Способи розведення засохлої або загусла туші для вій

Очі є однією з найкрасивіших і виразних частин обличчя. Багато візажисти в своїх роботах роблять акцент саме на них, так як такий макіяж універсальний і підійде як для особливих заходів, де необхідно виглядати бездоганно, так і в повсякденному житті.

Існує безліч методів і способів того, як можна підкреслити очі, зробити їх більш виразними. Дівчата використовують спеціальні техніки в макіяжі, купують лінзи, що збільшують очі, нарощують вії за допомогою штучних поліестерових ниток і т. Д. Але найпопулярнішим і класичним способом зробити очі більш яскравими, а вії довшими і об'ємними - використання туші для вій.

Даний засіб декоративної косметики є в арсеналі у більшості дівчат. За допомогою нього можна створити максимально розкриті, довгі та об'ємні вії, надати їм гарний вигин. Але такий засіб недовговічне. При тривалому використанні або неправильної експлуатації туш для вій швидко засихає і втрачає всі свої первинні властивості.

Багато дівчат, у яких засохла туш, задаються питанням: чим розбавити туш для вій, якщо вона загусла, в домашніх умовах? Варто розглянути основні методи, які допоможуть оживити і реанімувати туш.

Способи для звичайної туші для вій

Існує кілька способів, за допомогою яких можна відновити підсохнула звичайну туш для вій. Вона легко змивається водою і засобами для вмивання або зняття макіяжу, не є водостійкою і не містить в своєму складі силікон.

вода

Перше і найпопулярніший засіб - звичайна вода. Вода може в найкоротші терміни відновити будь-яку туш для вій в тюбику. Існує кілька способів використання води в даних цілях:

 1. Занурте в склянку з теплою водою тюбик кошти. Залиште його на 5-10 хвилин. Після цього засіб необхідно трохи струснути. Воно готове до використання.
 2. Додайте зовсім небагато дистильованої води у флакон. Знову ж трохи струсіть його. Після цього туш можна використовувати як зазвичай.

За допомогою води засохла туш може стати практично нової, повернути всі свої первинні властивості. Але цей засіб завжди викликало масу суперечок, так як воно має і деякі серйозні недоліки:

 1. Вода може стати основною причиною утворення в тюбику кошти патогенної мікрофлори. При кімнатній температурі в ній розвивається величезна кількість мікроорганізмів, які можуть сильно вплинути на розвиток очних захворювань.Туш, розбавлена ​​водою, може привести до кон'юнктивіту, погіршення зору, утворення ячменю і т. Д. Нерідкі і алергічні реакції. Саме тому перед використанням даного методу варто кілька разів подумати.
 2. Часто вода може порушити нормальну консистенцію туші. Невеликий перебір при розведенні робить туш рідкої і непридатними до застосування.
 3. Найголовніша проблема багатьох дівчат при використанні тушею - освіту дуже некрасивих і неестетичних грудочок. Вода може тільки погіршити дану проблему.
 4. Вода при кімнатній температурі дуже швидко випаровується. Ефект від її використання триває зовсім недовго. Після випаровування консистенція декоративного кошти стає ще густішою. Саме тому не можна сприймати воду в якості панацеї до реанімації тушею.

Очні краплі

Наступний засіб - очні краплі. Вони володіють великим переліком переваг і меншою кількістю протипоказань, ніж вода.

Які краплі краще використовувати, якщо раптово засохла улюблена туш? Це повинні бути кошти, які борються з надмірним почервонінням очей. Не варто використовувати серйозні лікарські засоби, які спрямовані на поліпшення зору. Можна вибрати для розведення туші:

 • Візін.
 • Оксіал.
 • Сістейн Ультра.
 • Офтагель і т.д.

Для того, щоб повернути туші первинні властивості, необхідно додати всього кілька крапель в тюбик. При виконанні даних дій варто бути максимально акуратним, щоб не переборщити з краплями і не зробити туш водянистою. Збовтайте декоративний засіб і використовуйте як зазвичай.

Як вже було сказано вище, очні краплі володіють багатьма перевагами. По-перше, вони не викликають виникнення і розвиток серйозних алергічних реакцій. Такий метод можна використовувати і людям з чутливими очима, які часто червоніють і сльозяться.

Перший засіб - алкоголь. Мова зараз піде не тільки про спиртні напої, а й засобах, наприклад, для зняття макіяжу, які були наведені вище, на спиртовій основі.

За допомогою алкоголю можна на час повернути деякі властивості туші. Він використовувати її категорично заборонено. Чому не варто використовувати алкоголь для розведення тушею? Виділяють кілька основних причин:

 1. Спирт швидко випаровується. Використовувати таку туш не надається можливим, так як вона моментально густіє. Її використання ускладнюється.
 2. Спирт сильно дратує слизову оболонку ока.Це може привести до самих різних наслідків. Перше і найменш шкідливе з них - поява невеликого печіння і дискомфорту в очах. Але бувають і більш серйозні наслідки. До них відносять виникнення і стрімкий розвиток алергічних і запальних реакцій, різке почервоніння і болю в очах. Саме тому варто утриматися від використання спиртовмісних коштів в подібних цілях.
 3. Погіршення стану вій. Спирт сильно висушує їх, може привести до сильного випадання. У такому випадку знадобиться велика кількість відновлювальних процедур. Використовуйте масла, спеціальні засоби, якщо стан ваших вій сильно погіршився після використання такого засобу.

Саме тому при виникненні питання, ніж розвести туш, «вийшла з ладу», краще відразу ж відкинути варіант з використанням спиртовмісних коштів.

слина

Багато хто використовує слину для косметичних цілей, вважаючи її найбільш підходящим і нешкідливим засобом. Насправді, слина може стати основною причиною виникнення серйозних захворювань.

Людська слина є відмінною середовищем для сприятливого розмноження і розвитку шкідливих мікроорганізмів і бактерій.Додаючи її в туш, ви робите косметичний продукт самим справжнім розсадником патогенних елементів. Такий засіб може стати основною причиною виникнення запальних реакцій, ячменю, порушення зору.

Рослинна олія

Використання масел в косметичних цілях може призвести як до позитивних, так і до негативних наслідків. Багато косметичних масла в неправильному співвідношенні можуть привести до серйозних опіків.

Рослинна олія не рекомендується використовувати в подібних цілях, так як нон здатне порушити оптимальну консистенцію продукту. Починають утворюватися грудочки, вії склеюються і робляться дуже неакуратними і неприродними.

До того ж, використання рослинного масла в області очей призводить до виникнення невеликих пухлин та набряків, ефекту втомлених очей.

У домашніх умовах максимально відповідально підходьте до використання підручних засобів в косметичних цілях. Пам'ятайте, що багато хто з них можуть привести до незворотних наслідків. Краще купити нову туш, ніж потім довгий час усувати проблеми з очима з-за використання заборонених для косметичних цілей коштів.

Залиште Свій Коментар