Об'ємні локони в домашніх умовах - як зробити ідеальну укладку

Приміряючи на себе різні образи, жінка шукає способи створення цікавих і навіть розкішних зачісок. До них відносяться об'ємні локони, які візуально роблять шевелюру гущі і пишніше. Як зробити об'ємні локони в домашніх умовах, на якій довжині вони будуть добре виглядати і які стайлери для цього використовувати?

Що собою являють

Це створені різними способами завитки з додатковим обсягом в області коренів. Робляться такі локони на середні волосся, довгі і навіть зовсім короткі.

Як правило, для збереження таких зачісок потрібні стайлери сильної фіксації, які добре тримають форму: муси, гелі, лаки.

Особливості укладання для волосся різної довжини

Найбільш виграшно виглядають такі кучері на довгих і середньої довжини волосся. Для таких пасом можна використовувати різні способи завивок.

Увага! Власницям коротких стрижок, які планують створити об'ємні локони будинку, варто врахувати, що для додаткового обсягу використовуються бігуді великого діаметру, кучері будуть видні тільки при використанні дрібних бігуді, плойки, прасування.

як робляться

Укладання за допомогою плойки

Для отримання великих завитків за допомогою плойки необхідно підібрати стайлер діаметром не менше 32 мм. Якщо ж вам потрібно зробити багато дрібних кучерів, тоді візьміть плойку поменше.

спосіб №1

Щоб зробити об'ємні локони на довге волосся, знадобляться:

 • плойка більше 32 мм;
 • термозахист;
 • гребінець для формування начосом. Підійде звичайна масажна щітка;
 • сухий шампунь;
 • лак.

Як робити:

 1. На чисті сухі волосся нанесіть термозахист;
 2. На кожній прядки створіть начісування біля кореня. Якщо вам потрібна дуже сильна фіксація, збризкуйте кожне пасмо лаком перед начосом.
 3. Для додаткового обсягу підійміть начесали локони плойкою. Для цього піднесіть стайлер під прядку в районі коренів і прогрійте волосся, злегка піднімаючи прилад.
 4. Щоб об'ємна укладка виглядала акуратно, розправте шевелюру пальцями, прикриваючи місця начосом і усуваючи поплутані ділянки.
 5. Починайте створювати пишні кучері. Для цього підніміть пасмо (середню по товщині), накрутіть її на плойку починаючи з середини довжини локона і просуваючись вниз. Продовжуйте завивати кучері, рухаючись від потиличної частини до лицьової. Напрямок завитка - від особи.
 6. Виконайте ті ж маніпуляції зі зворотного боку.
 7. Щоб повернути і зафіксувати обсяг, сухим шампунем пройдіться по шевелюрі, піднімаючи кожну прядку і розпорошуючи під нею засіб. Область нанесення - від кореня і ще на 15 см нижче.
 8. Невелика кількість сухого шампуню нанесіть і на завиті ділянки.
 9. Розподіліть всі прядки так, як вважаєте за потрібне, формуючи остаточний варіант зачіски.
 10. Для фіксації нанесіть на пишні локони лак.

Рекомендуємо прочитати: зачіски за допомогою плойки на кожен день.

спосіб №2

Існує також варіант, що дозволяє накрутити локони в домашніх умовах з об'ємом без начісування, який підійде шевелюрі будь-якої довжини.

знадобляться:

 • плойка;
 • затискачі;
 • гребінець;
 • термозахист;
 • лак.

Хід роботи:

 1. Обробіть чисті сухі пасма термозащитой.
 2. Зберіть все пасма в пучок, залишаючи потиличну частину.
 3. Підхопите прядку середньої ширини на потилиці і, трохи відступаючи від коріння, накрутіть її на стайлер. Прогрійте її і акуратно зніміть плойку, залишаючи завиток круглим.
 4. Зафіксуйте круглий виток затискачем до повного охолодження.
 5. Виконайте те ж з усіма локонами, накручуючи їх в різному напрямку: то вгору, то вниз.
 6. Починаючи знизу, зніміть затискачі по рядах. Зняли нижній ряд - добре розправили і струснули об'ємні кучері пальцями. Зняли наступний ряд і знову струснули.

