Робимо красиві і густі вії самостійно

Вії потребують такого ж догляду, як і волосся. Багато хто не звертають уваги на їх стан, застосовуючи агресивні засоби для створення об'єму і довжини. Зараз популярна нова процедура отримання об'ємних і густих вій - нарощування. Як в домашніх умовах за всіма правилами, розказано нижче.

необхідні матеріали

При вирішенні проводити нарощування будинку, першим ділом слід придбати всі необхідні матеріали та інструменти для отримання

 • Знежирювачах для натуральних волосків. Він призначений для підвищення надійності їх склеювання з штучними волокнами.
 • Вії. Так як існує два способи їх нарощування, то для кожного з них пропонується пучкові або штучні волоски. При Пучкова нарощуванні кілька штучних вій прикріплюється до одного натуральному. А штучний метод передбачає поресничное їх накладання на природні волоски. Товщина, форма і довжина обраних війок повинна відповідати натуральним. Матеріал для штучних волокон повинен бути гіпоалергенним, в основному їх виробляють з полімерних матеріалів, які не вимагають особливого догляду.
 • Клей-смола йде з різним ступенем фіксації. Щоб мати можливість підрівняти вії в процесі роботи, потрібно вибирати це засіб із середньою або високим ступенем фіксації. Воно не повинно викликати алергії. Перед покупкою слід перевірити термін його придатності, а залишки невикористаного клею можна зберігати в холодильнику.
 • Пінцет. Він відрізняється від звичайного косметичного дуже тонкими кінчиками, в процесі роботи може знадобитися користуватися відразу двома пінцетами.

Серед додаткових матеріалів і інструментів може знадобитися зубочистки для поділу вій, лейкопластир для фіксації століття, косметичні диски (їх кладуть під повіку), щіточка для розчісування вій, білий папір і ємність для клею (підійде невелика капронова кришка). Згодом для зняття штучних вій знадобитися спеціальна рідина.

Вибір виду вій

Він дуже широкий, відрізняється не тільки технологією нарощування, але і одержуваних ефектом і вигином війок.

 • D - чіткий вигин вій, який застосовується для отримання лялькового ефекту;
 • J - при його виборі вії залишаються практично прямими, тільки на їх кінчиках присутній невелике закруглення;
 • C - відноситься до середнього вигину, при ньому виходить зробити погляд більш відкритим і виразним;
 • B - виконується невеликий грайливий завиток.

Вигин визначається для кожного індивідуально, комусь хочеться отримати "ляльковий" погляд, а з іншою дівчиною цікаво походити з довгими ледь завитими віями. Остаточно визначитися з вибором допоможе лешмейкер, у якого можна перейняти досвід і запитати поради. Серед наведених вигинів, найчастіше застосовують саме - "С".

Перед проведенням нарощування головне - вибрати підходящий для своїх очей і бажаного виразу обличчя ефект. Їх існує кілька, якщо перший раз вийшов не те, що очікувалося, то не варто впадати у відчай, при наступній процедурі, після знімання штучних волосків, а це приблизно через місяць. Існують різні види вій і після чергового зняття штучних волосків можна вибрати інший їх вид.

різновиди ефектів

Від їх вибору залежить витрата матеріалу і проведення нарощування, а також тривалість його виконання.

натуральний

Це класичний варіант придбання красивих вій. Після нього практично неможливо відрізнити натуральні волоски від штучних. Останні вибираються тієї ж довжини і товщини, що і природні.Проведення процедури починається від зовнішнього кута ока і плавно переходить до зовнішнього. Для максимально природного ефекту довжина волосків не повинна перевищувати 10 мм.

неповний натуральний

Після нього вії набувають значний обсяг, при цьому не обтяжуючи погляд, такий ефект демонструють прикладені фото. У цьому випадку між двома натуральними віями кріпитися одна штучна. Такий розподіл штучних волокон дає можливість змінити розріз очей і перетворити погляд.

ляльковий

Найчастіше вибирають актриси, гімнастки або ті дівчата, які люблять привертати до себе увагу. За рахунок своєї довжини і завитків, вії при такому ефекті роблять вираз обличчя, як у Мальвіни з мультфільму. Ляльковий ефект застосовується перед урочистими заходами, щоб створити ні з ким неповторний і модний образ. Красиві вії робляться в цьому випадку методом Поресничное нарощування.

Лисий

Цей ефект застосовується коли хочеться отримати чутливий і привабливий погляд. Його секрет полягає в приклеюванні різних по довжині вій. Підбираються короткі, середні і довгі волоски.Спочатку короткі волоски приклеюються до внутрішнього куточка, а потім вони все більше подовжуються до зовнішнього. Довжина штучних волокон змінюється плавно, відбувається поресничное нарощування волосків. Кому підходить це нарощування і як правильно його робити читайте в цій статті.

Біличі

Схожий з попереднім ефектом, але на віях немає плавного переходу. Нарощування відбувається в певній послідовності: спочатку довгі вії приклеюються до зовнішнього куточка ока, а іншу частину заповнюють короткими волосками.

Поради, які допоможуть Вам самостійно наростити вії в домашніх умовах:

розріджений

Застосовуються вії різної довжини, але їх прикріплюють по черзі: коротка і довга на певних проміжках. Після такого чергування вії виглядають природно і об'ємно.

кольоровий

Його застосовують перед святковими заходами, популярний він серед підлітків, які прагнуть виділитися серед однолітків. Варіацій використання кольорових вій кілька: вони можуть бути приклеєні упереміш з різними кольорами, або кілька волосин одного кольору будуть прикріплені на зовнішніх кінчиках своїх чорних вій.

технологія нарощування

Цей процес вимагає певних навичок і бажано довірити його досвідченому фахівцеві. Щоб не виникало питання, скільки по часу роблять нарощування, варто знати, що ця процедура може зайняти від 1,5 до 3 годин.

 • Підготовка. Розкласти в безпосередній близькості всі інструменти і матеріали. Виділити для нарощування ранковий або вечірній час, на місці її проведення слід встановити штучне освітлення, навіть якщо все буде відбуватися в сонячний день. Усунути з очей косметику увечері, щоб повіки могли відпочити протягом ночі перед нарощуванням.
 • Умивання і знежирення рук і очей.
 • Розділити вії в куточках очей, на нижню повіку наклеїти лейкопластир. Вії розчесати щіточкою, можна використовувати зі старої туші, попередньо вимивши її. Після цього всі слабкі вії випадуть, і не буде виникати незручностей при нарощуванні.

 • Занурити в підготовлений клей один волосок або пучок так, щоб засіб розподілилося на половині штучного матеріалу. Для першого разу варто використовувати прозорий клей, якщо використовувати чорний його колір, то після виконання процедури будуть явно видно все промахи.
 • Відокремити одну натуральну вію зубочисткою і накласти на неї штучний аналог.Потрібно затиснути її і притримати протягом двох секунд, але без зусиль, щоб не травмувати природний волосок.
 • Повторювати приклеювання вій, поки не буде задіяно всю верхню повіку. Волоски в процесі нарощування потрібно укладати в одному напрямку.

Після проведення процедури потрібно підсушити волоски холодним повітрям. Усунути лейкопластир і поплескати новими віями протягом декількох секунд.

Під час нарощування не можна моргати і заважати майстру руками, потрібно розслабитися і краще закрити очі.

На питання про те, як в домашніх умовах зробити красиві вії за допомогою нарощування, відповідь проста: потрібно пройти інструктаж у досвідченого лешмейкера і напрацювати досвід.

Залиште Свій Коментар