10 модних коротких жіночих стрижок

Далеко не кожна представниця прекрасної статі вирішиться обрізати майже всю довжину волосся. Тут потрібна неабияка впевненість у своїй жіночності, внутрішню силу і красу. Проте, дуже короткі жіночі стрижки входять до п'ятірки найбільш стильних і модних.

Кому йдуть ультракороткі стрижки?

Ніяк не зважитеся на авантюру з короткою стрижкою? І правильно, адже для супер короткої зачіски потрібна не тільки величезна сміливість, а й ряд певних фізичних даних. В іншому випадку ви зіпсуєте навіть дуже яскраву зовнішність. Кому ж підходять дуже короткі стрижки?

  • Жінки з овальної або круглої форми обличчя.
  • Ті, хто може похвалитися ідеальною формою черепа, маленькими вушками, красивим носом і акуратним підборіддям.
  • Власницям кучерявих, рідкісних і тонкого волосся, для яких протипоказана навіть середня довжина.
  • Дівчата з маленьким личком і виразними рисами обличчя.

Якщо ви хочете кардинально змінити свою зовнішність, пам'ятайте про те, що ультракоротких стрижка відкриє стороннім всі недоліки і нюанси особи (великі або гострять вуха, довгий або ж з горбинкою ніс і т.д.), які раніше були успішно приховані волоссям.Чи готові ви до такого повороту?

Як підібрати супер коротку зачіску?

Розглядаючи короткі зачіски на фото в глянцевих журналах, керуйтеся не тільки власним смаком, а й головними правилами вибору ультракоротких стрижок.

  • Правило 1. Великі риси обличчя вимагають більш жіночною стрижки, тому від рваних кінчиків і надмірної градуювання буде краще відмовитися. Ця рекомендація стосується як молоденьких дівчат, так і дорослих стильних жінок.
  • Правило 2. При дрібних рисах і вузькому овалі варто задуматися про модний акцент у вигляді рваної прямий чубчика, що ледве прикриває лоб, і подовженою зоні верхівки.
  • Правило 3. Навіть коротким волоссям необхідний гарний обсяг. Домогтися його можна за допомогою фактури і кольору. Перший варіант більше застосуємо для брюнеток, а ось другий ідеально підходить блондинкам, які можуть оживити основний колір медовими, темно-русявим і золотистими тонами. У вашому випадку варто проконсультуватися з приводу "пір'їнок" або омбре з затемненням коренів і висвітленням кінців.
  • Правило 4. Жінкам з особою в формі кола і серця необхідний обсяг на потилиці.
  • Правило 5. А ось власницям витягнутої овальної форми варто задуматися про густий чубчик і великих локонах в скроневих частках.

Види ультракоротких жіночих стрижок

Збори дуже коротких жіночих стрижок представлено безліччю стильних варіантів, з яких кожна з вас може вибрати саме свій.

недбала стрижка

Це прекрасний вибір для юних дівчат з ідеальними рисами і абсолютно здоровою шкірою. Дамам у віці вона ніяк не підходить! Укладати таку стрижку дуже легко - достатньо нанести на кінчики трохи гелю і висушити пасма в довільному порядку. В якості прикрас використовуйте красиві обручі і обідки.

Стрижка "Том бій"

Колись вона була дуже популярною, але незабаром тотальне захоплення тому боєм кілька притихли. Нині її вибирають упевнені в собі і зухвалі дами, які не бояться думки сторонніх і знають ціну своїй красі.

Перетворити "чоловічий" тому бій в сексуальну зачіску дуже легко - зробіть яскравий макіяж і надіньте розкішні аксесуари.

хвилястий біб

Ультракоротких стрижка в стилі неспокійних 90-х років зробить жіночною будь-яку представницю прекрасної статі. Популярність хвилястого бобу пояснюється простою і легкою укладанням.

короткий ірокез

Ваша душа бажає грубити і дивувати? Зачешіть коротке волосся вгору і перетворите боб або тому бій в дуже сміливий ірокез.Безперечно, на це піде далеко не кожна жінка.

Стрижка "Пікс"

Дівчата цінують цю зачіску за її грайливість і індивідуальність. Писки є стрижку з подовженням пасом на маківці і на-віч. Залагоджувати рвані пасма в недбалому безладді, роблячи образ юним, загадковим і дуже грайливим. Що цікаво, в Пікс можна перетворити будь-яку ультракоротку стрижку.

Супер модний "Гребінець"

Цей різновид Пікс дозволить вам всім заявити про своє яскравому смаку. Як же правильно її укласти? Змастіть пасма мусом або ж гелем, підніміть їх вгору і висушіть за допомогою фена. Зафіксуйте все лаком.

Стрижка з ідеально гладкою чубчиком

Ви можете вибрати будь-яку коротку стрижку на тонке волосся, використовуючи гладку чубок у вигляді акценту. Випрямити її праскою і зафіксуйте лаком.

Стрижка для кучерявого волосся

Це найпростіший варіант коротких стрижок, що не вимагає складних укладок. Нанесіть на чисте волосся гель або мус і просто підсушіть їх феном. Якщо ж пасма рівні від природи, накрутіть їх на плойку і зафіксуйте зачіску лаком.

Стрижки з косим проділом

Якщо вам необхідно приховати занадто високий лоб, віддайте перевагу саме такій стрижці.Чубчик можна накручувати плойкою і робити на ній легкий начісування.

Асиметричні короткі стрижки

В цьому випадку волосся стрижуть по косій, що дозволить створити незвичайну асиметрію. Такі стрижки підходять тільки для дуже рівних і гладких волосся, а ось кудрям тут не місце.

Боб-каре в стилі 80-х

Ще один гладкий варіант з густою прямий чубчиком. Він перенесе вас у часи Марлен Дітріх і додасть образу витончених ноток. Що стосується укладання, вона виконується за допомогою воску, круглої щітки і фена.

Ультракороткі стрижки виглядають не менш жіночно і сексуально, ніж розкішні довгі коси. Однак потрібно пам'ятати про те, що коротка зачіска - це не данина стилю і моді, а стан душі.

Залиште Свій Коментар