залежно від власного настрою і ситуації. І тоді чубчик перетвориться з набридливої ​​перешкоди в джерело захоплюючих експериментів.

Залиште Свій Коментар