Жіночі стрижки та зачіски на волосся середньої довжини

Середні стрижки є ідеальним рішенням. А все тому, що зачіски на середні волосся дуже різноманітні і підійдуть як діловим жінкам, так і домогосподаркам, яким набридло ходити з розпущеним локонами. Вони з легкістю приховають потрібні риси обличчя або навпаки підкреслять їх, надаючи жіночності і елегантності. Крім того, стрижки на середні волосся не сковують жінок і в той же час не обтяжують своєю довжиною, тому надають масу можливостей для різних укладок.

Варіанти стрижок на середні волосся

стрижки драбинкою

Драбинка є багатошаровою стрижку на середні волосся. Назва зачіска отримала завдяки пасмам різної довжини. Драбинка добре приховує недоліки форми особи і підходить для всіх типів локонів: як кучерявих і прямих, так і густих і тонких. До такої зачіски можна підібрати і самостійно підстригти чубчик на будь-який смак.

каскад

Якщо при виборі стрижки на середні волосся велику роль відіграє обсяг, то каскад - ще один чудовий варіант. На відміну від драбинки, каскад являє собою плавні переходи по всім локонам, а не по чубку і бічним пасмам.Плюсом такої зачіски є широкий вибір укладання за допомогою бігуді, плойки, фена і інших пристосувань.

Середні стрижки з чубчиком

З урахуванням форми обличчя можна підібрати і чубок. Із середньою довжиною шевелюри органічно виглядатиме ступінчаста і рівна, коротка і довга, коса і пряма, і навіть округла чубчик.

Косі чубчика рекомендовані власницям широких вилиць, так як з їх допомогою обличчя стає асиметричним і видимих ​​недоліків не буде помітно. Довгі - підійдуть особам з круглою формою обличчя або високим чолом. Останнім часом стали модними стрижки на середні волосся з рваною чубчиком. Нерівні кінчики візуально витягають обличчя.

Боб

Така стрижка прекрасно додає об'єму локонам, які його потребують, подовжує шию, може подовжити обличчя або приховати недоліки. У довжину стрижка боб може досягати плеча або бути дещо коротший, а додаткове колорирование допоможе створити ефект багатошаровості.

Середні стрижки для тонкого волосся

Існує думка, що власницям тонкого волосся до обличчя будуть тільки короткі стрижки. Ні в якому разі. Якраз зачіски на середні волосся будуть дуже доречними.Тільки дуже важливо при цьому правильно підібрати модель.

Стрижки для кучерявого волосся

Дівчатам з хвилястими і навіть кучерявим локонами буває досить важко підібрати гідне оформлення шевелюри. Все залежить від віку і бажань. Однак мати таку шевелюру - гордість, а її необхідно підкреслити. Для хвилястих пасом добре підійде каскад, драбинка або не дуже коротке каре. Чи не радиться робити коротку чубок через подальших складнощів в її укладанні. Не варто поспішати при виборі стрижки на середні волосся, фото в цьому випадку будуть вірним союзником, адже грамотно висловивши свої побажання стиліста, Ви робите основу прекрасного іміджу.

вечірні зачіски

Вечірні зачіски на середнє волосся - важливий елемент іміджу будь-якої поважаючої себе дами. Однак на практиці укладання не така й важка. Саме, мабуть, складне в ній - це визначитися з варіантом зачіски, так як варіації дуже і дуже різноманітні.

начісування

Гладкі і розпущене волосся, пахучі здоров'ям - завжди були в моді. Однак для особливого випадку не завадить їх урізноманітнити. Як мінімум це може бути начісування. Зберіть два джгута з волосся скроневої частини, закріпіть їх на потилиці, верхню частину шевелюри зачешіте і також закріпіть шпильками.З таким доповненням модні стрижки на середні волосся будуть виглядати елегантно.

пучок

Дуже популярними є пучки з легкої недбалістю. Хоча у багатьох він асоціюється з класичним строгим чином, пучок на голові - одна з найцікавіших вечірніх зачісок. Один з найпростіших варіантів - зібрати локони внизу, зробити з них палять, після чого закрутити в пучок і зафіксувати невидимками. Візьміть маленьку пасмо збоку і закрутіть її. Такий локон додасть м'якості і жіночності загального образу.

Також можна виконати і інший варіант: все локони збираються набік, і плететься одна або кілька кісок на середніх волоссі. З них формується пучок і закріплюється невидимками. Такий пучок створить асиметрію, яка зараз в тренді, а легку недбалість і розсипчасті пасма годі й побоятися назвати ультрамодними.

стильний хвіст

Цікавий і стильний образ можна створити власницям волосся середньої довжини - хвіст з цікавим плетінням. Щоб зробити таку зачіску, потрібно зробити невеликий начісування і перекинути локони на одну сторону. Слід відокремити одну пасмо, а що залишилися зібрати в хвіст, а навколо нього утворюється петелька за допомогою вільної пасма. Після цього від самого хвоста відділяється невеликий локон і приєднується до першого.Бажано змастити їх гелем, а потім обернути хвіст і зав'язати в вузол. Далі все повторюється по колу. На кінчику хвоста така невигадлива конструкція закріплюється гумкою. Вузлики рекомендується повернути в бік особи, а верхню гумку зрізати.

Крім того, вечірні зачіски на середні волосся з пучком або будуть дуже красиво виглядати на кучерявих волоссі, при цьому можна скористатися шпильками з різноманітними квітами.

Залиште Свій Коментар