Варіанти дитячих і молодіжних зачісок на випускний на коротке волосся

Багато дівчат вважають за краще короткі стрижки через їх практичності, швидкої сушки і укладання. Цими ж принципами керуються мами дівчаток, що мають прядки трохи вище або нижче лінії підборіддя. У звичайному житті це зручно, але напередодні святкового випуску з садка або школи у більшості починаються роздуми, які зачіски на випускний для короткого волосся вибрати. Більшість здивується, але різних варіантів з фото і відео інструкціями існує безліч.

Поради щодо вибору зачісок на коротке волосся

Мамам коротковолосих маляток і дорослим дівчатам при виборі зачіски для випускного слід керуватися декількома важливими принципами:

  • якщо чубчик довга, її можна начесати, підвити, прикрасити ефектними шпильками;
  • короткі прядки виглядають красивіше, якщо злегка подвіти всередину, назовні, в різні боки;
  • красиві густі пасма рекомендується просто зачесати назад, зафіксувавши обідком, кольоровими невидимками;
  • крупні локони від коренів виходять при накручування на товсті бігуді, дрібні завитки робляться плойкою або поролоновими смужками;
  • навіть найпростішу укладку слід закріпити лаком, щоб вона протрималася весь святковий вечір;
  • з аксесуарів для волосся рекомендується використовувати обруч, шпильки або невидимки з декором, невеликі бантики, штучні квіти;
  • дитячі зачіски для випускного свята можна доповнити яскравими стрічками - пишні банти прекрасно закриють коротку довжину прядок, додадуть їм пишність і обсяг;
  • дорослі дівчата для завивки можуть використовувати плойку, дівчаткам краще робити кучері за допомогою бігуді, папільоток;
  • бажано заздалегідь вивчити фото-інструкції, трохи потренуватися з укладанням перед випускним.

Варіанти зачісок для дівчаток з коротким волоссям

При виборі зачісок на випускний на коротке волосся мами обов'язково повинні радитися з дочками. Дитячі зачіски для святкового торжества слід робити красиві, враховуючи побажання майбутніх маленьких випускниць. Занадто складні варіанти при наявності тонких або ослаблених прядок краще не пропонувати, щоб потім не шкодувати про втрачений час.

Ось кілька прикладів простих зачісок для дівчаток на випускний ранок:

1. З проділом зигзаг. Розчісуємо прядки, наносимо гель або мус. Тонкої гребінцем робимо проділ у вигляді зигзага, надягаємо блискучий обруч зі стразами або штучними квітами.

2. З кількома хвостиками. Поділяємо локони зверху, роблячи кілька однакових проборов.Скріплюємо кожен маленький крабіка або яскравою гумкою, як показано на фото. Кінчики завивати за допомогою бігуді, закручуючи їх всередину.

3. Косичка з чубчика. Розчісуємо довгу чубок, заплітаємо її в красиву косу, наскільки дозволяють пасма. Фіксуємо у лінії росту волосся красивими невидимками. Можна купити дитячі шпильки з кумедними прикрасами, бантиками або блискучими камінцями.

4. Каре з обідком. Якщо у дівчинки стрижка каре, просто робимо прямий проділ, трохи подвіваем плойкою кінчики прядок всередину, одягаємо об'ємний обруч. На фото представлений цікавий варіантів такої простої зачіски.

5. Веселі кучерики. Накручуємо пасма на тонкі бігуді, завивати. Збиваємо кучерики пальцями, у особи закріплюємо локони шпилькою або крабиками по краях скронь.

6. Елегантна гладкість. Чубчик подвіваем всередину, пасма зачісуємо назад і моделюємо гелем. Можна забрати їх за вуха, прикріпити збоку зачіски кокетливий бант.

7. Косий проділ. Зачісуємо волосся на бік по косому проділу, подвівая кінці прядок назовні. Прикріплюємо збоку шпильку з квітами або яскравими намистинами.

8. Пустотливі завитки. Якщо короткі локони у дівчинки в'ються, можна причесати їх на маківці гелем, домігшись гладкості, а красиві завитки на кінцях залишити хвилястими.На фото показаний один з варіантів такої зачіски.

