Апарат дарсонваль - зупиніть випадання волосся

Втрата волосся може торкнутися кожного незалежно від статі, віку і способу життя. На боротьбу з проблемою направлено безліч процедур, створена велика різноманітність засобів. Найкращим ефектом володіє апарат Дарсонваль для волосся.

Що таке Дарсонваль?

Дарсонвалізація - метод, розроблений французьким фізиком і фізіологом Арсеном д'Арсонваля. Суть методу полягає у впливі на тканини імпульсами струму високої частоти. Спосіб впливу застосовується з кінця 19 століття для лікування шкіри і волосся.

За допомогою апарату Дарсонваль для волосся вдається вирішити такі проблеми, як облисіння, підвищена жирність голови, ослаблення волосся, лупа. Сеанси дарсонвалізації можна провести в багатьох салонах краси або в умовах медичних центрів. Мінусом таких процедур виступає великі грошові та часові витрати.

Дарсонваль для домашнього використання дозволить проводити лікування в зручний для вас час. Ефективність від домашніх процедур нічим не поступається, салонним. Для лікування не потрібно особливих навичок. Головне, суворо дотримуватися інструкції. Апарат складається з генератора, трансформатора і електродів (насадок).Зовнішній вигляд пристрою нагадує гребінець.

Апарат Дарсонваль отримує найкращі відгуки лікарів і пацієнтів. В результаті курсу сеансів вдасться поліпшити мікроциркуляцію лімфи і крові, позбутися від випадання волосся і лупи, нормалізувати роботу сальних залоз, зміцнити волосяні цибулини. Нові волосся ростуть здоровими, міцними і блискучим. Додатковою перевагою виступає можливість усунути прояв псоріазу та себореї на голові.

Правила застосування

Лікування в домашніх умовах має проводитися за суворими правилами. Необережне ставлення до пристрою може обернутися опіками або зворотним ефектом.

 • Перед початком роботи уважно вивчіть інструкцію, де докладно викладено, як правильно користуватися пристроєм.
 • Сеанс триває не менше 8-10 хвилин.
 • Користь від апарату буде тільки в разі проходження повного курсу - 10-20 процедур (обов'язково робити 24-х годинні перерви).
 • Перед процедурою добре розчешіть волосся і переконайтеся, що зняли всі шпильки.
 • Використовуйте насадку гребінець. Повільно водите пристроєм по шкірі голови, не пропускаючи ділянки.
 • Перші сеанси проводите з мінімальним напругою (нехай організм звикне). Збільшуйте напругу поступово.

Кому не можна користуватися апаратом Дарсонваль?

Протипоказання стосуються вагітності, злоякісних новоутворень, гарячкових станів, кровотеч та порушення згортання крові, туберкульозу, аритмії. Не можна застосовувати Дарсонваль для лікування дітей до 6 років. Перед використанням обов'язково отримаєте консультацію і схвалення фахівця.

Як вибираємо апарат?

 1. У придбаного пристрою обов'язково повинні бути супровідні документи: сертифікати якості, інструкція користування. Інформація повинна бути викладена на кількох мовах, включаючи зрозумілий вам.
 2. Тут немає місця економії. Розглядайте тільки апарати від відомих виробників. Якісна продукція не може коштувати дешево.
 3. Ви зможете трохи заощадити, якщо виберете комплектацію тільки з однієї насадкою. Вирішіть для себе, з якою метою ви купуєте апарат. Якщо тільки для росту волосся, то навіщо вам переплачувати за додаткові насадки?
 4. Який краще вибрати апарат для лікування волосся? Підказкою виступить інформація про імпульсній напрузі: для успішного впливу на волосяну частину голови досить буде середньої напруги - 7-12 кВ.
 5. Більш зручним є моторний регулятор потужності. Під час роботи ви не зрушите ненавмисно ручку і не знизите / підвищите напруга, адже це може бути небезпечним для здоров'я.
 6. Добросовісний виробник обов'язково додає до покупки гарантійний талон.

Залиште Свій Коментар