Max blowout кератин - повний огляд засоби для випрямлення волосся

З уроків анатомії відомо, що волосяна нитка складається на 90% з кератину. У процесі життєдіяльності, завдяки поступовим віковим змінам, біологічних факторів і пагубним впливам стресу їх структура виснажується, роблячи загальний вигляд тьмяним, ламким, млявим. На війну з цим безглуздим, що псує настрій непорозумінням, направлена ​​спеціальна процедура - кератіновой насичення і випрямлення. Стаття розповість про лінійці засобів для цієї процедури - Max Blowout кератин.

Особливості та складу препарату

Світові салони краси намагаються не відставати, а іноді навіть випереджати час. До деяких пір вважалося, що кератіновой насичення - процедура виключно лікувального характеру, але останні практичні дослідження показали, що кератин-білкова субстанція здатна не тільки вилікувати, але і розпрямити неслухняні пасма, надавши їм лиск і рівне укладання.

Max Blowout - лікувально-косметологічний засіб для волосся, розроблене американськими трихолога, є сумішшю останнього покоління. У його склад входить природний кератин - фібрилярний компонент білкової структури, який рівномірно розподіляється по всій структурі, заповнюючи пошкоджені місця, вирівнюючи лускаті частини, тим самим роблячи волосся міцним, слухняним і здоровим.

Стало бути, Кератинування покликане вилікувати волосся, повернути їм колишню красу і легкість, не позбавляючи при цьому загального обсягу.

Важливо! Відмінність Max Blowout від попередніх аналогів в тому, що в складі відсутня формальдегід - найнебезпечніше для здоров'я хімічну сполуку, здатну викликати в організмі людини як мінімум неабияку алергічну реакцію. Відповідно вартість цього типу Кератинування трохи дорожче аналогічних.

У промисловому обороті склади макс блоаут кератин випускаються декількома типами:

 • Classic - рекомендується мити голову як мінімум через 48 годин після застосування;
 • Premium - миття голови дозволяється через добу після застосування;
 • Ultimate - можна змивати склад з волосся в той же день.

Також є кілька варіантів обсягу флаконів: 250 мл, 500 мл і 750 мл. Слід зазначити, що обсяг 250 мл розрахований приблизно на 12 процедур з довгим волоссям.

Інструкція по застосуванню

Дану процедуру, незважаючи на те що застосування складу допускається в домашніх умовах, все ж рекомендується проводити в салоні, Так як працювати над нею буде професійний перукар, який має досвід роботи з даними складами і, що важливо, - з боку видніше як ретельно нанесена суміш на волосся.

Останній пункт дуже важливий - економія кошти може необоротно зіпсувати подальше стан, не кажучи вже про їх зовнішній вигляд.

Методика кератинового насичення волосся включає в себе 6 пунктів:

 1. Миття голови. Необхідно здійснювати з шампунем глибокої очистки, так як будь-який час, що залишився забруднення не кращим чином позначиться на подальшому результаті.
 2. Сушка волосся феном. Вони не повинні залишатися вологими і повинні мати строго сухий стан.
 3. Нанесення складу: коріння не будуть зачіпатися, так як небажана реакція на препарат з боку шкіри голови, рекомендується відступити від них приблизно на 1 см. Далі, склад залишається на волоссі до повного вбирання, це приблизно 20-25 хвилин, в залежності від типу. Кератин повинен максимально поглинути структурою волосяних ниток. Суміш потрібно наносити якомога ретельніше, не економити, так як при нестачі нанесення можна безповоротно спалити волосся. Бажано нанесення на невелику пасмо.
 4. Сушка проводиться праскою. Починати необхідно тільки після тотального просочування. Встановлюється певна для складу температура (в даному випадку рекомендується 230 °), далі кожна пасмо ретельно прасувати. В середньому 7-10 разів.Якщо подивитися в цей час, що відбувається з волоском, то можна побачити, що лусочки поступово закриваються, заклеюючи всередині себе кератиновий склад, який наносився перед прогладжуванням, на кілька місяців.
 5. Волосся пом'якшуються промиванням звичайною водою, потім наноситься спеціальна маска, передбачена в комплекті зі складом. Далі, вони просушуються звичайним феном без застосування розгладжує прасування.
 6. При проведенні процедури важливо не допускати як ненасичені, так і перенасичення використовуваної сумішшю.

Фото до і після

Протипоказання

Незважаючи на те що дана процедура має таку безцінним оздоравливающим ефектом, є ряд ситуацій, коли її робити не варто:

 • пошкоджені ділянки шкіри на голові;
 • вагітність на будь-яких термінах, з огляду на додаткових хімічних складових суміші;
 • онкологічні захворювання і пов'язане з ними лікування;
 • індивідуальна непереносимість компонентів суміші, алергія на кератин;
 • підлітковий вік до 17 років, так як в цей період волосся не до кінця вдосконалили своє формування за жіночим типом.

Процедура кератинового випрямлення має накопичувальний ефект, а значить, через деякий час вони будуть поступово накопичувати кератин і поліпшуватися в своїй структурі.Однак з огляду на те, що сам препарат max blowout має в своєму складі додаткові хімічні речовини, не рекомендується її робити частіше, ніж 1 раз в 2-3 місяці. Будь-яке втручання в структуру агресивного середовища, нехай і з корисними компонентами, є безсумнівним стресом для волосся.

Плюси і мінуси

Як і будь-яка інша косметологічна послуга, кератіновие випрямлення має як свої плюси, так і мінуси. До позитивних сторін можна віднести:

 • отриманий ефект: волосся стає повністю згладженими, м'якими на дотик, слухняними, а через кілька процедур - ще й оздоровлених;
 • волосся повністю захищені від зовнішніх впливів;
 • мають здоровий неповторний блиск.

Процедура досить дорога увазі імпортного виробництва препарату (США). В середньому варіюється від 15 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На вартість процедури в деяких випадках впливає марка самого складу: Classic більш бюджетен, ніж Premium, відповідно найдорожчим можна назвати Ultimate. Також в додаткову вартість салони можуть включити миття голови і сушку волосся. Крім цього можна виділити:

 • не всім показана з точки зору здоров'я;
 • вимагає хорошого досвіду у майстра, а це не завжди можна оцінити.

Залиште Свій Коментар