Брондірованіе на темне волосся - ефектний спосіб оновити образ

Трендом останнього часу стало виглядати так, як ніби тільки що повернувся з морського відпочинку. Одним зі складових образу є ефект вигорілих на сонці волосся. У реальному житті така ситуація пересушує локони, робить їх ламкими і призводить до рясного випадання. На допомогу прийшла нова техніка брондірованія, що дозволяє домогтися такого ж результату, але в салоні. Це дозволяє зберегти здоровий стан пасом і при цьому слідувати моді.

Що таке

Популярне брондірованіе - це професійне фарбування волосся в кілька близьких по тону відтінків. Палітра починається з шоколадно-коричневого тону, закінчується пшенично-перловим. Найчастіше до такої методики звертаються власниці довгих локонів, але і на хорошій короткій стрижці ефект вражає.

Плюси і мінуси фарбування

Велика популярність фарбування пояснюється рядом переваг:

 • натуральність;
 • можливість підібрати індивідуальні відтінки;
 • створюється візуальний обсяг зачіски;
 • молодить і освіжає обличчя;
 • не вимагає періодичного коректування у кореневої зони;
 • благородний і елегантний вигляд.

Мода на натуральність не пройде ніколи.Методика фарбування локонів брондірованіе відповідає цьому запиту. Результат виглядає як природний колір, властивий пасмам, трохи вигорілим на сонці. Великий спектр відтінків дає можливість вибрати оптимальний варіант, що враховує декілька нюансів. Це колір очей, вік, тон шкіри, овал обличчя. Ідеальний варіант допоможе розкритися і виглядати більш ефектно.

Фарбування в кілька відтінків створює враження великого об'єму зачіски. Звичний моноцвет явно програє в цьому аспекті. Гра тонів і переливи на світлі роблять обличчя молодшим і свіжим.

Увага!Специфічна техніка дозволяє зберігати при фарб прикореневої зони. Це звільняє дівчат від регулярних коригувань відросло пасм.

Кілька відтінків на волоссі, плавно переходять з одного в інший, для тих, хто вважає за краще аристократизм і благородство. Це фарбування для дівчат, які знають, що таке шик і непомітні, стримані рішення.

До негативних якостей відносять:

 • тривалість процесу;
 • необхідність підтримувати локони в ідеальному стані, адже найбільш виграшно техніка виглядає на блискучих доглянутих локони;
 • потрібно відновлювати загальний тон.

Практично повністю повторити первинний відтінок неможливо. Це пояснюється великою палітрою кольорів, що наноситься на локони.

Вартість в салоні і при домашньому використанні

Техніка брондірованія відноситься до технічно складним і виконати правильно процедуру в домашніх умовах складно. Справитися з завданням під силу кваліфікованим майстрам, які пройшли підготовку та мають певний досвід. Майстри виконують процедуру за 4500-8000 руб. вартість залежить від рівня салону і кваліфікації майстра.

Процесс трудомісткий і може завдати шкоди пасмам. Щоб уникнути пошкодження локонів, в деяких салонах поєднують багатобарвне фарбування з зміцнюючими і відновлюють процедурами.

Якщо є бажання провести економ процедуру в домашніх умовах, то слід бути готовою до того, що результат виявиться не зовсім таким, як очікувалося. Правда, при цьому буде досягнутий основний ефект - економія грошей. Підбираючи фарби, доведеться заплатити тільки за кілька флаконів. Вартість залежить від бренду. Вітчизняні склади мають більш низьку вартість від зарубіжних аналогів. Вартість від 200 до 650 руб.

Важливий момент! Вибираючи тони для домашньої процедури необхідно пам'ятати, що різниця у відтінках не повинна перевищувати 3 тони. Тільки тоді це буде не мелірування, а брондірованіе.

Види фарбування, відповідні темним волоссям

Залежно від особистих переваг і індивідуальності підбирається вид роботи. Це класичне, каліфорнійське, зональне фарбування, ефект омбре.

класичне - фарбування, максимально імітує натуральність. Спеціаліст підбирає відтінки, найбільш близько підходять в колірній гармонії. Це скоріше мелірування, добре скориговане між квітами локонів і тоном шкіри обличчя. Досвідчений майстер підбирає оптимальний варіант, що враховує натуральний колір волосся, бажаний результат.

ефект омбре створює ілюзію відросло коріння. Темна прикоренева зона і світліша частина локонів створюють враження вигорілих на сонці волосся. Ця техніка не втрачає популярності серед знаменитостей. За допомогою спеціальної техніки нанесення фарби, на пасмах створюється плавний перехід тонів. Сама темна область - коріння, найсвітліша - кінчики.Найбільш ефектний результат такої техніки досягається, коли використовується велика кількість кольорів. Чим більше тим краще.