Порада.Коли все кучері сформовані так, як потрібно, зафіксуйте зачіску лаком. Огляд популярних засобів для створення і фіксації кучерів очікує вас на нашому сайті.

Укладання праскою

Ще один спосіб створити об'ємні кучері на довге волосся - використання прасування двох видів.

знадобляться:

 • термозахист;
 • праску шириною 35 мм;
 • насадка гофре;
 • лак;
 • гребінець.

Як робити:

 1. На вимиту шевелюру нанесіть термозахисний засіб і зробіть прикореневій обсяг. Для цього візьміть праску з насадкою гофре, Підніміть першу потиличну прядку і притисніть її праскою у самого кореня. Напрямок прасування - перпендикулярно взятому пучку волосся.
 2. Пройдіться праскою по всій шевелюрі, обробляючи тільки коріння. Спереду, на чубку, гофре робіть, направляючи праску назад.
 3. Далі робота починається з локонами. Для цього візьміть невеликий пучок волосся, злегка начешіте його біля коріння і збризніть лаком. Потім праскою підхопите пасмо на потилиці, на відстані 10-15 см від коренів.Поверніть стайлер на 360 градусів (кінчик спрямований вниз) і спускайте його повільно по локону. Якщо волосся коротке, просто подверніте пасмо приладом вниз.
 4. Пройдіться так по всьому волоссю, спрямовуючи їх у різні боки.
 5. Спереду локони з об'ємом накручуються в напрямку назад, при цьому саму пасмо потрібно трохи насувати на обличчя. Це робиться для того, щоб сформовані кучері спадали красивою хвилею спереду.
 6. Готові завитки розправте пальцями в горизонтальному напрямку (якщо волосся довге або середні). Так зачіска буде виглядати об'ємнішим, а хвилі будуть спадати.
 7. Зафіксуйте укладання лаком.

Мега об'ємна голлівудська хвиля

Цей спосіб підійде тим, хто хоче отримати екстремально об'ємні локони в домашніх умовах. Рекомендується власницям довгого волосся.

знадобляться:

 • термозахист;
 • плойка;
 • праску з насадкою гофре;
 • лак сильної фіксації;
 • гребінець;
 • затискачі;
 • невидимки.

Хід роботи:

 1. Нанесіть на шевелюру термозахист.
 2. Використовуючи праску з насадкою гофре, зробіть прикореневій обсяг, як було описано в попередньому варіанті.
 3. Відокремте 2 скроневі зони від проділу посередині за вухом. Зафіксуйте їх зажимами.
 4. Відокремте нижній ряд, а верхні локони підберіть, використовуючи затискачі.
 5. Начешіте, перед накруткою, пасмо. Зафіксуйте начісування лаком.
 6. Виконайте це з усіма пасмами в нижньому ряду.
 7. Накрутите негусто прядку на локон, починаючи трохи нижче коренів. Добре прогрійте її і зніміть стайлер, залишаючи завиток накрученим. Зафіксуйте затискачем або притримайте до охолодження.
 8. Як тільки завитий локон охолоне, покрийте його лаком. Пальцями починайте відокремлювати тонкі пасма і розтягувати їх, формуючи повітряні локони. Відразу обробляйте лаком. Якщо все зроблено правильно, прядка повинна стати пишною, а обсяг шевелюри в цьому місці значно збільшиться.
 9. Виконайте ті ж маніпуляції з іншими локонами. Укладайте пасма так, як вони повинні виглядати в підсумку, оскільки лак швидко схоплюється, і переробити дрібні недоліки пізніше не вийде.

Порада.Якщо чубчик довга, накрутіть її в напрямку назад, до потилиці, і зафіксуйте за допомогою шпильки.

Укладання за допомогою бігуді

Як накрутити об'ємні локони за допомогою бігуді? Для отримання обсягу з легкими м'якими хвилями підійдуть бігуді липучки (їжачки) великого діаметра - від 3 см.

