Корекція брів в домашніх умовах: використання нитки, пінцета, воску

Ще давним-давно жінки зрозуміли, що брови - це одна зі складових зачаровує погляду і привабливого зовнішнього вигляду. Оскільки в різні епохи переваги відрізнялися, дівчата раз у раз голили свої брови, вискубували, фарбували або пробивали. Однак у наш час існують свої стандарти з приводу даної риси обличчя. На даний момент корекція брів в домашніх умовах - невід'ємна частина догляду за своєю зовнішністю.

Візажисти всього світу сходяться на думці, що брови - одна з важливих складових макіяжу. Вони здатні дуже тонко передати або навіть створити настрій, надати виразності. Виходячи зі статистичних даних, навряд чи знайдеться жінка, яка жодного разу в житті не бралася за пінцет. Але це далеко не єдиний спосіб. Найбільш поширеними є:

 • корекція брів ниткою;
 • корекція пінцетом;
 • корекція за допомогою воску;

Однак перед тим як провести корекцію, необхідно визначитися з формою. Це не складно, якщо у Вас вже є форма: достатньо всього лише оновити її. Але якщо Ваші брови є відкритими для будь-яких змін, необхідно за допомогою трьох точок або зі спеціальним трафаретом створити бажаний варіант. Розглянемо ж способи корекції докладніше.

корекція пінцетом

Серед трьох запропонованих, робота з пінцетом найбільш проста і широкодоступними. На відміну від корекції брів ниткою, використання пінцета не вимагає додаткового навчання.

Існує думка, що вискубувати волоски необхідно в денний час, так як в цей час больова чутливість людини досить низька. Якщо ж у Вас шкіра надто чутлива, процедуру потрібно перенести на вечір.

Обов'язкові умови, які потрібно дотримуватися - якісна дезінфекція інструментів і достатнє освітлення, що дозволяє розглянути всі волоски. А далі - механічна робота: натягнути шкіру, схопити волосок, висмикнути.

Така корекція брів в домашніх умовах має такі плюси:

 • доступність;
 • простота;

Серед мінусів можна відзначити:

 • швидка регенерація волосків;
 • пошкодження волосяної цибулини, внаслідок чого наступні волоски відростають більш товстими;
 • трудомісткість процедури;

Корекція за допомогою воску

Даний тип операції підходить лише в тому випадку, якщо довжина волосків досягла 5 мм. Здійснити її досить складно, оскільки точно і розмірено нанести віск, моделюючи майбутню лінію,без попередньої підготовки не у кожного вийде. Тому корекція форми брів таким способом повинна проводитися навченим фахівцем.

Після процедури бажано нанести крем, щоб уникнути появи роздратування.

плюси:

 • тривалий ефект після процедури;
 • висока якість;

мінуси:

 • можлива поява подразнень;
 • хворобливість процедури за рахунок масового вищипування;

Корекція брів ниткою

Корекція брів ниткою набрала особливої ​​популярності останнім часом. Азіатських дівчаток з раннього дитинства навчають даному мистецтву. Адже видалення навіть найдрібніших волосків за допомогою однієї лише бавовняної нитки по-іншому не назвеш.

Крім того, на півдні Азії таку процедуру надають в будь-якому салоні краси. Ті, хто вміють проводити корекцію ниткою, запевняють, що цей спосіб не тільки ефективний, а й досить простий.

Для візуального порівняння можна побачити, що корекція брів, відео про яку знаходиться нижче, має перевагу за рахунок видалення навіть невидимих ​​оку "Пушкова" волосків.

У чому полягає техніка вищипування брів ниткою?

Традиційно жінки сходу скручують нитку спеціальним способом, притримуючи один з кінчиків зубами. Інші кінчики дотримуються пальцями.При розслабленні петля, що знаходиться в середині, накидається на волоски і висмикується різким рухом.

Звичайно ж, щоб самостійно проводити таку процедуру, потрібні знання і досвід. Набагато простіше корекція брів ниткою дається, якщо проводити її іншій людині.

Зверніть увагу, що нитка повинна бути саме бавовняної (бавовняної), так як шовкова нитка занадто гладка для фіксації дрібних волосків, а синтетична не дає потрібного натягу. У салонах краси можуть використовувати також сплетіння капронових ниток.

Корекція брів ниткою в домашніх умовах

Проводити подібну процедуру самостійно - досить сміливе рішення. Перед тим, як вищипнути брови ниткою, необхідно їх підготувати. Для цього відмінно підійде зволожуючий крем: нанесіть його на зону вищипування і зачекайте кілька хвилин. Далі необхідно взяти ватяні диски (або ж просто великі шматочки вати), змочити їх гарячою водою і прикласти до брів.

Далі візьміть нитку певної довжини і скрутіть її так, як показано на відео. Отриману петлю на волоски потрібно накидати акуратно, а висмикувати - різко.Після закінчення процедури Ви визначитеся, чи сподобалася Вам корекція брів, до і після неї буде очевидний результат.

Як варіант, замість використання крему можна розпарити обличчя, посидівши 10-15 хвилин над ванною з гарячою водою. Тільки в даному випадку після процедури потрібно обробити брови ваткою, змоченою спиртовим тоніком.

Зверніть увагу, що корекція брів ниткою повинна проводитися тільки по росту волосся.

Як уникнути болю під час процедури?

По-перше, не забувайте про направлення вищипування волосся. Якщо його не дотримуватися, може пошкодитися шкіра, внаслідок чого больових відчуттів не уникнути.

По-друге, можна використовувати кубики льоду. Вони зменшать почервоніння і припухлість, якщо така є.

Майте на увазі, що чим більше розширені пори перед процедурою, тим безболісніше буде видаляти волоски. Якщо Ви все ще переживаєте, що корекція брів, фото якої знаходиться нижче, не вийде з першого разу, проконсультуйтеся з фахівцем.

Залиште Свій Коментар