Різновиди стрижки гаврош на різну довжину волосся

Зараз набирає популярність стрижка гаврош, за допомогою якої будь-яка дівчина чи жінка може надати своєму образу додаткову елегантність і індивідуальність. Така жіноча зачіска більше підійде тим представницям прекрасної статі, які не бояться сміливих рішень, аматоркам бунтувати і дивувати оточуючих. Стрижку почали так називати через персонажа на ім'я Гаврош з відомого роману Віктора Гюго "Знедолені", це був хлопчик-шибеник, який жив за своїми правилами і не хотів визнавати громадські рамки поведінки.

особливості зачіски

Модна стрижка з'явилася в 60-х роках і дуже швидко набрала популярність за рахунок свого зухвалого і стильного вигляду, володарки цієї зачіски повинні володіти не тільки сміливістю, а й ідеальною лінією скул і акуратними вигинами довгої шиї, можна зробити стрижку на середні, короткі або довгі волосся. Таку стрижку не рекомендують робити дівчатам з великими рисами обличчя, так як пропорції будуть виглядати не кращим чином, найбільше стрижка гаврош підійде тендітним і мініатюрним представницям прекрасної статі.

Таку стрижку зможуть оцінити любительки швидких укладок, так як не буде необхідності ретельно щодня робити тривалу і складну укладку. Волосся будуть радіти свою володарку зовнішнім виглядом навіть після просушування феном, ніяких додаткових коштів не потрібно. Також любителькам виділитися з натовпу можна і пофантазувати, щоб придумати більш цікавий варіант стрижки. В першу чергу, ця можливість ставиться до вибору довжини майбутньої зачіски і наявності чубчика.

Є кілька варіантів челок, які будуть добре поєднуватися з модним Гаврошем, наприклад густа пряма чубчик "шапочка" або трохи неакуратно чубчик. Багатьом подобаються варіант з подовженими чубчиками або з асиметричними. Самим же екстравагантним юним леді сподобається варіант з екстремально короткою чубчиком, яка вистригає майже під корінь або асиметрією. Такий варіант буде цікаво поєднуватися з колоруванням, мелірування або яскравими пасмами.

Як вибрати стрижку під тип особи

Гаврош, в першу чергу, повна протилежність стандартам красивих і доглянутих волосся, до яких усі звикли - довгі акуратні локони.Ідеально стрижка буде виглядати на невисоких дівчатах, це буде додавати родзинку в образ юного шибеника, він буде більш бунтарським. Стрижка гаврош на коротке волосся підійде майже всім, окрім тих дівчат, у яких є великі недоліки на обличчі.

Власницям великих рис обличчя або круглого овалу обличчя краще вибрати стрижку на довге волосся, можна зробити її трохи асиметричною, це дозволить трохи витягнути особа візуально. Жінкам, у яких форма особи - квадрат, найбільше підійде класика, що дозволяє пом'якшити незграбні вилиці - пасма на скронях повинні бути трохи подовжені, волосся - середні по довжині.

Якщо виникає питання щодо густоти волосся - тут все просто, можна зробити стрижку на будь-які локони, враховуючи деякі нюанси. Стрижка гаврош буде добре виглядати на тонких волоссі за рахунок филировки, яка навіть додасть невеликий обсяг. Однак, не варто робити сильно короткий гаврош на дуже густе волосся, така стрижка буде обтяжувати образ і робити верх занадто об'ємним, краще таким чином постригти волосся середні по довжині.

Як доглядати за зачіскою

Щоденний догляд за Гаврошем, не забере багато часу, все просто - помити волосся звичним шампунем і добре їх висушити, для обсягу просушувати їх можна нахилившись вниз.На якісної стрижці не обов'язково застосовувати стайлінг високого ступеня фіксації, буде достатньо взяти трохи мусу або легкого гелю для волосся і за допомогою нього збити кінчики волосся, щоб вони виглядали більш скуйовдженими.

Залиште Свій Коментар