Особливості стрижки шапочка на короткі, середні і довгі волосся

Жіноча стрижка шапочка отримала свою оригінальну назву завдяки плавному силуету з м'якими закругленими лініями. Текстура зачіски має характерний малюнок, округлу форму і помітний обсяг. Класична пишність прядок досягається за рахунок технології їх состріганіе. Стрижка з різними варіаціями під шапочку ідеально підходить для будь-якого типу особи, крім круглого, приховуючи недоліки зовнішності густим чубчиком.

особливості зачіски

Існує безліч варіантів шапочки для коротких, середніх і довгих волосся з густою або рваною чубчиком. Класична зачіска не виконується на кучеряве або кучеряве волосся, вона вимагає рівних прямих локонів. Дуже короткими пасма бути теж не повинні, інакше верх втратить об'ємність. Кінчики з плавним переходом кордону мають закінчений вигляд, підлягають обов'язковій филировки. Тільки досвідчений майстер може створити ефектну текстурних і пишність зачіски, надати їй відповідну форму.

Багато хто вважає, що стрижка шапочка на середні волосся своєю формою трохи схожа на біб, каскад або каре. Однак фахівець відразу помітить різницю. Класична техніка состріганіе волосся ззаду і з боків відрізняється від цих стрижок професійними особливостями.Каре має рівну довжину, боб - більш відкритий потилицю, каскад передбачає наявність драбинки від скронь до підборіддя. Схема виконання також має відмінності, які майстер відразу помітить досвідченим поглядом.

Стилісти виділяють наступні плюси шапочки:

 • зачіска підходить для будь-якого типу особи, особливо овального і квадратного, при бажанні ретельно підбирається і для круглого;
 • догляд і укладання займають мінімум часу, не вимагають використання великої кількості укладань;
 • будь-яка модна варіація шапочки підійде як молодим дівчатам, так і жінкам у віці;

 • чубчик може бути прямою, асиметричною, плавної, рваною, будь-якої довжини;
 • стрижка шапочка на довге волосся робить форму круглого особи більш витягнутою, приховує недоліки, у квадратного згладжує різкі риси;
 • при бажанні можна відростити пасма, щоб змінити стрижку на каре, боб або каскад.

недоліки:

 • потрібно постійно підрізати кінчики ззаду і з боків, інакше потилицю з верхівкою втратять об'ємність, а укладання буде виглядати недбалої;
 • виконати таку складну стрижку може тільки досвідчений майстер, враховуючи вид волосся, їх структуру, довжину.

різновиди стрижки

Технологія виконання шапочки з плавним переходом м'яких ліній має два варіанти. Зачіска буває класична або асиметрична. Будь-який вид підрозділяється на різні варіації в залежності від довжини або техніки состріганіе локонів.

Прийнято виділяти такі форми:

 • Класична з прямою або плавною чубчиком, що зливається з бічними прядками. Проділ не виділяється, довжина чолочку зупиняється на рівні лінії брів.
 • З подовженням бічних прядок спереду. Така зачіска підходить навіть для круглого особи, вона коригує форму щік і підборіддя. Саме цей вид клієнтки салонів часто плутають зі стрижками боб, каре або каскад.
 • Геометрично нерівна з сильним текстуруванням пасом, що дозволяє підняти верх, створити об'єм на маківці. Підходить молодим жінкам, доповнюється мелірування, яскравим фарбуванням.

 • Подвійна, коли майстер зістригає одну лінію до верху вух, а іншу - до рівня мочок. Перехід виділяється двоколірним фарбуванням яскравими тонами. Верх краще пофарбувати темним кольором, низ - більш світлим.
 • Асиметрична з одного боку. Об'ємна укладка феном здатна підкреслити красиві риси зовнішності, відвернути увагу від круглого або квадратного особи.Дуже сильна асиметрія підходить креативним особистостям, дає можливість створити оригінальний вигляд зачіски, підкреслити свій сміливий образ.

Стрижка шапочка на коротке волосся підійде тим, кому подобається класична форма з плавною красивою чубчиком. Майстер створить обсяг, піднявши верх текстурной технікою, а кінчики доповнивши філіровкою. Для середніх і довгих локонів рекомендується підбирати відповідну довжину ззаду і з боків.

Будь-які різновиди стрижки покроково пояснюються фахівцями салонів, можна підібрати підходящий вид для овального, трикутного, квадратного і навіть круглого особи. Можна створити зачіску на основі боб каре або драбинки, змінити обридлу довжину з довгою на коротку.

варіанти укладання

Будь-яка укладка шапочки може бути виконана покроково за 3 етапи. Досить вимити і висушити волосся, нанести мус, підсушити локони феном. На всі дії зазвичай йде від 10 до 15 хвилин. Особливо ефектний вигляд має зачіска, яку майстер виконав із застосуванням філірувальних ножиць. Текстурних надає пасмам об'ємності на потилиці, верхівці, додає пишності біля скронь.

Власницям круглого обличчя при виборі шапочки дуже пишний обсяг створювати не потрібно, достатньо збити волосся пальцями, укласти акуратно феном.Краще буде виглядати укладання в тому випадку, якщо чубчик рвана або коса. Тим, у кого квадратна форма, треба врівноважити верх і лінію скул, відвернути увагу від важкого підборіддя. Стрижка повинна по довжині нагадувати каре, бути акуратною, асиметричною.

Стрижка шапочка на середні волосся має пишний верх, довжину до лінії плечей або трохи вище. Вона схожа на боб каре, виглядає елегантно, стильно. З чубчиком можна експериментувати, за бажанням клієнта майстер зробить її плавною, рваною, косою, злегка подовженою. Колір волосся при фарбуванні бажано підбирати однотонний з урахуванням кольоротипу зовнішності, віку, уподобань. Не виходять з моди платинові, медові, карамельні відтінки, мелірування і тонування.

Стрижка шапочка на довге волосся покроково виконується від верхівки до кінчиків, створюючи плавні переходи довжини до лопаток або нижче. Вона доповнюється будь чубчиком на вибір, має не такий пишний верх, як у короткого варіанту. Зачіска може бути класична або асиметрична, з подовженням, рельєфними нерівностями ззаду. Укладати її можна феном, плойкою, за допомогою бігуді.

Незалежно від довжини або варіації кожна форма стильною шапочки має своїх шанувальниць, не виходить з моди вже більше 60 років.Вона підходить жінкам різного віку, стилю і статури, дозволяючи виділитися з натовпу, підкреслити яскравий образ.

Залиште Свій Коментар