Сучасна палітра неповторних відтінків фарби для волосся Лореаль екселанс

Фарба для волосся марки Лореаль Екселанс (подібно барвнику марки casting creme gloss) - продукт, призначений виключно для домашнього фарбування. Як і інші лінійки барвників, вироблених знаменитої французькою компанією L'Oréal, вона абсолютно безпечна для здоров'я волосся і шкіри голови.

Специфічні особливості марки

 • До числа головних достоїнств фарб марки excellence відноситься ефект потрійного захисту волосся від впливу хімічних реагентів, що входять в формулу фарбувального складу. Фарба марки excellence надає їм міцність, блиск і густоту. Захисний ефект створюється завдяки присутності Про-кератину в формулі фарбувального складу.
 • Пасма, пофарбовані фарбою excellence, набувають незвичайну м'якість і шовковистість. Це - наслідок впливу комплексу керамідів, що є складовою частиною хімічної формули.
 • Фарбувальний склад марки excellence прекрасно підходить не тільки для локонів будь-якого типу, але і для якісного фарбування сивого волосся.
 • Консистенція фарб лінії екселанс є кремообразной, що підкреслює слово creme, присутнє в повному назві марки (ця обставина характерно і для фарбувальних складів марки casting gloss). Завдяки густий текстурі фарба добре розподіляється по пасмам і не стікає з голови.
 • Фарба марки Лореаль excellence рівномірно фарбує пасма на всьому протязі їх довжини. Якщо попереднє фарбування було невдалим, з її допомогою можна легко виправити ситуацію, вирівнявши тон.
 • Фахівці компанії Лореаль гарантують, що фарба марки excellence забезпечить локонам стійке фарбування на шість тижнів. Такий же тривалістю дії відрізняється фарба марки casting gloss.
 • Сам процес фарбування займає не більше десяти хвилин.

Неповторність кольорової палітри

Найрізноманітніша кольорова палітра серії Лореаль excellence, що має відтінки всіх рівнів, для зручності розділена на п'ять основних лінійок:

 • Найбільшою різноманітністю кольорів і колірних нюансів відрізняється палітра creme. Основоположними тонами цій колірній лінійки, що складається з двадцяти дев'яти інтенсивних відтінків, є три креативних кольору: блонд, мідний і каштановий. Набір інших відтінків складається з цілої гами тонів: від самого світлого відтінку блонд до темно-коричневого брюнета. За допомогою фарб лінії екселанс creme шевелюру можна розфарбувати яскравими відтінками пісочного, сонячних, попелястих, червоних і мідних тонів.
 • Палітра creme Resistant Gray розрахована на дівчат, що віддають перевагу фарбувати свої локони в натуральні тони, наближені до природного кольору їх пасом.До цієї лінійці відноситься фарба шести кольорів, здатна перетворити локони в колірному діапазоні від світло-русявого до темно-коричневого.
 • Палітра Browns Extreme є унікальну колекцію з шести чудових квітів, що мають унікальні винні, золоті і вогненні відтінки. За допомогою фарб excellence, що відносяться до даної колірної лінійці, будь-яка дівчина може підібрати будь-який нюанс коричневого кольору, найбільш підходящий до її образу і кольоротипу зовнішності. Крім маси креативних тонів фахівці корпорації Лореаль подбали і про створення класичного відтінку традиційного коричневого кольору.
 • Палітра Reds Extreme - це неповторна колекція чудових полум'яно-червоних відтінків. Дівчата, які не соромляться перебувати в центрі загальної уваги, неодмінно віддадуть перевагу даної лінії фарб від компанії loreal.
 • Палітра Blondes Extreme, що складається з трьох природних тонів найніжніших і світлих відтінків, була розроблена виключно для фарбування світлого волосся.

Залиште Свій Коментар