Сучасні варіанти доповненої каскадом стрижки Голлівуд

Будь-які недоліки особи можна виправити за допомогою зачіски, а зачіска в стилі Голлівуд не тільки виправить проблему, але і збереже довжину вашого волосся. Якщо ви не бажаєте позбавлятися від значної кількості волосся, тільки для того щоб вирівняти форму особи, тоді такий варіант зачіски є ідеальним.

Кому підходить такий тип зачісок

Візуально ця зачіска має схожість з каскадом, так як присутня градуйований перехід пасом, відсутні чіткі лінії, відмінність полягає лише в кількості шарів. Стрижка була винайдена, для того щоб вирівняти форму обличчя і заховати всі нерівності.

Хто може собі зробити таку зачіску:

  • Круглолиці дівчата - верхній шар схожий на каре, тому можна візуально витягнути особа і зменшити щоки. Не потрібно робити проділ, так як особа буде здаватися ширше, допускається тільки проділ збоку, таким чином, щоб чубчик спадала на одну сторону. Бажано відмовитися в такому варіанті від прямої чубчика, так як особа буде виглядати коротше.

  • Овальний тип особи - стрижка виконується таким чином, щоб обов'язково був проділ, який зробить особа ширше, а пряма чубчик додасть округлості особі.Овальний тип особи - це універсальний тип, якому підходить будь-який варіант зачіски.

Зачіска може істотно подовжити шию, якщо кінчики верхнього шару не будуть опускатися нижче підборіддя. Якщо ж шия довга, то і з цією проблемою можна впоратися за допомогою короткого верхнього шару, який доходить до середини шиї.

Так як зачіска доповнена каскадом, можна виконати значну кількість різноманітних зачісок.

Різновиди каскадної стрижки

Стрижка виглядають досить елегантно, і є найбільш зручною. Витоки свої вона бере в Лондоні, а через деякий час поширилася по всій території Європи.

Існує кілька різновидів каскаду на довге волосся:

  • Рівний каскад - в такому варіанті присутні рівні лінії, а пасма зістригали рівномірно.
  • Рваний каскад - пасма формуються хаотично, в результаті чого зачіска набуває незвичайний вид.

Такий варіант зачіски можна доповнити чубчиком, а саме косою. Як стверджують голлівудські зірки, для такого варіанту ідеально підходить будь-яка чубчик. Для того щоб укласти зачіску потрібно всього лише фен і кругла гребінець. Прикрасити образ можна невеликими кучериками.

На короткий варіант такої стрижки можуть наважитися лише жінки у віці, так як вони вже не так пильно приділяють увагу своєму зовнішньому вигляду. А дарма, адже після роботи майстра, така зачіска зможе підкреслити всі незвичайні риси обличчя. Дівчата віддають перевагу рваним каскаду, який надає недбалий і елегантний вигляд зачісці.

Але все ж значна кількість дівчат віддають перевагу каскаду на середні волосся, так як ймовірність поганого результату знижується. Цей варіант легко піддається укладанню, догляду та візуально витягує обличчя.

Як доглядати за стрижкою такого типу

Якщо ви бажаєте завжди виглядати прекрасно, мати гарне волосся і без будь - якого сорому знімати шапку в приміщенні, потрібно знати, як доглядати за зачісками з каскадом. Перш за все, варто враховувати такі особливості, як методи стрижки, засоби по догляду, клімат і харчування.

Спочатку варто навчитися правильно мити голову, так як навіть така стрижка втратить свій прекрасний вид, якщо неправильно підібрати засоби для миття або висушити волосся. Більшість людей впевнені, що часте миття голови і сушіння феном сприятливо позначається на стані волосся, але це неправильно.Так як показують дослідження, набагато швидше втрачається краса локонів і можливе виникнення лупи. Пов'язано це з тим, що волосся покриваються певної плівкою, яка захищає від впливу навколишнього середовища, а після впливу шампуню зникає плівка.

Якщо стрижка не вимагає постійного миття голови, віддавайте перевагу засобам для жирного волосся, які мають в своєму складі шампунь, маски, бальзами та кондиціонери. Речовини в таких препаратах позбавляють від виділення сальних залоз і сприяють продовженню періоду не миття голови.

Залиште Свій Коментар