Стрічкове або капсульне нарощування волосся: розбираємося і вибираємо

У прагненні наростити волосся виникає питання про те, яке нарощування краще: капсульне або стрічкове? Обидва методи дуже популярні і мають ряд особливостей, які варто враховувати, приймаючи рішення.

особливості нарощування

Розглянемо особливості методів капсульного і стрічкового нарощування, яку техніку і види використовуються.

капсульне

Капсульне нарощування волосся застосовується в декількох техніках: англійська, іспанська, італійська. Суть всіх методик проста - рідні пасма з'єднуються до штучним за допомогою капсул (кератинових, смоляних або клейових). Залежно від полімеру, капсульне нарощування волосся може бути як гарячим, так і холодним:

 1. До холодних відноситься іспанська методика (капсула створюється за допомогою клею) і ультразвукова (то ж, що італійська, тільки кератин плавиться ультразвуком). Відносять до холодного капсульні нарощування і японську техніку, в якій капсулами є металеві кільця / намистини.
 2. Гарячі техніки: англійська (капсула створюється смолою), італійська (кератіновой нарощування). В обох випадках полімери розігріваються спеціальними щипцями. Найбільш затребуваною є італійська методика.

стрічкове

Стрічкове нарощування волосся відноситься до холодних способів. Весь процес полягає в прикріпленні штучних пасом до натуральних за допомогою спеціальних клейких стрічок / скотча.

Стрічкове нарощування буває декількох видів:

 1. Експрес. Локони з'єднуються за допомогою дуже широкої стрічки, яка скорочує тривалість всієї процедури.
 2. HairTalk (німецька техніка). Смужки використовуються до 1 см шириною. Це дозволяє зробити їх менш помітними. Корекція відбувається за допомогою полімеру і корекційних смужок.
 3. AngeloHair. Принцип схожий на HairTalk. Але тут кріплення стрічок на кератині, а корекція проводиться за допомогою скотча.

Відмінності стрічкового нарощування від капсульного

Стрічкове і капсульне нарощування збільшують обсяг і довжину пасом. Ленточноe кріплення до волосся створюється за допомогою спеціальних смужок. Процедура займає менше часу, а саму корекцію доведеться робити часто: раз в 1-2 місяці. До того ж ця методика не підходить жінкам короткого волосся. І з нею не можна створювати складні і / або високі зачіски. А після нарощування будуть потрібні спеціальні Догляду процедури, при яких не варто користуватися спиртовмісними засобами.

Капсульна ж техніка - тривалий і трудомісткий процес.Для отримання очікуваного результату необхідно, щоб процедуру проводив досвідчений майстер. У найбільш популярному італійському нарощуванні локони потрапляють під дію високих температур. Пасма виходять акуратні, капсули - майже непомітні. Можна створювати різні зачіски, в тому числі і високий хвіст. Корекція необхідна через 2-4 місяці. Цей спосіб можна застосовувати на дуже короткому волоссі (більше 8 см), а після процедури не потрібні особливі засоби по догляду. Але варто враховувати, що дана методика не підійде власницям ослаблених волосся.

Що краще

Якщо вам потрібно збільшити довжину і обсяг на короткий термін, можна вдатися до стрічкового способу. Це і за вартістю дешевше, і процедура не займе багато часу. До того ж зняття буде швидким і легким.

Ну а коли необхідно отримати розкішну шевелюру на тривалий термін, або ж ви любите експериментувати із зачісками, варто віддати перевагу капсульну методику.

Нарощені таким способом пасма довго не потребують корекції, а місця кріплення майже непомітні.

Крім цих рекомендацій, існують і інші особливості, що визначають, що краще в кожному конкретному випадку.

