Волоскові татуаж брів: максимум природності для вас

Одні дівчата самою природою наділені гарною формою брів, для підтримки якої достатньо всього лише одного нехитро інструменту - пінцета. Інші, навпаки, для досягнення результату щодня втілюють в життя прислів'я: "Краса вимагає жертв". Або вдаються до сучасних методів косметології, окремі з яких є особливо вдалими. Так, останнім часом часто можна почути: "Я впевнена, що кращий вибір - це татуаж брів волоскові метод".

гучна техніка

Волоскові татуаж брів, виникнувши порівняно недавно, вмить завоював переваги багатьох дівчат. Але в чому причина такої бурхливої ​​популярності техніки? Справа в відмінностях. Розглянемо їх.

Нарівні з волоскової технікою існує шатірованіе або розмивання. Але вони припускають повне видалення рідних волосків і фарбування безпосередньо шкіри брів. Звичайно, ідеальна форма за умови виконання процедури у професіоналів високого рівня вам гарантована, але, одночасно, ви ризикуєте отримати не дуже природний, а скоріше навіть штучний образ. Оточуючим може здатися, що ви використовували олівці або тіні.Звичайно, існують варіанти подолання такої ситуації, наприклад, максимально вдалий підбір колірної гами, але це, на жаль, зробити вдається далеко не завжди. Це так, оскільки при даних способах колір являє собою єдиний потік, в ньому не може бути просвітів.

Татуаж брів волосковая техніка передбачає фарбування спеціальними рухами - штрихами. Він буває японським і європейським.

 • Європейський варіант передбачає штрихи однакової довжини, які розташовані паралельно один одному. Брови мають форму даху будиночка, тобто волоски направлені незмінно вгору, а кінчики трохи опущені, що створює ефект легкого вигину.
 • Японський спосіб грунтується на тому, що штрихи різної довжини промальовувалися під різним кутом. Лінії наносяться по зростанню волосків, деякі волоски навмисне переплітають, інші - злегка вибиваються із загальної стрункої лінії.

Можна здогадатися, що обробка брови волоскові методом цього типу надає їй найбільшу природність. Японський метод дозволяє надати їм притаманну жвавість і рухливість. При якісно виконаному волоскових татуаже важко помітити, що волоски насправді відсутні.Це добре видно на ілюстраціях - "татуаж брів волоскові метод фото".

Крок за кроком до найкращого результату

Брови, волосковая техніка для яких є досить вдалою процедурою, все ж будуть виглядати натурально і привабливо за умови належної підготовки та проведення.

Саме тому перейдемо до її вивчення, а для більшої наочності пропонуємо вам також "татуаж брів фото: волоскові метод у дії".

Етап 1. До татуажу.

Необхідно обов'язково зміцнити судини в області брів, оскільки, чим менше крові буде при процедурі, тим менше вимиється в подальшому нанесений пігмент. Є різні варіанти зміцнення судин. Наприклад, можна приймати аскорутин по 2 таблетки 2 рази на день. Бажано, щоб курс був не менший, ніж один тиждень. Або ж можна змащувати троксевазином зону брів за дві години перед сном протягом тижня.

Якщо ви курите, то зменшите кількість викурених сигарет.

Щоб заспокоїтися потрібно і можна попити протягом 5 днів до процедури валер'янку або інші засоби.

Це також важливо, оскільки зайва нервозність буде сприяти надмірному кровоотделение.

Не забувайте, що татуаж проводиться в середині циклу і за добу до процедури не можна курити, випивати, вживати каву або гостру їжу.

Етап 2. Сам татуаж.

Послідовно процедуру можна представити таким чином:

 1. майстер рівняє брови за допомогою пінцета;
 2. промальовує майбутню форму олівцем;
 3. зістригає їх практично повністю;
 4. майстер одягає стерильні рукавички, дістає голку з індивідуальної упаковки (! це вкрай важливо) і починає малювати брови голкою і фарбою;
 5. процедура промальовування голкою триває близько 5 хвилин. Так, не дивуйтеся, обидві брови за такий короткий термін. Нанесення пігменту довше. Все займає близько 1 години;
 6. так, результат на лице - перманентний макіяж брів волоскові вам зробили;
 7. майстер пояснює вам, що варто, а чого не варто робити в зв'язку з проведеним татуажем.

Принцип виконання: невеликі борозенки спочатку промальовуються, а потім поступово заповнюються пігментом. Фарба закладається на невелику глибину. Ніякі апарати при цьому не використовуються.

Анестезія: не використовується. Але після того як промальована форма голкою, ватяний тампон опускається в спеціальний розчин і поміщається на брови на 10 хвилин.Це значно зменшує больові відчуття.

Читайте: Як швидко відростити брови

Етап 3. Після татуажу.

Не можна:

 • торкатися до брів: чесати їх, прибирати скоринки і здійснювати будь-які інші дії;
 • ні в якому разі їх не можна мочити.

потрібно:

 • відразу в перший день після процедури сухий ватною паличкою зніміть сукровицю. Вона не повинна засихати на бровах;
 • коли сукровиця перестане йти, слід наносити тонким шаром на область брів 3-відсоткову тетрациклінової мазь. Це не допустить їх висихання. Продовжувати наносити мазь потрібно і в наступні дні, частота нанесення - суто індивідуальна, у міру їх висихання;
 • на 4-7 день на бровах почне виникати скоринка, яка поступово буде відшаровуватися, а брови світлішати. Корочку не можна здирати, вона піде природно. Після її зникнення наноситься троксевазін або ліотон кожен день за 2-3 години перед сном.

Ми ставили собі за мету показати вам переваги цієї техніки, а також продемонструвати, як в реальному житті здійснюється процедура, яку поки що ви вивчаєте тільки віртуально. Бажаємо краси!

Залиште Свій Коментар