Варіанти коротких стрижок для жінок після 50 років

Стрижки для жінок після 50 повинні підкреслювати красиві очі, приємні риси обличчя, приховувати зморшки, дрібні недоліки зовнішності. Які зачіски вибирати, кожна сучасна жінка у віці повинна вирішувати самостійно. Існує безліч варіантів з чубчиком і без неї, які молодят, виглядають елегантно, по-сучасному. Найчастіше жінки вибирають каре, Пікс, боб, короткий каскад або сесон, роблять мелірування, фарбування.

Поради щодо вибору стрижки

Стрижки для жінок за 50 не обов'язково повинні бути модельні або занадто короткі. Допускається довжина прядок до лінії скул, мочок вух, підборіддя, середини або підстави шиї. Експериментувати можна з багатошаровістю, філіровкою кінчиків, градуюванням, вибором чубчика, проділу. При виборі зачіски стилісти рекомендують жінкам старше 50 вибирати сучасні варіанти, враховувати тип зовнішності, особливості фігури.

Основні рекомендації:

  • Не варто погоджуватися на стандартні жіночі стрижки, якщо є можливість підібрати ті, які молодят, підкреслюють овал обличчя. Стильні укладки з чубчиком на короткі або середні волосся допоможуть жінкам виглядати молодше, елегантніше.
  • Не треба боятися експериментів. Модні способи фарбування, мелірування пожвавлять саму коротку стрижку, допоможуть приховати недоліки круглого, квадратного особи.
  • Худим жінкам підійде форма каре, повним сподобається боб, каскад на коротке волосся. Тим, у кого дуже рідкісні прядки, краще вибирати Пікс.

  • Перед походом в перукарню варто погортати модні журнали, вивчити фото відомих актрис старше 50 років. Можливо, їх образ допоможе вибрати підходящий варіант укладання на свято, весілля дітей, власний круглий ювілей.
  • Зачіски для круглого, квадратного, вузького особи треба вибирати з урахуванням недоліків зовнішності. Пишні філірованние прядки допоможуть замаскувати вади, надати образу жіночності.

Популярні варіанти зачісок

Стрижки для жінок 50 років повинні бути не тільки зручними, але і стильними, красивими. Дуже короткі пасма можна не залишати, якщо немає бажання виглядати старше. Чубчик бажано підстригти філіровальнимі ножицями, зробити рваною або прямий. Для круглого обличчя підійде каскад, боб, для квадратного краще вибрати гаврош, сесон. Каре і Пікс вибирають власниці овальної форми.

модний боб

Стильні варіанти зачіски боб можна підібрати з урахуванням структури, типу волосся, їх стану, густоти. Довжина прядок може варіюватися за бажанням клієнтки, форма теж має безліч видозмін. Така стрижка молодить, виглядає суворої, елегантною або ділової залежно від способу укладання. Чим старше жінка, тим коротше можна зістригти пасма ззаду, з боків. Доглядати за бобом просто, як і створювати модні образи навіть після 50 років.

ступінчастий каскад

Каскад підійде елегантним дамам за 50 з тонкими рідким волоссям. Він рекомендований власницям круглого, квадратного особи, жінкам з пишними формами. Короткі пасма з боків спускаються сходами, приховуючи зморшки біля очей, справжній вік і недоліки. Ступінчастий каскад - це та стрижка, яка не має вікових меж. Укладати її краще феном, напівкруглої щіткою, домагаючись об'ємності біля коріння.

універсальне каре

Каре ідеально підходить для круглого, овального особи, має безліч варіацій. Дамам старше 50 ця модельна зачіска сподобається простотою укладання, можливістю вибирати підходящу довжину і фасон. Елегантним жінкам рекомендується зупинити вибір на подовженому каре, молодящейся підійде асиметрія, градуювання.Чубчик можна зробити прямий, косий, рваною, зачесати набік, тому.

Стрижка Пікс

Пікс не дуже підходить для круглого особи, зате відмінно поєднується з подовженим, трикутним. Вона молодить, додає індивідуальності, поєднується з мелірування, сивиною. Можна укласти коротке волосся мусом, пінкою, зачесати їх набік або наїжачити пальцями. Жінка, яка вибирає Пікс, відрізняється бешкетним характером, життєрадісним настроєм, бадьорістю. Така жіноча зачіска передбачає носіння брюк, кардиганів, яскравих сучасних нарядів.

способи укладання

Підбираючи зачіску для круглого, овального, трикутного або квадратного особи, кожна жінка за 50 повинна вміти робити її укладку різними способами. Також будинку повинні бути інструменти і пристосування, які можуть знадобитися для завивки кучерів, випрямлення волосся або створення обсягу. Дуже короткі і середні пасма легко мити, сушити, розчісувати, тому проблем з укладанням ні у кого виникнути не повинно.

Популярні способи укладання:

  • випрямлення праскою неслухняних пасом;
  • завивка плойкою або на бігуді;
  • надання пишності феном, округлої щіткою;
  • створення художнього безладу мусом, кінчиками пальців;
  • моделювання волосся мусом, гелем.

Нижче представлені фото-приклади коротких стрижок для жінок за 50 з різними варіантами укладання. Можна доповнювати стрижку фарбуванням, аксесуарами, підкреслювати елегантну сивину легким тонуванням.

Залиште Свій Коментар