Вибираємо найзручнішу гребінець для мелірування

Багато жінок і дівчат завжди намагаються виглядати бездоганно, тому часто вдаються до фарбування волосся. Шанувальниці популярного фарбування пасом, і цим дуже набридли салонні процедури, вважають за краще проводити мелірування в домашніх умовах. Але як зробити фарбування швидкої і правильно відібрати дрібні пасма? Завдяки спеціальній гребінці для мелірування ви забудете, що таке просиджувати годинами за виконанням улюбленого фарбування.

Плюси і мінуси мелірування гребінцями

Серед достоїнств гребінців можна виділити:

 • рівномірний розподіл на пасма;
 • зручність в здійсненні техніки;
 • скорочення часу процедури;
 • досягнення ефекту розмитого кольору, що актуально для окремих технік, неприйнятних контрасти (за допомогою лопатки і страйпера);
 • можливість здійснити прикореневе мелірування і точно повторити попередній малюнок, що актуально для підфарбовування волосся;
 • низьку вартість інструменту.

недоліки:

 • кожен конкретний інструмент, крім гребінця з вістрям, не є універсальним засобом для мелірування (наприклад, страйпером можна фарбувати тільки прикореневу частину);
 • не завжди підбирається потрібна товщина пасом;
 • деяким новачкам важко розібратися в принципі роботи пристрою (хоча в інтернеті існує безліч відео, фото і детальних інструкцій з цього приводу).

вартість

Ціни на гребінці залежать від марки і країни-виробника. Якщо вам потрібен недорогий варіант, можете придбати китайський гребінь за 50 рублів. Але якщо ви хочете, щоб все було ідеально, тоді професіонали рекомендують обзавестися гребінцями італійського виробництва фірми MechesComb, ціни на які стартують від 300 рублів.

Мелірування гребінцем в домашніх умовах

За допомогою гребінця можна самостійно провести фарбування прядок, не гірше, ніж в знаменитому салоні. Головне знати, яка техніка вам імпонує більше і який інструмент підійде для її здійснення.

Класична гребінець для відбору пасом

Стандартна гребінець для вибору прядок має гострий кінець. При його використанні можна легко:

 • відокремити один шар від іншого;
 • пройшовшись зигзагом, вибрати дрібні прядки, які будуть розташовуватися один від одного на однаковій відстані;
 • відібрати будь-які прядки волосся;
 • відокремити як товсті, так і тонкі прядки.

Гребінець з невеликими гачками

Вона віддалено схожа на стандартну гребінець, але її зубчики з двох сторін мають загнуті догори краю, чимось нагадують гачки. Існують різні варіації подібних інструментів, які визначаються в першу чергу відстанню між зубами: для відбору дрібних, середніх і широких прядок. Є гребінця, за допомогою яких можна відбирати і товсті, і тонкі локони.

Як користуватися гребінцем для мелірування? Техніка відбору прядок досить проста:

 1. Розчісується локони.
 2. Береться частина волосся, в які вводять гребінь.
 3. Інструмент відводять трохи в сторону, щоб прядки застрягли в гачках.
 4. Чуть-чуть піднімають локон.
 5. Здійснюють підхоплення виділених пасом середнім пальцем, а потім акуратно викладають їх на фольгу і промазують барвником.

Цікавий момент: в світі салонної індустрії також використовують гребінець трикутник, яка представляє собою геометричну фігуру зі сторонами, засіяними зубами в два ряди.

Гребінець "парканчик"

Виглядає гребінець таким чином: верхні більш товсті зуби розділені маленьким вирізом, нагадуючи кремлівський забір, а нижні - мають трохи відстань між собою. За відгуками користувачів подібна гребінець є найкращим варіантом, якщо дівчина робить фарбування сама.

Техніка відбору прядок:

 1. Вибираєте пасмо волосся.
 2. Введіть в нього інструмент (від низу до верху) під самий корінь.
 3. Натягніть локон трохи вниз. Тепер ви бачите, як він розділився на дві частини. Проведіть середнім пальцем між шарами.
 4. Відберіть верхівку і покладіть її на фольгу.
 5. Промажьте пасма приготованим освітлювачем і загорніть їх у фольгу.

Професійні майстри не люблять використовувати таке пристосування для мелірування, адже вони мають хорошу вправність у відборі пасом за допомогою звичайної гребінця з гострим кінцем. А от жінки, які здійснюють фарбування самостійно просто в захваті від "заборчика".

Для здійснення відкритого мелірування і професіонали, і дилетанти вважають за краще використовувати декілька видів гребінців, найпопулярнішими з яких виступають - гребінець-лопатка і страйпер.

Лопатка для мелірування

Для здійснення фарбування в стилі меланж, Мажімеш, Шатушь, венеціанського і каліфорнійського мелірування, яке передбачає активацію кольору на відкритому повітрі, використовують спеціальне пристосування - гребінець-лопатку.

