Зачіски для дівчаток в школу: турботливим батькам на замітку

У тих, хто виховує дівчинку, часто виникає проблема: що б заплести, щоб виглядало симпатично, але в той же час швидко? Юні красуні бажають виглядати красивими і доглянутими, схожими на улюблених казкових фей і принцес. Але ж підходять не всі зачіски для дівчаток в школу, вони повинні не тільки підкреслювати красу дівчинки, а й допомагати (а вірніше не заважати) їй вчитися і займатися.

Вимоги до зачісок

Школа - це обитель знань і мудрості, йдучи туди, дитина повинна чітко розуміти, що він йде туди вчитися і зовнішній вигляд повинен відповідати меті. Однак це зовсім не означає, що всі повинні бути нудними і однаковими.

Як зробити зачіску в школу і знайти компроміс?

  • Намагайтеся завжди робити дівчинці будь-які легкі зачіски в школу, залишати волосся просто розпущеним можна лише при наявності короткої стрижки або каре. В такому випадку основну довжину волосся можна залишити розпущеною, а чубок або виступаючі і часто заважають скроневі пасма заколоти невидимками.
  • Якщо ж у дівчинки довге волосся, простір для фантазії безмежний (можете переглянути відео зачіски в школу). Буде виглядати чарівно, головне, щоб волосся не "лізли" в обличчя і не заважали, провокуючи косоокість та інші неприємності.

Розклад зачісок

Якщо Ви виховуєте дівчинку, Вам не з чуток знайома ситуація: раніше ранок, потрібно встигнути приготувати сніданок, зібрати щось з собою, розбудити всіх, погодувати дитину, та ще й перевірити, чи нічого не забули. Також потрібно привести себе в порядок і зробити зачіску доньці, при цьому, звичайно ж, нікуди не запізнитися. І ось тоді починається веселощі, часу завжди мало, а визначитися рано вранці з приводу бажань дитині (батькам, до речі, теж) дуже важко. Яку зачіску зробити в школу?

Попередньо обговоривши з дівчинкою все швидкі зачіски в школу (і не тільки), можна скласти графік, який буде вмикатися періодично (по кілька днів, через день, два, - без різниці) буде відповідати зачісці. Це не тільки виховує дисципліну в молодших класах, але і звільняє від "біганини" рано вранці і від пошуку шпильок і шпильок.

Наприклад, день, коли у дівчинки звичайні уроки і ГПД можна прикрасити розпущеним локонами з невеликим плетінням або легкими зачісками на основі невидимок. Однак якщо день у дитини рухливий (фізкультура, екскурсії тощо) на що буде схожа зачіска після занять? Потрібно вибирати інші міцні і красиві зачіски в школу!

Варіанти розкладу:

  • зачіска "дракончик" з декількох колосків;
  • зачіска для дівчинки французька косичка на одну сторону;
  • французький водоспад (буде чарівно виглядати у дівчаток з будь-якою довжиною волосся, в тому числі з каре);
  • більш досвідчені мами можуть спробувати складні зачіски в школу своїми руками, наприклад, косу на бік з вплетеними стрічки (важливо використовувати тоненьку стрічку, так як у дитини не багато волосся, для того щоб уникнути надмірного акценту на стрічку).

Зачіска з колоском

Звичайні косички вже нікого не здивують, однак якщо додати трішки уяви, можна отримати непоганий результат. Зачіска для дівчинки в школу вимагає невеликої вправності, невидимок, шпильок, гумок.

Плетіння починається трохи вище скроні біля основи чубчика. Заплітати легку зачіску в школу потрібно як звичайний колосок, проте використовувати тільки пасма з чубчика і кілька з основної довжини волосся, в разі якщо чубчик коротка і щоб коса не розпалася. Продовжувати плести необхідно до протилежного скроні, а далі плести вниз звичайний колосок, використовуючи тільки ті волосся, які в складі колоска, злегка заводячи за вушко.

В кінці закріпити маленькою резинкою, яку майже не буде видно, чи ж гумкою з квіткою (бусинкою, візерунком і т.д.). Головне, щоб гумка не була занадто важкою і не відтягувала поки ще не дуже зміцнілі волосся дівчинки. В кінці рекомендується за допомогою невидимок закріпити виступаючі пасма.

Хвіст з кіскою

Якщо звичайний хвостик давно приївся, яку зачіску зробити в школу, щоб його урізноманітнити?

  • сплести французьку косу по колу;
  • об'ємний пучок з квітковими шпильками.

Зверніть увагу, що косичка (хвіст, будь-яке інше плетіння) ні в якому разі не повинна бути занадто тугий! Це порушує кровообіг голови і може погано відбитися на самопочутті дитини. Зачіски в школу для дівчаток повинні бути максимально безпечними.

На допомогу татам і мамам

Те, що тата, які вміють плести косички і робити зачіски - велика рідкість, зрозуміло всім. Але це зовсім не означає, що вони звільняються від зборів дочки в школу. У такому випадку рекомендується придбати каблучки, шпильки, які дитина (і чоловік в тому числі) може одягнути самостійно. Головна умова - вимита голова.

Залиште Свій Коментар