Плюси і мінуси лазерного лікування волосся

Красиві і доглянуті волосся є предметом нашої гордості, проте, все частіше як чоловіки, так і жінки стали стикатися з їх випаданням. Технології не стоять на місці і не так давно з'явилася лазерна терапія, вирішальна численні проблеми і знайшла застосування в багатьох сферах.

Про методику

Перші згадки про лазерах і їх вплив на організм людини з'явилося в 60-х роках. Медики і в наші дні не прийшли до одноголосного висновку з приводу ефективності використання, але один французький доктор поставив досвід, взяв біопсію шкіри з волосяними фолікулами, помістив їх в певну живильне середовище і опромінював їх. Підсумок був таким: там, де опромінення відбувалося різними дозами, найбільш виражене зростання.

Перша робота по використанню була опублікована в 1992. Пацієнти, що пройшли курс терапії відзначили, що стрижень волосини став щільніше, а сам волосся - еластичнішою. З тих пір цей напрям тільки удосконалювалося, а кількість задоволених пацієнтів тільки збільшувалася.

Лазерне лікування волосся є методом, який використовують в якості додаткового до основного лікування. Є нетоксичним, один з новітніх методів, побічних ефектів до сьогоднішнього моменту документовано не було.Терапія може зупинити випадання волосся завдяки воздействующему променю. Він має омолоджуючий ефект, здатний відновити структуру коренів.

Важливо! Лазери з меншою потужністю використовувалися понад 30 років тому для того, щоб рани і опіки затягувалися швидше і менш болісно.

Протипоказання

Очевидно, що запропонована процедура не може підходити всім без винятку. Не варто чекати приголомшливого ефекту, якщо волосся випадало протягом 4 років або якщо випадання викликано конкретним захворюванням. При повній втраті волосся мертві фолікули не підлягають відновленню.

Категорично забороняється робити лікування:

 • людям з онкологічними захворюваннями;
 • при паралічі лицьового нерва;
 • під час вагітності;
 • особам, які не досягли 12-річного віку;
 • якщо є сонячний опік шкіри голови або дерматит;
 • при гемофілії.

До 12 йде формування і розвиток організму дитини, будь-які препарати в цей період призначаються обережно, а лазер може лише нашкодити!

показання

Лазерна терапія застосовується для лікування:

 1. Косметологічних проблем. До таких належать облисіння різних видів, наприклад, інфекційному, дифузному і т.д., структурні зміни волосся (ламкість, посивіння).
 2. Хвороб шкіри голови (Псоріаз, дерматит, себорея та ін.).

клінічне лікування

Для процедури в клініці протягом процедури пацієнт знаходиться під пристроєм в формі купола, в який вбудовані лазери. На внутрішній стороні закріплені 110 лазерів низької інтенсивності, які налаштовані на режим лікування волосся і шкіри голови.

Сама процедура проходить безболісно, можна розслабитися і навіть що-небудь почитати протягом 10-30 хвилин. Лазери виробляють пульсуючий, низькочастотний світло, що має здатність проникати під шкіру голови на 8 мм. Енергія променя підвищує рівень кровообігу, рівень кисню і метаболізму збільшується.

Оновлений кровотік може вирішити такі проблеми як свербіж, лупа, підвищене виділення шкірного сала. Близько 80% волосся зі стадії спокою переходять в стадію активного зростання. У 50% людей спостерігається значне зростання, а у 90% нормалізується втрата волосся.

Фото до і після

Домашні способи

У клініках використовуються високоефективні установки, кількість діодів в них від 90 та вище, але зараз нерідко можна зустріти лазерні гребінця, які призначені для домашнього використання.Виникають суперечки про те, що ж краще? Варто відразу зазначити, що жодна така модель не замінить лікування, але може стати відмінним рішенням для профілактики.

Ринок наповнений лазерними шапками, різним іншим обладнанням. Серед популярних моделей:

 • Power Grow Comb. Лазерний гребінець, яка включає в себе лазерний вплив, інфрачервоні промені, м'яку вібрацію. Містить 14 світлодіодів різної частоти. Середня ціна - 850 р., Варіант дуже бюджетний, майже кожен може собі дозволити.

 • Laser Hair RG-LB01. Є вібромасажером, виробник обіцяє підвищення густоти волосся і припинення випадання. Прилад набагато якісніший за попередній, але, на жаль, це відбилося і на вартості. Дешевше 15 тис. Р. знайти навряд чи вийде.

ефективність

Результати процедури можуть проявлятися індивідуально і залежать від безлічі причин, такі як спадковість, захворювання, тривалість випадання волосся. Варто якомога раніше почати лікування і не допустити, щоб фолікули втратили свою життєздатність.

Що можна отримати після лікування:

 • відбудеться зростання місцевого і загального імунітету;
 • купірування запальних процесів;
 • нормалізація роботи сальних і потових залоз;
 • розсмоктування рубців;
 • поліпшується живлення тканин.

Після лікування необхідно використовувати шампуні без парабенів, які не руйнують структуру волосся.

Плюси і мінуси

Аналізуючи переваги і недоліки, хотілося б виділити лідируючі пункти.

плюси:

 • Результативність. Само собою, ця процедура не зможе залишити байдужим, так як навіть при важких випадках відновлення практично завжди можливо.
 • Безпека. Все проходить під наглядом фахівця і без хірургічних втручань.
 • Відсутність звикання і побічних ефектів.
 • Стійкість результату.

З мінусів можна відзначити високу вартість і необхідність кількох сеансів. Середня вартість процедури в салоні - 1000 рублів, а якісний домашній прилад обійдеться в 15-20 тис. Рублів. Однак, працює принцип ціна і якість, тому результат виправдовує витрачені кошти.

Більше мінусів у процедури не виявлено, як і негативних відгуків про неї.

висновок

Після закінчення 6-місячних випробувань було відзначено, що у 75% жінок виросло волосся в лобовій частині, у більш ніж 85% чоловіки також збільшилася кількість волосся на тому ж місці. У 96% жінок в тім'яної частини.

Якщо з розумом підійти до лікування даної проблеми, слухати лікарів і виконувати запропоновані рекомендації, то вже через пару місяців можна відзначити, як волосся набуває більш презентабельний вигляд, з'являється невеликий пушок (що свідчить про те, що зростання відновилося), а в подальшому трапиться їх повне оновлення, яке неможливо ігнорувати. Ефект досягається поступово, потрібно проявити терпіння.

Залиште Свій Коментар