Фарба для волосся Естель професійна палітра кольорів

П'ятнадцять років тому тільки що створена косметична компанія "Юнікосметік" почала випуск засобів для догляду за волоссям, давши бренду звучну назву Естель. З самого початку зареєстрована торгова марка почала випускати продукцію, розраховану і на професійних стилістів, і на звичайних користувачів.

Щоб запобігти плутанині, спеціалізована продукція, призначена для дипломованих стилістів, має маркування "професіонал". Лінія фарб, призначених для аматорського використання, позначена маркуванням "St-Petersburg".

Асортимент професійних фарб бренду Естель

Професійна фарба бренду Естель налічує чотири унікальні серії, що мають власну палітру і чітко позначене напрям. Саме тому цифрова кодування засобів, що відносяться до різних серій одного бренду, не збігається і служить для позначення абсолютно різних кольорів.

Серія Естель делюкс

Фарба Естель делюкс є найбільш розробленою серією бренду. Її колірна гамма складається зі ста сорока тонів.

Розглянемо її більш детально:

 • Велику її частину (109) складають базові тони, Які не тільки фарбують локони в неповторні відтінки, а й чудово приховують сивину.
 • Десять тонів є коректорами - засобами, за допомогою яких можна тим або іншим чином впливати на забарвлення волосся. Під впливом кольорового коректора можна і збільшити інтенсивність забарвлення пасом, і нейтралізувати невдалий відтінок кольору.
 • Десять барвників (High Blond) призначені для освітлення локонів. З їх допомогою можна освітлити пасма майже на чотири тони.
 • П'ять тонів (High Flash) дозволяють виконувати кольорове мелірування. Чи не вимагають попереднього освітлення волосся, барвники цього ряду вже через тридцять п'ять хвилин додадуть їм мідно-золотисті відтінки.
 • Колекція Extra Red складена з шести неповторних червоних кольорів. Будучи безсумнівними родичами червоного кольору, барвники цієї колекції відрізняються яскравістю і креативністю колірної гами. В результаті кожна дівчина може зробити свої локони мідно-фіолетовими, мідними або червоно-фіолетовими.

Фарби серії Естель делюкс надають практично необмежені можливості для грамотного колориста, оскільки барвники з різних тюбиків прекрасно поєднуються один з одним. В результаті виходять абсолютно несподівані і унікальні тони.

До складу фарби цієї серії входить аміак, однак його негативний вплив майже повністю компенсується роботою вітамінного комплексу, а також комбінацією поживних і зволожуючих добавок.

Творці фарби Естель делюкс забезпечили кожну її коробочку зручною палітрою кольорів. Порівнюючи зображені на ній відтінки з вихідним кольором волосся, можна уявити, яким чином перетворить їх запропонований барвник.

Технологи компанії "Юнікосметік" гарантують, що при неухильному дотриманні інструкції колір забарвлених пасм буде в точності відповідати ілюстрації на представленої палітрі.

серія Essex

Професійна фарба серії Essex використовується стилістами і для стійкого фарбування, і для вельми насиченого тонування. Багата палітра цієї лінії фарб вміщує 114 тонів.

 • асортимент базових відтінків складається з 86 кольорів. Колірний спектр настільки широкий, що містить різноманітний букет фарб: від радикально-чорного до перлового блонда.
 • освітлююча лінія (S-OS), що складається з десяти тонів, Здатна знебарвити пасма на чотири тони, одночасно нюансіруя їх колір.Залежно від бажаного ефекту концентрація використовуваного окислювача може варіюватися в межах від 3 до 12% (чим сильніше освітлюються пасма, тим вище відсоток оксігента). Максимальний час фарбування - п'ятдесят хвилин. Барвники цієї лінії для тонування не застосовуються.
 • палітра з десяти червоних тонів забарвить пасма в насичені і зверхінтенсивний відтінки червоного кольору. Настільки висока інтенсивність досягається завдяки унікальній розробці технологів бренду Естель: вони створили формулу на основі особливих молекул Red5. Що володіють дуже маленьким розміром, молекули без зусиль долають корковий шар волосся і, впливаючи з самої глибини, сприяють стійкому фарбуванню. Завдяки присутності сілоксанов пофарбовані пасма набувають м'який шовковистий лиск. Процес фарбування займає сорок п'ять хвилин. При змішуванні робочого складу барвник в рівному співвідношенні з'єднується з окислювачами ESSEX (6 і 9% концентрації).
 • Для фарбування локонів в гламурні кольори призначена лінія фарб Essex Fashion, що має всього чотири тони. З їх допомогою за тридцять п'ять хвилин шевелюру можна зробити фіалковою, рожевої, бузкової і лілового.Фарби цієї лінії змішування між собою не піддаються. Робочий склад в рівному співвідношенні змішують або з 3% окислювачем, або з 1,5% активатором.
 • Лінія Lumen, призначена для кольорового мелірування волосся і не вимагає їх попереднього знебарвлення, має чотири відтінки. Після тридцяти п'яти хвилин витримки локони можуть стати мідними, червоними, мідно-червоними або фіолетово-червоними. Оскільки інтенсивність забарвлення залежить від концентрації окислювача, у майстра є можливість вільного експериментування в пошуку потрібного відтінку.

