Карвінг волосся або елегантна завивка, що не пошкоджує локони

Жінка рідко буває повністю задоволена своєю зовнішністю. Навіть коли все ідеально - знайдеться якась дрібниця, яка переконає красуню в своїй привабливості. Але оскільки ми всі прагнемо до ідеалу, різні аксесуари і зачіски служать чудовою прикрасою, а карвінг волосся допоможе зробити локони слухняними і м'якими.

Що таке карвінг?

Карвінг має на увазі процедуру, яку часто називають легкої хімією або щадним варіантом завивки. З його допомогою довготривала укладка на вищому рівні буде забезпечена, а самі локони при цьому - не будуть пошкоджені.

Ще однією функцією карвінгу, крім завивки, є додавання стійкого обсягу біля коріння і візуальне збільшення їх густоти.

Трохи історії

Порівняно недавно компанія "Schwarzkopf" запатентувала слово "карвінг" для назви нового способу довготривалої укладання. Процедура ця проходила під керівництвом майстрів і при використанні спеціального хімічного складу. Обов'язковою складовою завивки волосся карвінгу були кручені бігуді. З тих пір процедура довготривалої завивки називається карвінгом.

Залежно від типу волосся і складу, який застосовується, ефект укладання зберігається на 1-2 місяці.Зараз же, в залежності від результату, який дівчина хоче отримати, використовується як звичайні великі і дрібні бігуді, так і різні ролери, бумеранги і інші види.

Якщо Ви хочете зробити карвінг волосся, ціна його, зверніть увагу, не з найдешевших, так як над цією процедурою повинні працювати справжні професіонали, інакше замість шикарної укладання Ви ризикуєте отримати зіпсовані локони.

Не варто забувати і про спеціальний хімічний склад. Однак заради красивої укладки і щадного відношення до локонам - ніяких грошей не шкода.

Багатьох бентежить, що якщо довгострокова укладання має відношення до хімії, значить і виглядати вона буде не завжди на потрібному рівні. Насправді хімічний вплив даної процедури має мінімальний вплив, що дозволяє створювати природні і натуральні локони. Переглянувши процедуру карвінг волосся фото "до" і "після", можна без сумнівів переконатися в ніжності завитків.

види карвінгу

Проведення процедури і її результат безпосередньо залежать від довжини, типу і бажаного ефекту. Дрібні бігуді використовуються для отримання довгих кучерявого або сильно кучерявих пасом.Для любителів злегка завитого локонів використовуються великі бігуді. Таким чином, карвінг на середні волосся фото дуже приваблює дам, які охоче люблять заворожити оточуючих своїми важкими кучерями. Крім цього, карвінг шикарно виглядає як на довгих, так і на коротких локони. Причому на будь-якій довжині популярні і великі, і дрібні завитки без винятку.

Карвінг корисний, якщо:

  • У Вас мінімум часу для щоденного споруди зачіски;
  • У Вас досить жирні локони. Процедура злегка "підсушить" їх і додасть обсяг;
  • Локони дуже тонкі і м'які, що часом заважає укладанню об'ємних зачісок.
  • Ви переживаєте про стан Вашої шевелюри і боїтеся використовувати сильнодіючі хімічні засоби;
  • Ви спостерігаєте за модними тенденціями, карвінг волосся допоможе знайти свій неповторний стиль.

Карвінг дозволяє формувати різноманітні зачіски, а головна його перевага - в разі докучання завитки можна самостійно випрямити, на відміну від хімічної завивки, яку потрібно обрізати.

процедура карвінгу

підготовка

Щоб отримати ідеальний результат завивки, локони необхідно ретельно підготувати.Насамперед потрібно переконатися в здоровому стані кінчиків. Це робиться для того, щоб уникнути неохайного результату, оскільки на пошкоджених кінчиках завивка волосся карвінг може або зовсім не проявитися, або проявитися неякісно. Тому якщо у дівчини є посічені кінчики, їх обрізають.

Перед процедурою потрібно обговорити з майстром, чи дозволяє структура Ваших локонів зробити карвінг волосся, фото якого Ви могли надати. Після чого фахівець підбирає потрібного діаметру бігуді, а також відновлюють і захисні препарати.

створення кучериків

В першу чергу локони фіксуються за допомогою бігуді. Далі на них наноситься не містить аміаку і інших шкідливих речовин склад. У такому положенні локони повинні залишитися на певний час, після чого їх ретельно промивають і висушують. Вся процедура займає близько двох годин.

Найдовший термін тримається карвінг на коротке волосся, фото яких Ви можете переглянути. Справа в тому, що короткі локони завдяки своїй довжині не втрачають форму під дією ваги шевелюри, тому здатні тримати завитки близько 10 тижнів.

Протипоказання

Оскільки карвінг волосся має підсушує ефект, то він не рекомендується жінкам, у яких локони ламкі і сухі. Не рекомендується карвінг і для товстих і важких пасом, так як на них він протримається не довго, а витрачені гроші підуть даремно.

Не рекомендується дана процедура для освітленого за допомогою мелірування локонів, так як карвінг волосся відгуки в такому випадку мав не найпозитивніші. Зверніть увагу, що жорсткі локони довше зберігають ефект завивки. Однак для інших типів повторювати процедуру можна кожні 2-3 місяці.

Догляд за волоссям після процедури

Бажано додати в свій арсенал косметичних засобів відновлюють і зволожуючі бальзами і маски. Щодо стайлінгу протипоказань ніяких немає, тому можна використовувати все, що Вам імпонує.

Процедура карвінгу дозволяє після кожного миття голови створювати свій варіант укладання: як легкі волночкі, так і чітко змодельовані завитки. Також після карвінгу можна фарбувати і меліровать локони, однак це рекомендується робити хоча б через 3-4 дні після процедури. Якщо Ви вирішили пофарбувати локони, на яких попередньо було проведено карвінг волосся, ціна підходящої фарби буде трохи вище звичайної, так як вона не повинна містити аміак.

Залиште Свій Коментар