Як завивати:

 1. Вимийте голову і нанесіть на злегка вологе волосся стайлер (спрей, мус, пінку);
 2. Підхопите пасмо спереду (саме тут шевелюра сохне швидше за все) і добре прочешіть.
 3. Починаючи з кінчика, накрутіть пасмо на бігуді і зафіксуйте затискачем. Накрутку робіть в напрямку вниз, до голови.
 4. Виконайте те ж з іншою частиною волосся. Слідкуйте за тим, щоб бігуді добре трималися біля коріння, не бовталися.
 5. Дочекайтеся, поки шевелюра добре висохне або висушіть її феном.
 6. Перед розкручуванням обробіть волосся лаком або спреєм для локальної фіксації.
 7. Зачекайте близько хвилини і починайте розпускати локони з потиличної частини.
 8. Зафіксуйте результат лаком.

Готова зачіска з об'ємом виходить з ледь помітними завитками на кінчиках волосся.

Кудрі за допомогою бумерангів і папільоток

Цей спосіб дозволяє зробити пишну зачіску з дрібними, помітними витками. Щоб укладання вийшла об'ємною, для накрутки використовуйте прядки тонкі, це збільшить кількість кучерів, а значить - збільшиться і обсяг.

Як завивати:

 1. На вимиту, злегка вологу шевелюру нанесіть мус або пінку (для додаткової фіксації).
 2. Починайте накрутку.Для цього візьміть стайлер, розташуйте перпендикулярно обраної тонкої пасма і накручуйте її на бігуді в напрямку від кінчиків до коренів. Популярна схема накручування: центральна зона (від чола - до потилиці, скроневі області).
 3. Залиште бігуді на шевелюрі до повного висихання, потім зніміть їх, а зачіску поправте пальцями. Для додаткової фіксації можна скористатися лаком.

Найдрібніші подробиці і правила накручування бігуді бумерангів (папільоток) ви знайдете у нас на сайті.

Укладання з дифузором

Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як зробити об'ємну зачіску на волоссі будь-якої довжини, скористайтеся дифузором. З його допомогою добре виходять кучері на середні волосся, довгі і короткі.

Щоб правильно підібрати насадку, варто врахувати, що для коротких стрижок краще вибрати дифузор з короткими "пальцями" і широким діаметром, а для довгих пасом підійде насадка super volume.

Як користуватися:

 1. На чисте вологе волосся нанесіть пінку або мус для обсягу.
 2. Візьміть фен з дифузором і починайте сушку, нахиливши голову вниз. Для цього візьміть пасмо, підхопите її у кінчиків і починайте вкручувати рухами піднімати до коріння.
 3. У коренів сушку продовжуйте, піднімаючи їх.
 4. Висушіть таким чином всю шевелюру і створіть зачіску на свій смак.

Читайте також: як зробити кучері або локони феном.

Порада. Висушені за допомогою дифузора локони можна зробити більш виразнішими. Для цього, після виконаних, покроково, всіх попередніх етапів, змочіть пальці гелем і стискають рухами пройдіться по всій шевелюрі.

Об'ємні локони займають особливе місце серед жіночих зачісок. Не залежно від того, як зробити об'ємні локони на шевелюрі вирішите саме ви, врахуйте, що найбільш нарядно виглядають кучері з використанням Термоприлад, але не варто користуватися ними занадто часто, щоб не травмувати прядки.

Якщо ви плануєте створювати пишні укладання постійно, віддайте перевагу бігуді, а якщо потрібен швидкий і стійкий обсяг без додаткових засобів для укладки, тоді оптимальним варіантом стане дифузор. У будь-якому випадку, головне - освоїти навички створення кучерів і тоді всі кошти будуть хороші.

Популярні варіанти довгострокової завивки волосся:

 • кератіновой завивка волосся: що таке, відгуки;
 • склад і преімушества хімічної завивки Кудрі ангела;
 • в чому секрет популярності японської хімічної завивки волосся;
 • подробиці виконання італійської біозавивка Mossa Green Light;
 • биозавивка Paul Mitchell: особливості, кому підійде;
 • шовкова хімічна завивка СHI Ionic.

Залиште Свій Коментар