Вибір за типом волосся

Одним з вирішальних факторів, що визначають яке нарощування краще стрічкове або капсульне, є тип волосся:

 1. Жирне волосся. Капсульне нарощування волосся під забороною, оскільки жир руйнує кератин.
 2. Тонкі. Оптимальний варіант - стрічкова техніка. Завдяки тому, що стрічка захоплює велику область шевелюри при кріпленні, окремі пасма не так травмуються. Також при цьому виді холодного нарощування не відбувається сплутування пасом, що для тонкого волосся актуально.
 3. Рідкісні. За рахунок техніки з'єднання, краще стрічкова методика.
 4. Короткі. Кращий вибір - капсульний метод.
 5. Щільні, густі. Нарощуються капсульної технікою.

Порівняння в вартості

Якщо мова йде про ціну, тоді стрічкова техніка дешевша. Так, капсульне нарощування може обійтися в 17 тисяч рублів (100 слов'янських пасом), а стрічкове - в 12 тисяч (40 стрічок). На ціну впливає якість штучних локонів, їх кількість і довжина.

Важливо! Кращим матеріалом є слов'янські волосся, які гарні в шкарпетці, але коштують дорожче інших видів: азіатських, європейських, південнослов'янських.

що складніше

стрічкова техніка виконується простим наклеюванням готових стрічок, тому сам процес не вимагає високого рівня майстерності і триває близько години.

капсульна методика складається з ряду важливих етапів: плавлення кератину, відбір пасом, формування капсули. Важливо підбирати локони однакової товщини і формувати капсули акуратною форми. Необхідно також підібрати оптимальну температуру, яка не шкодить шевелюрі, а плавлення кератину відбувається якісно. Тому даний спосіб краще довірити досвідченому майстрові. Тривалість процедури становить 2-4 години.

Фото до і після

Переваги і недоліки обох процедур

Плюси капсульного нарощування:

 • міцність нарощених локонів;
 • можна застосовувати на видних місцях: чубчик, скронях, потилиці;
 • дозволяються сауни, лазні;
 • можливість створювати високі зачіски;
 • майже непомітні місця кріплення;
 • інтервал між корекціями - 3-4 місяці;
 • можна фарбувати;
 • дозволяються майже всі Догляду та укладальні процедури (головне, щоб не було прямого впливу на капсули).

мінуси:

 • висока вартість;
 • тривалість роботи;
 • утворюються ковтуни;
 • з кожної корекцією довжина штучних пасом зменшується.

Плюси стрічкового способу:

 • швидкість процедури;
 • безпеку (немає температурного впливу);
 • легке і швидке зняття;
 • вартість;
 • застосовується на шевелюрі будь густоти;
 • при корекції нарощені пасма не зменшуються в довжині.

мінуси:

 • не можна робити високі зачіски;
 • пасма вичісують;
 • потрібна часта корекція з інтервалом в 1-2 місяці;
 • не можна сушити феном. Термічний вплив дозволяється тільки на кінчиках локонів;
 • застосування спеціальних Догляду коштів.

важливі нюанси

 1. Який би варіант ви не вибрали: стрічкове нарощування або капсульне, головне підібрати якісний матеріал. Чи не намагайтеся економити на штучних пасмах. Вже через пару мийок неякісні локони будуть виглядати штучно.
 2. Вчасно робіть корекцію. Інакше стануть видні місця кріплень, а самі пасма почнуть сплутуватися.
 3. Не варто вдаватися до будь-якої з процедур при наявності шкірних захворювань голови або облисінні. Також протипоказані вони при антибіотико, -гормоно, -хіміотерапіі.
 4. Нарощені пасма краще не носити більше року, даючи їм періодичний відпочинок.
 5. Не можна лягає спати з мокрим волоссям, а також розчісувати їх не просушити.

Щоб зрозуміти, яке нарощування волосся краще капсульне або ж стрічкове, варто звернутися до майстра. Він точно визначить пріоритетність методики в залежності від стану рідного волосся, а також підкаже правильне рішення з урахуванням вашої ситуації і переваг.

Залиште Свій Коментар