Варіанти чоловічої, жіночої та дитячої стрижки під горщик

Чоловіча стрижка під горщик, як і жіноча стрижка під горщик не втрачає своєї актуальності вже протягом десятиліть. Індустрія модних зачісок не стоїть на місці. Модні дизайнери чоловічих і жіночих стрижок кожен сезон радують своїх клієнтів модними новинками. Але якими б стильними та модними були інноваційні зачіски, є особлива категорія стрижок, які популярні завжди. Вони зручні і універсальні, ідеально підходять для хлопчика, для чоловіка, і навіть для жіночої категорії населення.

трошки історії

Ця популярна зачіска бере свої витоки з глибокої давнини. На Русі вона поширилася з приходом християнства. До цієї знаменної для нашої історії події, чоловічі зачіски одно, як і жіночі не відрізнялися особливою різноманітністю. А поняття "стрижки" одно, як і самого терміна взагалі не існувало. У ті далекі і дрімучі часи жінки носили виключно довге волосся, на яких не було навіть чубчика.

Точно так само і чоловіки відрощували волосся довге і бороди. З приходом на нашу Батьківщину християнства різко зростає культурний рівень наших предків, з'являються естетичні поняття краси волосся.Ось тут і зароджується зачіска під горщик. Але в той час вона була виключно чоловічого та дитячого зачіскою. Робили таку стрижку із застосуванням звичайної горщика.

Звичайно, в ті далекі часи ще не було перукарень, і стрижку під горщик здійснювали виключно в домашніх умовах. Для цього користувалися простим глиняним горщиком, який надягали на голову чоловікові, який бажає навести красу на голові, і волосся, які визирали з-під горщика рівно акуратно зрізали. Таку зачіску могла зробити кожна домогосподарка, або навіть сам глава сімейства. Для цього не потрібно ні особливих навичок, ні вмінь.

З появою ж перших "салонів краси" така зачіска була навіть символом бідності, так як позначала, що людина не може дозволити собі похід до майстра.

У нашій же сучасності колись чоловіча стрижка горщик придбала заслужену популярність не тільки серед хлопчиків, але і в модних колах представниць прекрасної статі.

Таку популярність даний вид стрижки завоював в широких колах населення завдяки своїй практичності, стильності, зручності і універсальності.

Особливості чоловічої стрижки

Зачіска горщик чоловіча має цілу низку переваг. Таку чоловічу зачіску може здійснити будь-який майстер, як початківець, так і досвідчений.

Якщо чоловіком віддається перевагу такому виду зачіски, то слід обов'язково враховувати індивідуальні особливості свого волосся.

Зараз така стрижка виконується в багаторівневому форматі, і вимагає особливого догляду і укладання.

Важливо знати. Категорично не підходить такий варіант ледачим чоловікам, які не люблять хоч трошки повозитися з волоссям.

Адже не секрет, що багато представників сильної статі все, що звикли робити зі своєю шевелюрою - так це помити її і розчесати, і часто лінуються навіть висушити голову феном. Якщо ви ставитеся до такого типу, то такою стрижкою ви будете вкрай незадоволені. Адже щоб акуратно і елегантно виглядати, необхідно після миття обов'язково висушити голову, при цьому задаючи стрижці правильне русло: ретельно уклавши волосся в потрібному напрямку. Без таких дій волосяний покрив голови буде розпатланий, і вигляд у чоловіка буде не дуже-то респектабельний.

Також, якщо у вас від природи неслухняні і жорстке волосся, необхідно обов'язково користуватися засобами для укладання. Інакше при першому ж пориві вітру на голові буде повний безлад.

Жіночий варіант зачіски

Жінкам з такою зачіскою доведеться повозитися не менше, але зазвичай такий факт ніяк не відлякує представниць прекрасної статі.

Такий вид зачіски ідеально підходить для власниць овальної, подовженої форми обличчя. Якщо ж овал обличчя у вас круглий, або квадратний, то такий стиль волосся ще більше додасть обсяг особі, що буде виглядати не дуже привабливо.

Якщо ж форма обличчя підходить до такого способу, то такий стиль зачіски візуально навіть допомагає скинути кілька років своєї власниці.

Жіночу стрижку під горщик можна виконати в декількох варіантах: з густою, або не дуже густим чубчиком; з великим об'ємом, або без. Довжина самої стрижки також може варіюватися за бажанням клієнтки.

Стрижка для дітей

Дитяча зачіска в даному варіанті дуже вдале рішення. Зазвичай хлопчики, підстрижені в цьому стилі, дуже модно виглядають: вона вдало підкреслює овал обличчя. Особливо у малюків такий варіант зачіски виглядає дуже мило, невимушено, і в той же час стильно і креативно.

Дитячі волосся особливо м'які і податливі, так що у дітей такі варіанти стрижок не вимагають особливого догляду, та й застосування різних засобів для укладання в дитячому віці зовсім неприпустимо.

Так що малюки, на відміну від дорослих, можуть похвалитися такими стрижками, не доставляючи мамі особливого клопоту по догляду за дитячими волоссям.

Залиште Свій Коментар