У чому різниця між кератиновим випрямленням і відновленням волосся

Сучасні засоби для краси волосся доступні в широкому асортименті. Вони спрямовані на підтримку блиску пасом, сили і краси протягом тривалого часу. Серед популярних методик, застосовуваних жінками, найбільшою затребуваністю користуються кератіновие випрямлення і відновлення. Багато дівчат вважають їх однією і тією ж маніпуляцією, але це не так.

опис процедур

Якщо не вдаватися в подробиці, то розпрямлення і регенерація кератином - це два різних процеси. У другому випадку прядки насичуються рідким білком, який втрачено через негативного впливу стресу, аксесуарів або погодних умов. При розгладженні використовується хімічний препарат, який руйнує кератинові зв'язку.

відновлення

При проведенні реабілітаційної процедури наноситься натуральна містить кератин сироватка. Її додають для збагачення доглядає і миючої косметики (шампунів, бальзамів і лосьйонів). Речовина огортає кожну волосину, а потім проникає в його структуру. Далі починається процес відновлення, який стосується різні види пошкоджень.

Важливо! На відміну від випрямлення в рамках кератинового відновлення використовуються натуральні речовини, а не хімічні.

Перукарі додатково застосовують прасування-випрямлячі.За допомогою впливу на пасма високої температури здійснюється запечатування кератину для мінімізації його подальшого вимивання. При використанні такого методу рівень PH стабілізується, а отриманий результат зберігається протягом тривалого часу.

Термін дії кератину становить 30 хвилин. Потім пасма нагріваються і після закінчення процедури приймають вид повністю здорового волосся, які стають важчими і гладкими. З цієї причини оптимально використовувати відновлення білковими сироватками після знебарвлення і мелірування.

випрямлення

Зовнішній ефект після проведення обох процедур схожий, однак, вплив при Кератинове вирівнювання кардинально відрізняється. Діючою речовиною тут виступає тиогликолевая кислота. Її також застосовують для депіляції, але там концентрація вище.

Хімічний релаксант (тиогликолят) знищує білкові сполуки волоса, основним елементом якого є - кератин. Результатом впливу стає витончення пасом і підвищена м'якість. Досягається він за рахунок порушення зв'язків білка в структурі шевелюри. Через агресивного впливу кислоти процедура кератинового випрямлення строго обмежена за часом.

Після закінчення певного періоду застосовується нейтралізує засіб у вигляді бальзаму. З його допомогою ретельно обробляють волосся, а потім скрупульозно змивають протягом мінімум 5 хвилин.

Попадання препарату з тіогліколятом на шкірний покрив голови здатне спровокувати серйозне роздратування, особливо при пошкодженнях, таких як подряпини, рани або тріщини. У цих місцях можливо порідіння.

Якщо раніше проводилося освітлення або мелірування, варто відмовитися від кератинового випрямлення, так як під час фарбування білкові зв'язку вже були порушені. Повторний вплив кислотою здатне довести процес руйнування до максимуму.

цілі проведення

Застосування процедури кератинового випрямлення або відновлення безпосередньо залежить від того, яких результатів хоче домогтися дівчина. Для цього важливо зрозуміти всі тонкощі, а потім вибрати підходящий варіант.

відновлення

Ламкість і тьмяність пасом свідчать про необхідність вжити заходів щодо їх регенерації. Такі волоски потребують інтенсивного харчуванні, яке є при використанні відновлювальних кератінових сироваток.

Цілі проведення подібної процедури:

 • блиск і гладкість пасом;
 • реабілітація сильно пошкодженого волосся;
 • ефективний вплив і тривалий результат;
 • надання сили і щільності;
 • усунення перетину.

Важливо! Не варто застосовувати праску, якщо ослаблення і ламкість незначні. У цьому випадку досить просто нанести збагачене засіб на волосся або рідкий кератин в чистому вигляді, а потім змити.

Важливою умовою подальшого догляду є миття волосся бессульфатнимі шампунями.

випрямлення

Постійне застосування прасування для розгладження неслухняних і кучерявих пасом стає надокучливим заняттям. Власниці природних кучерів частіше прагнуть їх розпрямити, особливо коли волоски постійно плутаються і настовбурчуються.

