Стильні чоловічі стрижки для волосся середньої довжини

Чомусь стандартом чоловічих зачісок завжди вважалася коротка стрижка. Однак чоловічі стрижки на середні волосся останнім часом знаходять велику популярність. А все тому, що представники сильної статі починають за собою доглядати і більшості дівчат такий образ до душі: красивий і модний молодий чоловік. До того ж стрижки для волосся середньої довжини не вимагають постійного догляду.

Різноманітність оформлення шевелюри дуже велике, оскільки у багатьох людей склалося своє враження з приводу того, яка довжина є середньою. Однак загальна думка все-таки зійшлося на тому, що усереднена зачіска складається з коротко стрижених бічних частин голови, в той час як на маківці і потилиці залишаються більш довгі пасма. Можливий і такий варіант, як довгі локони чубчика і скроневі пасма, які власник стрижки для волосся середньої довжини так і норовить заховати за вухо.

Виголені голови підходять не всім. Але зовсім не обов'язково заганяти себе в якісь рамки, адже зачіски цієї групи запросто доповнюються фантазією. Крім цього стрижки середньої довжини можна варіювати щодо ситуації: різні проділи і укладання в залежності від настрою створять новий образ.

Для того щоб визначитися, який варіант підійде саме Вам, рекомендується ознайомитися хоча б з основними їх видами.

класика

Однією з найбільш популярних стрижок для волосся середньої довжини є класика. Свого роду це ностальгічне нагадування про моду п'ятдесятих, коли локони зачісують тому, при цьому відхиляють їх трохи в сторону. Для підтримки форми бажано використовувати стайлінгові кошти.

Гаврош

Гаврош представляє стильні стрижки на середні волосся і стала відомою не так давно. В основному гаврош зустрічається серед молоді: пасма з боків і на скронях коротко стрижуться, а ззаду залишаються довгими. При цьому довжина задніх локонів суто індивідуальна: у деяких вона може бути великий, а у деяких лише злегка подовжуватися.

каре

Ця зачіска прийшла до нас з 90-х років, коли її популярність була на піку. В такому випадку чоловічі стрижки на середні волосся створюються так: чубок коротко обрізають, а іншої частини волосся надають форму і залишають довгою.

Шапочка

Сучасна та молодіжна, при якій нижня частина шевелюри коротко стрижеться, а верхня - більш довгі пасма.Як результат - красива стрижка для середніх волосся у формі шапочки. Однак найбільш оптимально вона буде виглядати на густий шевелюрі, тоді форма буде довго триматися, а з укладанням не буде проблем.

романтика

Романтика включає в себе безліч підвидів креативних стрижок на середні волосся, які будуть родзинкою в образі справжнього романтика. Серед них і "ретро" з зачесане вгору об'ємної чубчиком, і косий проділ з використанням воску. Для чоловіків з кучерявими локонами ідеально підійде варіант з "зубчиками". При цьому контур буде виглядати м'яким і плавним, а зріз у вигляді зубчиків додасть зорового обсягу.

відповідність моді

Найбільш популярні і красиві стрижки для середніх волосся в цьому сезоні:

  1. Подовжені пасма на потиличній частині і злегка укорочені з боків. Особливо органічно виглядає на кучерявих волоссі.
  2. Зачіска, при якій середньої довжини волосся поділяються прямим проділом. Бічні пасма - злегка подовжені і знаходяться на рівні нижньої повіки. Плавний перехід чубчика в основну дину шевелюри доповнює образ.
  3. Популярні в цьому сезоні креативні стрижки на середні волосся з подовженою косою чубчиком і укороченими пасмами решти. Дуже схожим видом подібної зачіски є асиметрія з упором на чубок.

Залиште Свій Коментар