Серія Estel Sence De Luxe

Ще одна професійна фарба бренду Естель, яка не містить агресивного аміаку, призначена для дбайливого фарбування і тонування освітлених волосся. Палітра цієї лінії фарб складається з 68 кольорів.

 • Набір базових тонів включає 64 відтінку. Ця лінія покликана фарбувати пасма в природні тони. При фарбуванні тон в тон природна пігментація локонів жодним чином не страждає. Зрозуміло, ми маємо на увазі випадки, коли проводиться не кардинальна зміна забарвлення волосся, а всього лише незначне коректування їх кольору в рамках двох-трьох тонів.Барвники цієї лінії здатні протриматися на пасмах протягом трьох місяців. Одночасно з фарбуванням відбувається відновлення порушеної структури волосся. Відновлювальний ефект можливий завдяки продуманому хімічним складом фарби, яка містить пантенол, кератиновий комплекс і натуральні компоненти: масло авокадо і екстракт оливи.
 • Лінія Extra Red, що має чотири відтінки, Додасть пасмам мідну, червону, мідно-фіолетову і червоно-фіолетове забарвлення. Насиченість кольору досягається завдяки наявності вищеописаних молекул Red5.

Серія De Luxe Silver

Чудової розробкою фахівців бренду Естель є серія фарб, призначених для фарбування сивого волосся. Палітра цієї лінії включає п'ятдесят надзвичайно красивих відтінків, прекрасно маскують сивину.

Волосся, пофарбовані складом цієї серії, набувають рівномірну насичене забарвлення і натуральний блиск.

Відмінною особливістю барвників De Luxe Silver є простота приготування робочого складу і легкість нанесення його на пасма. Завдяки цим якостям професійні барвники цієї лінії без проблем можуть бути використані для аматорського фарбування локонів.Завдяки присутності комплексу кератинів і великої кількості поживних компонентів в рецептурі фарба не пошкоджує структуру волосся.

Крем-фарба Anti-Yellow effect

Цей унікальний продукт бренду Естель призначений для тонування знебарвлених або блондірованних пасом, які в результаті цього процесу придбали небажаний жовтуватий відтінок. Завдяки впливу фарби можна надати волоссю благородні відтінки попелястого блонда.

Крім ефективної нейтралізації жовтого відтінку крем-фарба від Естель надає пасмам неповторне перламутрове сяйво і забезпечує їм делікатний догляд. Відновлення натуральної еластичності і пошкодженої структури локонів досягається завдяки присутності комбінації кератинів, а харчування і активне зволоження - наслідок впливу біоактивних речовин, що входять до складу масла авокадо і натурального екстракту оливи.

Коли слід застосовувати цю фарбу?

 • Відразу після процедури гарячого блондирования. Залежно від отриманого ефекту засіб наносять або на корені, або на всю довжину пасом.
 • На меліровані або знебарвлені локони, які пройшли через процедуру холодного блондирования.

Спосіб застосування:

 • Робочий склад отримують з однієї частини крем-фарби, однієї частини 3% окислювача і двох частин 1,5% активатора. Завдяки еластичною консистенції наноситься він надзвичайно легко. При нанесенні складу необхідно використовувати рукавички.
 • Наносити склад слід тільки на сухі локони. Робити це слід ретельно, але швидко.
 • Максимальний час витримки на пасмах - п'ятнадцять хвилин, проте якщо в локони багато пустот, її тривалість може бути скорочена до п'яти хвилин.
 • Після змивання фарби на волосся наносять стабілізуючий бальзам.

Залиште Свій Коментар