Зачіска кінський хвіст або варіант на всі випадки життя

Існує така проблема - проблема вибору того, в чому піти і яку зачіску зробити. На жаль, але прагнення кожної дівчини бути чарівною і найкрасивішою аж ніяк не є поганим, хоч іноді неабияк вимотує. Зачіска кінський хвіст у всій своїй різноманітності універсальна: вона підійде і скромниця, і гламурним "штучок", і додасть стилю відтінок недбалості, і підкреслить всю елегантність. Навіть чоловікам не чужа ця спортивна зачіска, власники довгих локонів також користуються таким нескладним прийомом.

Особлива естетична цінність зачіски кінський хвіст, фото якої під статтею, полягає в зручності. Дівчатам з довгими і локонами середньої довжини не завжди комфортно носити їх розпущеним, а подібна зачіска цілком задовольняє і це бажання. Найцікавіше починається тоді, коли за допомогою аксесуарів і різних доповнень кожне з творів стає неповторним.

Класичний кінський хвіст

Спочатку призначалися подібні зачіски хвости на довге волосся. Причому дощенту гумки локони повинні були ретельно зачесане і затягнуті, а сама шевелюра - рівна.Тобто насолоджуватися подібним ідеалом могли лише дівчата з рівними або попередньо випрямленими волоссям.

Щоб зробити зачіски хвости своїми руками, необхідні:

  • масажна гребінець;
  • гребінець з частими зубчиками;
  • міцна гумка;
  • лак для волосся;
  • невидимки;

Останні два пункти необхідні дівчатам, у яких волосся або пушаться, або нерівномірною довжини. Спочатку потрібно розчесати шевелюру ретельно по всій довжині так, щоб не залишилося поплутаних вузликів. Потім на потилиці ближче до верхівки створюється хвіст (його потрібно тримати рукою, якої не пишете), а вільною рукою гребінцем вирівнюються волосся в прикореневій зоні, щоб уникнути "півнів". На завершення можна ще раз пройтися гребінцем вже по створеному хвоста, побризкати лаком коріння, а стирчать волоски закріпити невидимками (їх краще підібрати в тон волоссю).

Хвіст з начосом

Дана зачіска хвіст на середні волосся підійде як дівчатам з чубчиком, так і без неї. Розглянемо варіант з чубчиком. Для початку відокремимо її від іншої частини, розчешіть в найбільш оптимальному вигляді (повністю на одну зі сторін, навпіл і т.д.). Потім за допомогою гребінця і лаку робиться начісування.Перед тим, як зав'язати гумку, дрібним гребінцем вирівнюються виступаючі пасма, а потім гострим кінчиком гребінця підводиться шапочка. Результат - зачіска хвіст з начосом готова.

Кучерявий кінський хвіст

Для виконання знадобиться гребінець, плойка з широким стержнем, укладальні кошти, гумка. На відміну від попередніх варіантів, цей є більш грайливим і романтичним. Основа - класичний варіант, але не настільки суворий. Необхідно ретельно розчесати локони, зробити невеликий начісування. Зачіска кінський хвіст, фото поетапного створення якого знаходиться нижче, в даному випадку робиться не рівно на потилиці, а трохи набік. Не потрібно занадто сильно затягувати гумку, так як вона зведе ефект начісування нанівець. Останнє, що потрібно зробити - накрутити хвіст на плойку (укладальні кошти застосовуються в залежності від їх виду). І чим більше буде локон, тим ніжніше буде виглядати зачіска.

Запобіжні заходи

Як би дивно це не звучало, але високий хвіст зачіска має нюанси, які потрібно враховувати кожній красуні. Справа в тому, що чим сильніше затягується гумка, тим сильніше пошкоджуються волосся.Звичайно ж, від декількох раз і чергувань нічого не трапиться. Але якщо хвіст зачіска (фото з ним виглядають приголомшливо) постійна в побуті, структура локонів може пошкодитися. Другим побічним ефектом може бути мігрень, за рахунок постійної напруги коренів.

Рішення - різноманітність хвоста іншими зачісками і масаж голови. А також не будуть зайвими різні зволожуючі і зміцнюючі маски.

Залиште Свій Коментар