Основні види сучасних фарб для волосся і їх палітри

Багато жінок не задоволені кольором своєї шевелюри. Хтось просто хоче змінити свою зовнішність, хтось розуміє, що відтінок, даний природою, можна поліпшити. І тоді на допомогу приходить фарба для волосся Лореаль або засіб іншої марки. Часто покупниці купують такі товари і не до кінця розуміють, чим відрізняється той чи інший вид. Тим часом, існує чітка класифікація фарб.

Подібні засоби поділяються за ефектом, який вони дають, а також за ступенем впливу на локони. Щось забезпечує більш стійкий колір, а щось забарвлює локони в певний відтінок на нетривалий час. Крім того, різниця складів впливає і на стан шевелюри. Деякі є більш щадними, використання ж інших може обернутися для шевелюри стресом.

Отже, подібні засоби можна розділити на три основні групи:

  • хімічні;
  • фізичні;
  • натуральні.

Хімічні фарби для волосся

Чи багато хто замислюються про те, чому випускається компанією гарньер фарба для волосся відноситься до хімічного типу? І що це взагалі означає? Варто зазначити, що хімічні також можуть відрізнятися. Існує два їх види.

  • Стійкі хімічні фарби. Вони діють однаково, і в основі цього дії знаходиться взаємодія перекису водню, а також органічних сполук різних металів - свинцю, срібла, солей міді. У процесі фарбування відбувається окислювальна реакція, яка в результаті тягне за собою глибоке проникнення пігментів в структуру волоса. Саме тому такі кошти забезпечують стійкий колір і тримаються на пасмах тривалий час. Як правило, мова йде про крем-фарбах - найбільш поширеному продукті цього виду, а компанія гарньер подібну фарбу для волосся випускає в досить зручній упаковці, що дозволяє з легкістю проводити фарбування будинку.
  • Хімічні, без вмісту аміаку. Це сучасний вид фарб, який дуже популярний в нинішній час, оскільки жінки все частіше стали замислюватися про стан своїх локонів. Відсутність аміаку діє більш позитивно, однак при цьому ефект закріплення не настільки хороший. Такі фарби тримаються менше, ніж стійкі хімічні, і вимагають більш частого фарбування. Деякі серії різних марок включають в себе як засоби без аміаку, так і з його змістом, до таких продуктів належить, наприклад,фарба для волосся матрикс.

Зрозуміло, що хімічні фарби володіють і позитивними, і негативними якостями.

Так, з позитивних ефектів варто виділити тривалий результат, а з негативних - часто негативний вплив на локони.

Однак такі засоби дають хороший ефект фарбування, і замінити їх в цьому сенсі чимось іншим поки не представляється можливим. Крім того, сьогодні існує широкий вибір засобів, призначених для догляду за пофарбованими локонами. Така косметика дозволяє відновити силу локонів і повернути їм здоров'я.

Фізичні фарби для волосся

До такого виду фарб відносяться відтінків і тонують кошти. Результат від їх використання буде зовсім інший, ніж при користуванні, наприклад, фарбою для волосся матрикс. А справа в тому, що компоненти подібних засобів не можуть проникнути всередину глибоко. Тому такі кошти легко змиваються і не змінюють кардинально колір шевелюри.

Крім того, фізичні фарби не допоможуть впоратися з сивиною.

У їх складі немає ні аміаку, ні перекису водню. Локони лише ненадовго придбають відтінок, тому такі кошти добре використовувати з метою освіжити натуральний колір, підкреслити природний відтінок.Відсутність шкідливих елементів дозволяє користуватися такою косметикою часто, не завдаючи навіть найменшої шкоди. Як правило, випускаються подібні засоби у вигляді кондиціонерів, пінок, бальзамів і шампунів і не вимагають особливої ​​підготовки для застосування.

Натуральні фарби для волосся

Безумовно, не всі при бажанні пофарбувати шевелюру тут же кидаються в магазин за продукцією Лореаль. Фарба для волосся, палітра якої хоч і вражає своєю різноманітністю, не знадобиться, якщо потрібно просто підкреслити природний колір - для цього є натуральні фарби. Ці варіанти хороші тим, що не тільки дають природний колір, але і сприятливо діють на локони. Мінусами ж цих коштів є їх нездатність проникати в волосся, що також дає нестійкий результат. Крім того, існують великі обмеження по квітам.

До натуральним засобам традиційно відносяться басма і хна. Але можна назвати ще ряд природних барвників: цибулиння, ромашка, шавлія, природний освітлювач - лимон.

Звичайно, всі ці кошти - це не те ж саме, що пропонована компанією матрикс фарба для волосся, палітра якої досягає 50 відтінків.Серед цих 50 відтінків присутні такі оригінальні і яскраві, яких природними засобами досягти не вдасться.

Палітри сучасних фарб для волосся

Палітри сучасних фарб включають в себе безліч відтінків. Як правило, в рамках одного бренду випускається декілька серій фарби, кожна з цих серій має певний набір кольорів - свою власну палітру. Так, якщо говорити про фарбу для волосся Лореаль, слід назвати наступні серії: Creme (29 кольорів), Creme Resistant Gray (6 кольорів від русявого до коричневого), Browns Extreme (також 6 відтінків), Reds Extreme (3 вогненно-яскравих кольорів) , Recital Preference (45 різних відтінків). І це ще не все серії, представлені цією маркою, що може свідчити про безмежному виборі квітів на будь-який смак.

У компанії гарньер фарба для волосся, палітра якої також різноманітна, представлена ​​різними серіями. Серед них: Color Sensation, BELLE Color, Nutrisse Color, Color and Shine, 100% кольору. У кожній серії присутні відтінки від світлих до насичених темних. Крім того, з різних випусків характеризуються виробником по відмінностям в стійкості, деякі визначені як стійкі, інші - як ультра стійкі.

Сьогодні існує безліч фарб, а виходячи з мети, слід підбирати потрібну.

Якщо немає бажання кардинально міняти колір волосся, цілком можна обійтися натуральними фарбами або фізичними.

Якщо ж волосся слід перефарбувати, оптимальним варіантом стане хімічна фарба без аміаку. Однак при правильному догляді будь-яка фарба не принесе катастрофічного шкоди волоссю. Особливо якщо доповнити догляд за волоссям спеціальними засобами після фарбування.

Залиште Свій Коментар