Фарбувальний склад наносять на саму гребінець, а потім проводять інструментом від верху до низу, одночасно додаючи фарбу. На виході вас чекають дрібні прокрашенние пасма.

Це чудо-пристрій дуже схоже на совок, яким збирають ягоди. Воно має рідкісні зубчики, загнуті вістрям догори. Коштує це пристосування абсолютно не дорого - близько 60 рублів. Ціна на виріб залежить від матеріалів виготовлення, ширини лопатки, конкретної марки.

Техніка роботи з лопаткою:

 1. Розчешіть всю шевелюру.
 2. Відберіть окремий шар і виділіть потрібну кількість волосся, яке приблизно відповідає ширині лопатки.
 3. Вставте локон в інструмент у прикореневій зони. Зафіксуйте.
 4. Нанесіть барвник на саму лопатку і починайте рухатися у напрямку вниз. Додавайте фарбувальний склад в процесі руху. Намагайтеся тримати лопатку вертикально, зробивши невеликий відступ від коренів.
 5. Після того, як ви досягнете кінчиків, можете сміливо опустити прокрашенние прядки на шар іншого волосся.
 6. Таким способом забарвлюється вся шевелюра.

Важливо! Фарбування волосся завжди потрібно починати з потилиці, оскільки там пасма більш жорсткі і менше схильні до освітленню.

Страйпер

З одного боку дана гребінець має звичайні зубчики, а з іншого - спеціальну лопатку з пустотами, в яку заносять фарбу. Варто, як і колишні варіанти, абсолютно не дорого - 50 рублів.

Актуальний тільки для волосся середньої довжини і коротких пасом. Просто незамінний при підфарбовування відросло коріння, оскільки дозволяє в точності відтворити попередній варіант фарбування.

Як працює:

 1. Прочешіть пасма.
 2. Нанесіть барвник на одну зі сторін лопатки.
 3. Швидко прочешіть локон страйпером, повернувши пристосування зубцями донизу.
 4. Покладіть ще одну прядку зверху і обробіть її аналогічним способом.

Використовувати страйпер повторно для однієї і тієї ж пасма неприпустимо, інакше ви отримаєте не мелірування, а незрозумілі мазки.

Підготовка перед використанням інструменту

Важливо дотримуватися стандартних правил, які дозволять найкращим чином провести освітлення локонів.

Керуйтеся наступними рекомендаціями:

 • добре прочешіть всю шевелюру, щоб не було колтунів і поплутаних волосся;
 • наносите склад на брудну голову (це робиться для того, щоб мінімізувати вплив оксігента);
 • використовуйте пелерину, щоб захистити одяг і плечі;
 • з'єднайте освітлювач з барвником в пропорції 1 до 1;
 • підготуйте спеціальний шампунь з серії "Для мелірованого волосся", а також бальзам-ополіскувач.

Порада. Якщо ви збираєтеся проводити повне мелірування 40% голови, то краще скористатися допомогою мами або подруги, адже пасма на потилиці дуже важко відібрати або фарбувати спеціальної гребінцем самостійно.

Кращі бренди інструментів

Професійні майстри і звичайні користувачі віддають перевагу таким маркам:

 1. Експерт-модель від L'Oreal Preference, яка передбачає заповнення трирівневий зубів барвником. Легким рухом руки гребінцем проводять по росту волосся, - на виході виходить делікатна фарбування, що підкреслює глибину зачіски. Подробиці про фарбу для мелірування від L'oreal Preference ви знайдете у нас на сайті.
 2. Відомий німецький бренд Dewal користується великою популярністю у жінок, які вважають за краще меліровать будинку. На російський ринок надійшла заборчатих гребінець з гострим кінцем. Також виробник пропонує спеціальну силіконову шапочку, для витягування прядок гачком.
 3. Бельгійська гребінець-лопатка Sibel - досить міцний і надійний інструмент для мелірування.
 4. бренд Eurostil, Родом з Іспанії, випускає численні страйпери, найкращим чином підходять для фарбування коренів.
 5. Відомий в світі перукарні індустрії виробник Harizma порадує користувача нейлонової гребінцем по типу "заборчика" з 3 сторонами зубчиків.

Слід зауважити, що всі запропоновані варіанти досить бюджетні. Саме тому кожна жінка в домашніх умовах може з легкістю почати експериментувати.

Таким чином, не існує єдиного інструменту, за допомогою якого можна виконати будь-які варіанти мелірування. Але якщо ви конкретно визначилися з технікою, можна придбати певні пристосування, які суттєво скоротять час, витрачений на виконання процедури.

Більше про мелірованії волосся пропонуємо дізнатися з наступних статей:

 • чи потрібно мити волосся перед мелірування;
 • як зробити мелірування в домашніх умовах;
 • чи можна робити під час місячних, при лактації і вагітності;
 • як часто можна меліровать волосся;
 • мелірування на фарбоване, освітлене волосся;
 • мелірування на хну і басму, якого результату очікувати.

Залиште Свій Коментар