Техніка плетіння коси за допомогою гумок

Склався стереотип, що зробити красиву святкову і повсякденне зачіску можна тільки у стиліста. З цієї причини помічається тенденція, коли дівчата все частіше вважають за краще робити собі короткі стрижки щоб уникнути клопоту. Коса з гумок - це ефектна зачіска, зробити яку в домашніх умовах може абсолютно кожна дівчина. Перший раз буде важко, потім руки звикнуть, і ви побачите, що звичайну косу можна плести різними способами. Така зачіска буде відмінним варіантом на кожен день, підійде для маленьких дівчаток і дорослих жінок.

об'ємна зачіска

Коли у доньки намічається свято в садочку чи їй належить піти перший раз в школу, батьки перебирають всілякі дитячі зачіски, які підійдуть для такого приводу. Зовсім не обов'язково вдаватися до допомоги професійного майстра, щоб надати своєму чаду вигляд принцеси. Пишна коса за допомогою гумок, заплетена турботливими материнськими руками, буде відмінним рішенням.

Покрокова техніка:

 1. Насамперед необхідно зачесати волосся назад. Потім виділяємо три пасма, однакові по товщині.
 2. Починаємо виконувати плетіння коси.Невеликий гумкою все пасма з'єднуємо в хвіст, розчісували його. Поділяємо хвіст на дві великі пасма і протягуємо і в отвір, що утворився від гумки.
 3. Розчісуємо локони і знову проробляємо ті ж дії, що були перераховані вище. Спочатку плетіння коси, потім зав'язуємо її резиночками і протягуємо хвіст в отвір.
 4. Так робимо до кінчиків волосся, що залишився хвіст фіксуємо за допомогою гумки, можна зробити невеликий начісування, і все готово.

Головне - це робити локони однієї величини, щоб вони вийшли акуратними. Більше не потрібно шукати святкові дитячі зачіски, так як таке плетіння коси для дівчаток - це універсальний варіант для будь-якого випадку. Якщо хочеться додати трохи вишуканості, можна закріпити зачіску красивою шпилькою.

Французька коса

Красиво заплетена коса - це ідеальне рішення зачіски для дівчаток і жінок різного віку. Вона надає образу особливий шарм, робить його жіночним і розкішним. Якщо розглядати дитячі зачіски, французька коса займає серед них почесне місце. Вона завжди виглядає святково і об'ємно.

Плетіння французької коси з резиночками:

 1. Першим кроком готуємо базу.Волосся добре розчісували, зверху відокремлюємо пасмо "для МАЛЬВИНКА", фіксуємо її маленької гумкою. Локони, які залишилися, також необхідно розділити на дві рівні частини, кожну закріпити гумкою.
 2. Плетіння коси починається з верхнього хвоста. Намагайтеся робити локони вільніше, щоб зачіска вийшла більш об'ємною. Робимо звичайну косу з трьох рядів до тих пір, поки не дійдемо до другого хвоста. Там необхідно почати підхоплювати пасма з нього. Далі доходимо до третього хвоста, беремо пасма, в тому числі і з нього.
 3. Продовжуємо плести косу до кінця, залишився хвіст закріплюємо гумкою. Щоб дитячі волосся виглядали більш об'ємними, витягуємо локони. Це допоможе також приховати гумки, які були використані для зачіски.

Французька коса за допомогою гумок для дівчаток - зачіска, яка робиться набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Потрібно просто набратися трохи терпіння і, якщо в перший раз не вийде, спробувати знову.

кругова коса

Дитячі зачіски зараз дуже різноманітні. Для дівчаток різного віку існує величезний вибір плетінь кіс і хвостів, що підходять для повсякденності і свят.Якщо звичайні зачіски вже набридли, можна вдатися до різноманітності. Всього за кілька хвилин класичну косу можна обернути навколо голови, отримавши абсолютно новий образ.

Таке плетіння називається "Українська коса". Є три основні способи, як можна її зробити.

 1. Якщо локони довгі, то можна заплести косу по всій довжині. Починаємо якнайнижче, кінчик закріплюємо маленькою гумкою. Далі акуратно "загортаємо" косу навколо голови. Щоб зачіска з часом не зіпсувалася, закріпіть її шпильками.
 2. Ділимо локони на дві однакові частини. З кожного боку заплітаємо по одній косі, кінчики закріплюємо гумкою кольоровий або під колір волосся. Потім коси не поспішаючи обертає навколо голови, кожну направляємо до протилежного вуха. Таке укладання для дівчаток виходить об'ємною, святкової і незвичайною. Щоб форма трималася, використовуйте шпильки.
 3. Як і в попередньому варіанті, поділяємо локони на дві однакові частини, закріплюємо гумками. Починаємо плетіння одного боку у французьку косу. Початок береться від скроневої частки і направляється в сторону протилежного вуха. Коли дійдете до другого хвоста, вплітає його в основну косу по колу.Що залишився хвіст ховаємо під зачіску і закріплюємо шпильками.

Коса "Сердечка"

Дитячі зачіски різноманітні, кожна з них особлива. Якщо немає часу на відвідування стиліста, впадати у відчай не варто. Косичка "Сердечка" для дівчаток - це відмінний варіант як для ранку, так і на кожен день. Робиться вона дуже просто, за часом займає не більше 10-ти хвилин.

Техніка виконання:

 1. Добре розчісували волосся і збираємо хвіст на потиличній частині якомога вище. Фіксуємо його за допомогою гумки.
 2. Тепер ділимо хвіст на дві однакові частини - одна повинна бути знизу, інша зверху.
 3. Беремо верхню пасмо, приблизно на 5 см відступаємо від основної гумки, і це місце закріплюємо ще однієї резинкою. Робимо невеликий отвір, туди протягуємо хвіст.
 4. Повторюємо перераховані вище дії по всій довжині волосся з обома хвостами. Будуть виходити дуже акуратні "сердечка". Не забувайте кожного разу фіксувати пасма резиночками, щоб зачіска добре трималася.

Залиште Свій Коментар