Цілі для проведення кератинового випрямлення:

 • забезпечення гладкості волоссю;
 • усунення пухнастості;
 • надання м'якості пасмам, яка дозволить зробити укладання легше.

Коли процедура проводиться в умовах салону краси, фахівець повинен обов'язково нанести на шкіру голови жирний крем, такий як вазелін. Якщо він цього навіть не запропонував, варто негайно відмовитися від послуг перукаря.

Хімічне розпрямлення має на увазі модифікацію власний структури. Досягається руйнування білкових з'єднань за допомогою застосування тиогликолевой кислоти. У кучерявого волосся овальна структура. Якщо овал витягнуть трохи, пасма виглядають рівніше. Симетричний коло характерне для ідеально прямих локонів. Мета використання хімічної речовини полягає в досягненні такої форми.

Відмінності процедур: як вибрати підходящий варіант

Зрозуміти яку процедуру краще провести досить просто. Потрібно лише усвідомити різницю між ними. Кератинове вирівнювання - це процес нанесення на волосся хімічного складу, що містить тіогліколят. Відновлення пасом сироватками з рідким білком характеризується застосуванням натуральних речовин.

випрямлення

Розгладження слід вибрати, якщо мета - ідеально пряме волосся. Такий варіант підійде власницям здорових і кучерявого волосся, укладка яких за допомогою стандартних приладів проблематична.

Якщо шевелюра не радує силою, а пасма ослаблені - застосовувати кератіновие випрямлення не рекомендується. Після нанесення хімікатів вага волосся збільшиться, що підвищить навантаження на коріння.Коли волосся мають потребу в харчуванні, це може погіршити ламкість і навіть посилити облисіння.

У цієї процедури ряд переваг:

 • Жорсткі і кучеряве прядки стають більш гладкими на 90-95%. Це найвищий результат в порівнянні з іншими методами.
 • Тип волосся не має значення. Рівна структура і блиск зберігаються протягом 5 місяців. Додаткові маніпуляції не потрібні.
 • Шевелюра захищена від впливу ультрафіолету, пилу та інших зовнішніх факторів.
 • Перетин решт зводиться до мінімуму на 90%.
 • Волосся не електризується.
 • Зачіска не втрачає акуратності протягом усього дня, а пасма не пушаться.
 • Відтінок волосся зберігається протягом усього терміну дії процедури, якщо зміна кольору здійснювалося до неї. Однак тон може іноді стати трохи світліше.
 • Підтримка гладкості не вимагає використання засобів укладання.

Якщо вірити відгуками жінок, які спробували кератіновие випрямлення, процедура дозволяє виправити результати хімічної завивки, знебарвлення та ламкість через щоденного розгладження праскою.

відновлення

Використання препаратів на основі натурального білка - кератину підходить практично всім жінкам.Протипоказано використання сироватки в трьох випадках: онкологія, травми шкіри голови і алергія на діючі компоненти. При відсутності зазначених факторів лікування пасом принесе лише позитивні результати.

Важливо! Відновлення кератином торкається зміна структури волосся, а тому не варто розраховувати, що після нанесення складу пасма розпрямляться.

Застосування засобу в чистому вигляді обмежено. Не варто реанімувати шевелюру цим способом частіше двох разів протягом тижня. Дозування білка може збільшуватися з 10 до 50%, але інтенсивне харчування волосся можуть отримувати до 1 місяця.

Плюси від такого догляду очевидні:

 • зміцнення зсередини;
 • усунення сильних пошкоджень;
 • можливість постійного застосування.

У наведеній нижче таблиці вказані порівняльні характеристики.

параметри

випрямлення

відновлення

Використання натуральних компонентів

немає

да

агресивна дія

да

немає

розгладження волосся

да

немає

Простота застосування в домашніх умовах

немає

да

реанімування структури

немає

да

Захист від зовнішніх чинників

да

да

довгостроковий ефект

да

немає

На основі наведеної інформації, можна підвести підсумок, що власницям сильних і здорових кучерявого волосся кератіновие випрямлення не зашкодить. У разі тонких і ламких пасом краще спробувати сироватки на основі рідкого білка.

Залиште Свій Коментар