Чи можна завивати волосся після кератинового випрямлення

Головна зброя жінки - краса. Підтримка охайного і доглянутого зовнішнього вигляду у кожної дівчини займає порівняно багато часу і сил. Копиця здорових, блискучих, струмуючих волосся привертає увагу в першу чергу. Незамінним помічником є ​​процедура кератірованія. Прийнято вважати, що кератіновие випрямлення робить кучеряве волосся гладкими і рівними як поверхня дзеркала, тому подальша завивка волосся є проблематичною. Це не в повній мірі правильне твердження. Спробуємо розібратися чи можна завивати волосся після кератинового випрямлення.

Принцип дії кератину

Суть процесу випрямлення полягає в нанесенні особливого складу, більшу частину якого становить вищевказане речовина - кератин. Решта складових - мінерали, амінокислоти, солі, екстракти масел і рослин. Структура людського волосся на 80-90% складається з кератину, завдяки чому відбувається безперешкодне проникнення білка безпосередньо всередину волосяного стрижня.

Подальше висушування призводить до затвердіння молекул кератину і фіксування структури волосся в розправленому положенні.Інші косметичні засоби здатні впливати виключно на зовнішню сторону локонів, а кератіновой відновлення дозволяє допомогти їм зсередини. В результаті дію засоби носить переважно лікувальний характер. Судити про помітних поліпшень можна по:

 • припинення випадання волосся;
 • ідеальної гладкості;
 • видимої легкості;
 • посилення блиску, насиченості кольору;
 • помітно прискореному росту волосся після кератинового випрямлення;
 • відсутності посічених кінчиків, загального стану сухості і ламкості;
 • усунення схильності до "пухнастості", електризації волосся.

Секрет завивки випрямлених волосся

Найважливішим моментом є неприпустимість використання плойок, "прасок", бігуді в перший час після обробки кератином. Зазвичай волоссю достатньо кількох днів (до тижня), щоб засвоїти речовини нанесеного складу і насититися силою. Після цього допускається завивати зачіску кучерями, великими або дрібними хвилями.

Увага! Фарбування можна робити після закінчення цього терміну, але не зайвим буде почекати трохи довше, а краще зробити фарбування завчасно.

Особливості укладання прямих волосся

До них відносять:

 1. Після впливу кератину стає трохи важче завивати локони, надавати бажану форму, ніж до його використання - сама структура волосся стає щільніше, насиченішим і прагне прийняти пряме положення. Саме тому в таких випадках не вийде обійтися без коштів для укладання. У хід йдуть різноманітні нововведення індустрії краси: пінки, гелі, муси, стайлінг. В кінці необхідно закріпити вийшла зачіску лаком середньої або сильної фіксації.
 2. Про хімічну завивку можна забути відразу. Навіть самий щадний хімічний склад і короткострокове нанесення може привести до непоправних наслідків, усувати які доведеться довго, клопітно і витратно, якщо взагалі буде неможливо. Безпечніше обмежитися короткочасної завивкою за допомогою електричних або механічних пристроїв.
 3. Потрібно переглянути концепцію догляду за локонами - улюблені шампуні, бальзами та кондиціонери доведеться змінити на засіб, що не має в своєму складі сульфатів. Хлорид натрію, який входить до складу будь-якого звичайного шампуню, сприяє катастрофічно швидкому вимиванню кератину і зводить нанівець процедуру відновлення.Крім цього, бажано відмовитися від використання фена, набагато краще природне висихання.
 4. Практичний робити класичну укладку великими локонами за допомогою щипців, плойки або випрямляча, на яких присутня функція регулювання температури. Вона повинна бути досить високою (приблизно 200 градусів) для того, щоб досягти потрібного ефекту, тобто щоб кучері вийшли чіткими і пружними. Більш складні варіанти укладання варто довірити завити професіоналу, щоб не завдати додаткової шкоди і бути впевненою, що вони протримаються достатню кількість часу.

Допустима частота укладання

Строгих рамок і обмежень на цей рахунок не існує. На шевелюрі, обробленої розчином кератину, можна робити локони з легкістю стільки раз, скільки буде потрібно, після чого вони знову повернуться в початкове пряме положення.

Зрозуміло, скориставшись методом кератинового лікування, немає сенсу завивати волосся кожен день. Але дозволити собі романтичний образ під настрій або на конкретний захід цілком можна.

додаткові рекомендації

Дівчата часто задаються питанням,наскільки довго здатний протриматися ефект від використання кератину. Відповідь на нього дуже проста - велике значення має правильний догляд.

Важливо! Особливу увагу слід звернути на перші кілька днів (зазвичай до трьох) після використання лікувального складу.

В цей період дуже важливо забезпечити повний спокій масі волосся і абсолютна відсутність будь-якого впливу:

 1. Мити голову на цьому відрізку часу не рекомендується ні звичайними, ні спеціальними шампунями. Більш того, не слід допускати ніякого контакту з парою і вологою (дощ, сніг і так далі).
 2. Приймаючи душ, варто надіти спеціальну водонепроникну шапочку.
 3. Від використання коштів для укладання теж тимчасово потрібно утриматися.
 4. На кілька днів необхідно відійти від звичного використання шпильок, гумок, затискачів, "крабиків" та інших атрибутів для фіксації - це загрожує появою заломів, що псують загальний зовнішній вигляд. Якщо вони все-таки з'явилися, виправити ситуацію можна негайно скориставшись випрямлячем.

Підводячи підсумок, можна не побоятися сказати про те, що кератин - сучасна панацея для пошкоджених і втомленого волосся.Кращого засобу, здатного за кілька днів перетворити пасма з млявою маси в дихають силою і здоров'ям локони, ще не придумали. Здатність приймати потрібну форму після кератинового випрямлення нікуди не зникає. Тим, хто тільки збирається випробувати кератин, варто відкинути останні сумніви.

Залиште Свій Коментар