Різновиди нескладної укладання каре з подовженням

Бути модною і вишуканою набагато простіше, ніж може здаватися. Але в той же час певну кількість зусиль для створення власного стилю не завадить. І ось Ви вже зважилися на оригінальну зачіску, тим більше після рук майстра укладання каре з подовженням виглядає краще нікуди! А потім проходить трохи часу і після чергового миття голови стрижка вже не здається такою карколомною ... Чому?

Укладання всьому голова

Не буде зайвим повторити, що стрижка каре з подовженням універсальна і дуже незвичайна. Вона підходить більшості типів особи, незалежно від довжини або наявності чубчика. Довгий час ця зачіска була на піку популярності, з якого не йде і нині лише з невеликими доповненнями. Тож не дивно, що на зірках і моделях подовження виглядає завжди ідеально - руки професіонала знають свою справу. Сумно стає тоді, коли в повсякденному житті не дуже-то зручно ходити в перукарню настільки часто.

Вважається, що 80% зачіски - це укладання, а всього лише 20% - стрижка. І на практиці професіонали не раз доводили, що з поганою стрижкою можна зробити точний укладку, а ось погану укладку навіть найвдаліша стрижка не врятує.Тому перш ніж змінювати стиль, бажано продумати яким чином буде проводитися догляд. У конкретному випадку розглядається укладання каре з подовженням, яка, будьте впевнені, досить зручна в побуті.

Легка недбалість

Мабуть, один з найцікавіших способів укладання середньої довжини волосся. Особливо гарний, коли часу на збори впритул, а на голові бедлам. Спочатку локони обробляються лаком сильної фіксації і випрямляються. Під час цього або вже після - поділяються на проділи, а потім - наїжачує пальцями. Найчастіше на потилиці вгору, а спереду - в сторони. Для більш правильного поділу (або для натхнення) є укладання каре відео, в яких все просто і дохідливо описано.

об'ємний боб

Для даного варіанту знадобляться великі бігуді, на які після обробки мусом накручуються пасма. Дуже важливо не розчісувати волосся після цього, а акуратно розподілити пальцями. Такий образ прекрасно підійде для романтичного вечора і підкреслить грайливість його господині.

Діловий стиль

Підтримка образу бізнес-вумен є прерогативою деяких сучасних жінок. Але шаблони про те, що кмітлива ділова дівчина найчастіше не доглядає за собою - старий і заїжджений стереотип, укладання каре фото підтверджує це.Для створення стриманого, але привабливого образу необхідно за допомогою прасування вирівняти локони, загортаючи кінчики у напрямку до підборіддя. Лак для волосся і нехитрі маніпуляції пальцями допоможуть зробити невеликий прикореневій обсяг. Протилежного результату можна досягти, якщо накрутити кінчики в сторони від підборіддя. Чубчик тоді доречно зачесати назад (закріпити потрібно невидимкою, крабиками або інший шпилькою). Таким чином, виходить відмінний варіант для прогулянки, дружньої зустрічі.

хвилі

Гладка зачіска в стилі голлівудських зірок не повинна викликати жодних труднощів, адже таке укладання каре в домашніх умовах здійснюється досить просто. Потрібно розпорошити лак сильної фіксації на локони і витягати плойкою. Але на відміну від попередніх варіантів пасма повинні рівно укладатися один на одного і при бажанні закріплюватися невидимками.

Варто нагадати, що перед використанням прасування, щипців або плойки необхідно обробляти волосся термозахисними засобами (спреї, муси - не важливо). Тому що укладання необхідно буде робити досить часто, а локони від такої кількості обробки можуть висушитися.Також в збереженні і зволоженні волосся надійним союзником є ​​маски і кондиціонери.

Читайте так же: Як красиво укласти каре

Залиште Свій Коментар