Вплив кольору волосся на долю: планети і зірки підкажуть відповідь

Ви коли-небудь замислювалися, чому багато жінок так педантично ставляться до кольору волосся? Чому так багато дівчат перефарбовують свої від природи світле волосся в темні відтінки, і навпаки? Що значить фраза «В цьому кольорі мені комфортніше»? Насправді, на думку астрологів, колір волосся і його зміна сильно впливають на людську карму і долю. Спробуємо розібратися, в чому ж криється цей взаємозв'язок.

Блондинки, брюнетки, шатенки і руді: управляємо долею за кольором волосся

За світлий колір волосся відповідає Меркурій і проявляється він в допитливості, легкості і відкритості людини. І це легко можна підтвердити, адже багато блондинки, як натуральні, так і фарбовані, володіють такими якостями, як товариськість, вміння домовлятися, деяку балакучість і поверховість. Перефарбовуючись в світлі відтінки, жінка підсилює дію Меркурія, при цьому слід бути обережним, адже такі зміни можуть негативно позначитися на долі, проявляючи не найкращі якості планети. Звичайно, можна нейтралізувати дії планет, спираючись на Місячний календар стрижок, Який допоможе кожній жінці вибрати оптимальну дату для стрижки та фарбування волосся.

Всі відтінки шоколаду додадуть власниці сильні якості Марса - рішучість, сміливість і наполегливість. Крім того, червоні відтінки наділяють сексуальністю, що не може не радувати вашого обранця.

Більш темні відтінки волосся курирує Плутон, який відповідає за сексуальність і владність. Пекучі брюнетки неймовірно харизматичні і драматичні, не дарма ж їх порівнюють з фатальними красунями.

Що ж стосується рудих дівчат, то ними керує Сонце. Ця планета наділяє огневолосих панянок творчими здібностями, підсилює їх і дарує натхнення. Однак тут є і зворотна сторона. Досить часто перефарбувавши волосся в рудий колір, дівчина відчуває, що стає егоїстичною і самозакоханий. Це говорить про те, що Сонце проявляє свої негативні сторони, наділяючи свою підопічну егоцентризмом. У такій ситуації необхідно повернутися до натурального відтінку волосся, так як це може погано позначитися на подальшій долі дівчини. Будьте обережні і уважні до вибору зачісок і стежте за тим, коли наступають сприятливі дні для стрижки волосся. Це значно впливає на зростання і зміцнення вашого волосся.

Більш оригінальні і нетрадиційні відтінки волосся розбудять в жінці планету Уран, яка любить експресію і сучасність. Однак тут теж варто бути обережним і «носити» такі відтінки не довше місяця, адже це не тільки агресивні кольори, але і досить шкідливі для волосся.

Залиште Свій Коментар