Засоби Ducray від випадіння волосся - всі плюси і мінуси

Багато стикаються з проблемою зайвого випадання волосся. Лосьйони фірми Дюкро від випадіння волосся допоможуть впоратися з нею легко і швидко при правильному використанні. Ці кошти майже не мають мінусів і протипоказань. Концентрований склад містить багато активних компонентів і запатентований комплекс.

Про компанію

Дерматологічна лабораторія Дюкро розробляє і виготовляє лікувальну косметику для усунення різних проблем зі шкірою тіла, обличчя, голови і волоссям. Наголос робиться на кошти для шевелюри і голови. Ці шампуні лідирують серед всіх аптечних засобів, спрямованих на догляд за волосяним покривом.

Вся косметика розробляється за участю лікарів-дерматологів наукового центру компанії "П'єр Фабр". Клінічні та фармакологічні дослідження підтверджують ефективність і гіпоалергенність косметичних засобів Дюкро.

Ефект від застосування

Лосьйони для шкіри голови Дюкро застосовуються при алопеції, хронічному випаданні рослинності. Підходять для використання після стресів і перевтоми, нервового напруження, зміни клімату.

склад

Головний компонент в лосьйонах Неоптід і Креастім - тетрапептид. Неоптід містить нікотинамід, екстракти рускуса і артемії, неоруцін, комплекс CP4G. Креастім містить: вітаміни В5, В6, В8 (біотин), креатин. Анастим містить: никотинат токоферолу, очищений неорусцін, біотин, комплекс CP4G.

Ціна

Продукцію фірми Дюкро можна придбати в інтернеті або в аптеках.

Ціна лосьйону Неоптід на різних сайтах: від 3349 до 3085 р. В аптеках: від 3440 до 3587 р.

Ціна лосьйону Креастім на різних сайтах: від 2711 до 2798 р. В аптеках: від 3107 до 3312 р.

Ціна лосьйону Анастим - 2700 р.

різновиди

У виробника є 3 різних лосьйону. Вони відрізняються складом і спрямованістю.

Дюкро Неоптід

Цей лосьйон показаний при хронічному випаданні шевелюри у жінок. Засіб діє на волосяні цибулини в період росту волосся.

властивості

Тетрапептид сприяє швидкому поділу клітин. За рахунок цього збільшується час активного росту волосся. Цей компонент покращує мікроциркуляцію шкіри голови, що призводить до прискорення росту волосяного стрижня.

Інші активні компоненти покращують обмінні процеси в районі волосяних фолікулів. Кількість випадають волосся зменшується, а решта стають щільніше. У даного засобу легка текстура, що не жирнить волосся.

застосування

Розпорошити 1 мл лосьйону (12 натискань) на чисту суху шкіру голови 1 раз в день.Зробити масаж для кращого усмоктування. Мити голову можна не раніше ніж через 12 годин після нанесення. Однієї упаковки Ducray Neoptide вистачає на 3 місяці, цього часу достатньо для 1 курсу.

Дюкро Анастим

даний засіб використовують при реакційному випаданні кучерів: нервове перенапруження, пологи, перевтома, зміна пори року або переїзд в іншу кліматичну зону.

властивості

Активні компоненти покращують мікроциркуляцію шкіри голови, сприяють виробленню кератину. Допомагають поліпшенню роботи волосяних цибулин.

Уповільнює випадання волосся, сприяє їх зміцненню, покращує обмінні процеси на клітинному рівні.

застосування

Один флакон розрахований на 3 рази. Нанести на шкіру голови масажними рухами 3 рази в тиждень, не змивати. В упаковці 8 флаконів, вистачить на курс 2 місяці.

Дюкро Креастім

Лосьйон розроблений для жінок після народження дитини і під час грудного вигодовування, після стресових ситуацій.

властивості

Спільна робота креатину і тетрапептіда живить волосяні фолікули, що призводить до поліпшення стану шевелюри, ущільнює її і наповнює життєвою силою. Активні компоненти прискорюють поділ стовбурових клітин.

Гіпоалергенні засіб, підійде для самої чутливої ​​голови. Збільшує обсяг кучерів.

застосування

3 рази на тиждень наносити засіб на чисту суху шкіру голови. Необхідно 10 натискань. Змивати можна не раніше ніж через дві години. Кількість засоби в одній упаковці Ducray Creastim розраховане на 1 курс лікування протягом 2 місяців.

Правила застосування

Загальні поради по використанню лосьйонів Дюкре:

  1. Копицю розділяти черзі на невеликі пасма.
  2. Засіб наносити на суху і чисту шкіру голів.
  3. Для кращого ефекту масажувати декілька хвилин.
  4. Чи не змивати протягом декількох годин.

Увага! Наносите лосьйон строго по інструкції: кожен день або 3 рази на тиждень, залежно від типу засобу.

Плюси і мінуси

До позитивних сторін використання коштів Дюкро можна віднести:

  • випадання зменшується;
  • щільність збільшується;
  • поліпшується стан і зовнішній вигляд волосся;
  • результат помітний після 1 місяця застосування.

До негативних сторін можна віднести:

  • висока ціна;
  • в деяких випадках голова швидше забруднюється.

Ефект помітний вже після першого місяця використання. Мінімальний курс лікування - 2-3 місяці.Між курсами робиться перерва на 1-2 місяці.

закріплення результату

Засоби виробника Дюкро дієві, вони стоять своїх грошей. але недостатньо лікувати випадання волосся тільки зовні.

У перервах між курсами лосьйону варто пройти комплекс вітамінів. Необхідно налагодити режим харчування, вживаючи більше білкових продуктів. Білок є будівельним матеріалом волоса.

Порада. Варто проводити регулярний масаж голови для поліпшення кровотоку. Зменшення рослинності може бути пов'язано з гормональним збоєм, рекомендується здати аналізи на гормони.

Слід купити спеціальний шампунь проти випадіння волосся - наприклад, Дюкро Анафаз. Лосьйон Анастим рекомендують використовувати разом з цим шампунем.

Запобіжні заходи

Не застосовувати препарат дітям і підліткам. Не можна вдихати, під час розпилення і протягом півгодини після провітрити кімнату. Не вживати всередину, уникати потрапляння в очі.

Важливий комплексний підхід до лікування алопеції. Всі дії потрібно виконувати регулярно і відповідно до інструкції, щоб вплив лосьйону виявилося ефективним.

Залиште Свій Коментар