Вся правда про дреди

А ти коли-небудь фанатела від Боба Марлі, мріючи про таких же дреди, як у нього? Ти не єдина, навіть зірки часом спокушаються перспективою похизуватися бунтарської зачіскою. І якщо ти зважилася на експеримент з волоссям, варто дізнатися про дреди все! А ми, як завжди, тобі в цьому посприяємо.

різновиди дредів

Дреди дредам ворожнечу, перш ніж бігти до майстра, визначся, які хочеш саме ти.

· Безпечні. Такі дреди плетуться з канеколона і їх немов натягують на локони як панчоху. Тому вони і вважаються найбезпечнішими для волосся, їх можна без жодного ризику зняти, якщо набридли. Але канеколон не переносить сушку феном і швидко перетворюється в мочалку.

· Небезпечні. Класичні дреди, які плетуться з власного волосся, при цьому твоя шевелюра не повинна бути менше 10 сантиметрів. У чому небезпека? А в тому, що розплести небезпечні дреди, не пошкодивши волосся, практично нереально, простіше зістригти. До речі, неприємні відчуття тебе чекають і під час заплетені.

· Повстяні. За технологією схожі з безпечними, так як одягаються на волосся, як чохли. Дуже легко знімаються, але при цьому недостатньо популярні, так як на голові виглядають неприродно.

· Подвійний. Це суміш власного волосся і канеколона, переплетених між собою в спіраль.

· Індустріальні. Кріпляться на дротовому каркасі, при цьому часто стирчать в різні боки. Незручні, тому що під час сну на голову тисне каркас.

Дреди: способи плетіння

Так, заплести дреди - непросте завдання, посильна тільки професіоналам. Розрізняють декілька способів:

1. Крючком або струною. За цією технологією дреди формують руками, буквально звалюючи його, не зачіпаючи кінчик. Потім залишився хвостик простягають гачком або струною через "звалятися" дреди. Так можна отримати дуже тугі і, головне, довгострокові дреди.

2. Ручний, або "вовняний" спосіб. Майстер, озброївшись вовняними рукавицями, працює над кожною прядкою, поки вона не перетвориться в дреди, після чого обробляє його воском.

3. Начесиваніе. Дреди буквально створюються з колтунів, для цього волосся просочуються воском, а потім начісуються вузьким гребенем.

4. Скручування. На даний момент найпростіший спосіб, для якого необхідний тільки віск і терпіння помічника. Волосся при цьому діляться на рівні за обсягом прядки, а потім кожну скручують по спіралі і просочують воском.І, хоча голову мити забороняється близько місяця (!), Ця конструкція вважається досить довговічною.

Дреди: як доглядати

Щоб дреди виглядали рівними, вони потребують щоденного "підкочування". Для цього за допомогою пальців їх крутять в різні боки від коренів до кінчиків.

Мити голову тобі доведеться рідше, ніж зазвичай. Рекомендується робити це не частіше одного разу в 10 днів, при цьому забудь про використання шампунів і кондиціонерів - їх дреди бояться. Фахівці радять скористатися милом або дігтярним шампунем, який можна придбати в звичайній аптеці.

Через місяць-два слід з'являтися у майстри на корекції, щоб заправити вибилися волоски і підплести відросло коріння. Якщо у тебе дреди з повсті або канеколона, то їх раз в 2-3 місяці слід знімати і замінювати новими.

Помітила, що дреди зростаються між собою? Не лякайся, просто акуратно роздягли їх пальцями. Але не забудь порадитися з майстром, щоб скорегувати догляд за волоссям.

Дреди: як знімають

Ця процедура може бути досить болючою і травматичною для волосся. Але, всупереч загальній думці, голитися на лисо тобі не доведеться.Дреди можна розчесати, хоча це - довгий і важкий процес. Твої волосся після зняття дредлоків зажадають відновлення, порадься з майстром і скористайся всіма його порадами по догляду.

Дреди: фото і відео

З дредами можна робити різноманітні зачіски, а також прикрашати їх всілякими аксесуарами. Надихайся!

 

 

Залиште Свій Коментар