Якщо натуральний колір пасом досить насичений, то кореневу частину майстер може не фарбувати, а залишити в первинному вигляді. Майстер погоджує з клієнткою, яку довжину темних локонів необхідно залишити. Це відстань 7-9 см або вибирається довжина до скул. Обробка локонів у особи в стилі омбре добре виглядає на каскадних зачісках. Створюється додатковий зоровий ефект обсягу.

каліфорнійське брондірованіе являє собою різновид омбре, але більш м'яку. У такій техніці перехід від темної кореневої області до більш світлої відбувається непомітно. Це більш природна варіація, яка виглядає натурально. Необов'язково створювати темну зону в верхній частині. Особливо стильні леді воліють перенести затемнену частину ближче до кінчиків. Це робить образ більш м'яким, але не менш модним. Дівчата, які віддають перевагу не кричущий стиль, вибирають каліфорнійське фарбування.

зональний - це фарбування не всієї голови, а окремих пасом в різні відтінки.Дуже ефектний вигляд брондірованія, що дозволяє виглядати оригінально і з'єднати в одному образі 2 тони - стати брюнеткою і блондинкою одночасно.

Які відтінки і кольори підходять

Найбільш популярна техніка для темного волосся. На такому тлі ефект найбільш яскраво проявляється, тому більшість зірок з темними локонами користуються цією методикою.

Майстри не радять робити процедуру на чорному волоссі. Причина в тому, що необхідно перефарбовувати локони в базовий колір. Цей процес зробить і без того тривалу процедуру ще більш тривалою. Якщо чорний колір пасом природний, то його фарбують до каштанового тони, а потім працюють за звичайною схемою.

Якщо чорний тон штучний, то за допомогою змивки його видаляють, а потім приступають до фарбування. На цьому типі волосся добре виглядають каштанові, коньячні і мідні відтінки.

Каштановим локонам підійдуть близькі відтінки - кавові, мідні, медові. Для шатенок і брюнеток вдалими будуть попелястий, коньячний, медовий кольору.

Варто відзначити, що палітра вибирається індивідуально, і хороший майстер підкаже, які відтінки краще підібрати.

Особливості фарбування в залежності від довжини

Особливості процедури:

 • для роботи з темним волоссям підбирається шоколадно-кавова палітра;
 • різниця між відтінками повинна бути 2-3 тони;
 • при темних локони кореневу зону годі й фарбувати або нанести найтемніший з обраних тонів;
 • брюнетки повинні пофарбувати кореневу область в світліший колір, щоб не допустити контрасту;
 • найбільш світлий колір на кінчиках волосся, серединна зона - перехідна область із середнім кольором;
 • на короткій зачісці краще виглядає омбре, на довгій - класика;
 • для оптимального ефекту процедуру проводять на прямому волоссі. На кучерявих і хвилястих результат виглядає не так вражаюче;
 • щоб результат тримався довше, відразу після процедури проводять ламінування.

техніка фарбування

Від майстерності фахівця, що виконує процедуру, залежить результат. Хороший майстер точно визначає межі і не допустить переходу брондірованія в мелірування.

 1. Відрізати посічені кінчики.
 2. Процедура починається з нанесення складу на зону в кілька см від коренів.
 3. Розділіть локони на 6 зон.
 4. Наносити склад слід спочатку на потиличну частину.
 5. Відділяється тонка пасмо, на планшеті наноситься фарба.
 6. Відділяється товста пасмо, злегка начісувати.
 7. Наноситься суміш.
 8. Чергуються тонкі і товсті пасма.
 9. За допомогою пензлика складу рівномірно розподіляється по необхідної довжині.
 10. Кожен локон загортається в фольгу.
 11. Верхню частину голови обробляють фарбою, паралельно передній лінії росту волосся.
 12. Область чубчика - суміш наносять перпендикулярно лінії росту волосся.
 13. У центрі області чубчика необхідно залишити частину локонів без фарбування.
 14. Суміш необхідно тримати на волоссі не більше 40 хв., Далі змити.

Важливо! Для того щоб зберегти результат довго, фахівці радять одночасно провести біоламінування.

особливості догляду

Як і всі фарбоване волосся, після процедури брондірованія локони потребують додаткового зволоження і живлення. Після сеансу слід мити голову м'якими шампунями, наносити на пасма маски і бальзами, що сприяють збереженню кольору.

Волосся необхідно берегти від сонячних променів, не допускати переохолодження. Погано впливає на такі локони морська вода. Під час відпочинку варто користуватися капелюхами і не допускати попадання солоної води на пасма.

Ефектна і сяюча зачіска, яка розповість оточуючим, що дівчина в тренді і стежить за модою - це брондірованіе.З таким вибором неможливо бути нестильна і несучасної в будь-якому одязі.

Залиште Свій Коментар