9. Маленькі хвостики. Зав'язуємо на маківці або з боків 2 коротких хвостика, прикрашаємо їх об'ємними бантами з довгими стрічками.

10. Яскрава пов'язка. Подвіваем кінчики волосся, піднімаємо їх нагору і обв'язуємо різнобарвною стрічкою, еластичною гумкою з мережива.

Всі ці красиві дитячі зачіски неважко зробити в домашніх умовах за наявності певного досвіду і потрібних аксесуарів. Вивчивши фото з прикладами, можна вибрати для себе найкращий варіант, потренувавшись заздалегідь перед випускним.

Варіанти молодіжних зачісок на коротке волосся

Використовуючи численні аксесуари та засоби для укладання волосся, можна зробити безліч зачісок для випускного на коротке волосся. Прядки будуть прекрасно виглядати, якщо їх злегка або сильно завити, начесать, зробити об'ємними біля коріння. Варіантів романтичних або елегантних укладок з фото можна знайти предостатньо, зробити їх в домашніх умовах теж легко.

Ось кілька найпопулярніших зачісок на короткі локони:

1. Асиметричні прядки. Піднімаємо короткі локони біля коріння за допомогою круглої щітки, укладаємо їх феном.У коренів потрібно зробити волосся об'ємними, прядки різної довжини у особи слід підвити всередину, як показано на фото.

2. Об'ємні прядки. Для створення такої зачіски потрібен фен з дифузором. Наносимо на коріння і кінчики моделює гель, піднімаємо пасма вгору, укладаємо трохи набік. Прикрашаємо локони ефектним штучним квіткою, красивим ободком з блискітками.

3. Романтичні завитки. Якщо волосся в'ється великими хвилями, досить просто пригладити їх зверху воском і випрямити праскою. Кінчики залишиться пригладити пальцями, трохи поправити і зафіксувати за допомогою мусу.

4. Хвилясті локони. Наносимо на пасма мус, завивати їх плойкою або накручуємо на бігуді, як показано на фото. Акуратно виправляємо завитки, закріплюємо лаком. Можна доповнити зовнішній вигляд вишуканої зачіски великою квіткою або тонким золотавим обручем.

5. Об'ємна чубчик набік. Волосся підсушують феном, трохи подвівая кінчики всередину. Чубчик піднімаємо, начісуємо, робимо об'ємною.

6. Каре з шпильками або обручем. Для зачіски каре є безліч варіантів укладання. Можна просто підвити кінчики всередину, зробивши прямий або бічний проділ.Але набагато симпатичніше вона буде виглядати з квіткою біля скроні, тонким або широким обручем, шпильками з одного боку.

7. Елегантні джгути. Поділяємо все волосся на невеликі ділянки, кожен збираємо в маленький хвостик резинкою. Закручуємо від заснування джгути, укладаємо з в довільному порядку, закручуючи в потрібному напрямку. Фіксуємо на голові невидимками.

8. Ретро хвилі. Наносимо на пасма моделює гель, розподіляємо по всій довжині. Завивати їх за допомогою термобігуді, акуратно знімаємо. Криті хвилі фіксуємо лаком, у особи закріплюємо невидимками.

9. Гладкі пасма. Зачісуємо волосся назад, спочатку начесав їх біля коріння, піднімаючи у чубчика. Ззаду закріплюємо від скронь до потилиці маленькими невидимками.

10. Видима недбалість. Злегка або сильно подвіваем пасма плойкою, потім піднімаємо їх біля коріння дифузором. Поправляємо пальцями, чубок укладаємо набік або назад.

Всі ці молодіжні зачіски виконуються за 15-20 хвилин, не вимагають професійного досвіду і навичок. Приклади на фото допоможуть визначитися з вибором, полегшать створення урочистого образу на випускний. Необхідно лише трохи потренуватися перед дзеркалом, попросивши подруг допомогти укласти коротке красиві прядки.

Залиште Свій Коментар