Форма вигину вій для нарощування - яку ж вибрати?

Нарощування вій стає все популярнішим. Ще б пак, ця процедура дозволяє обійтися без застосування туші і кожної з вас подарує приголомшливі очі! Які ж вигини вій для нарощування варто вибрати для себе?

Яким буває нарощування?

У сучасній косметології виділяють 4 типи нарощування вій:

 1. Неповне - підкреслює глибину погляду, допомагає виділити певну ділянку (наприклад, зовнішні куточки ока). В цьому випадку штучний волосок насаджується через 1-2 рідні вії.
 2. При повному або класичне - на кожну свою кріпиться одна нарощена. Щоб зробити погляд більш виразним, можна вдатися до традиційного нарощування з виділенням зовнішнього краю.
 3. Об'ємне (2D, 3D) - на одну рідну вію насаджують відразу 2 або 3 штучних. Дозволяє отримати неймовірний обсяг - погляд стає відкритим, а вій - набагато більше.
 4. Мега-об'ємне (4D-7D) - до кожної натуральної прикріплюють 4 і більше штучних. Відмінне рішення для створення сценічного образу.

Види вигину вій

Вигин волосків грає величезну роль - завдяки йому можна скорегувати очі. Існують основні види вигинів вій. Розглянемо кожен з них.

J - непомітний

Відрізняється прямим і практично непомітним завитком.

В - незначний

Вигин Б ідеально підходить жінкам мигдалеподібних очей. Він в точності підлаштовується під вигин рідних вій і підкреслює природний контур очей. Виглядає дуже природно.

С - середній

Користується великим попитом, вважається найпоширенішим. Немов "розкриває" очей і робить погляд глибоким. Це оптимальний вибір для тих, хто звик піднімати вії щіточкою для нанесення туші.

D (СС) - значний

Вигин D відомий своїм гламурним ефектом. Його можна назвати найкращим варіантом для власниць опущених повік, глибоко розташованих очей і зростаючих вниз вій. Вигин Д відволікає увагу від дрібних недоліків зовнішності і позбавляє від необхідності щодня користуватися щипцями для завивки.

М - значний

Вії вигину М виглядають довшими і об'ємними, ніж інші варіанти точно такої ж довжини. До них слід придивитися дівчатам з опущеними віями.

U - дуже сильний

Вважається найсильнішим. Знадобиться для створення лялькового образу, а також для тих, хто регулярно фарбується тінями, адже при такому мейк-апі вії необхідно особливо підкреслити.

L - дуже сильний

Вигин Л нібито спеціально створений для глибоко розташованих і східних очей. Також він підходить тим, хто часто ходить в окулярах.

L + - дуже сильний

Нарощування вій вигином L + ніби відкриває очі і піднімає важке нависає повіку. Від попереднього варіанту він відрізняється більшою плавністю.

Як підібрати вії під очі?

Вибір вигину штучних вій сильно залежить від очей - їх розміру, виразності, форми і розташування відносно один одного та ін. Які бувають очі? Їх ми може розділити відразу на кілька видів:

1. За формою очної щілини - вузькі (японські, монгольські), круглі і мигдалеподібні.

2. За величиною - великі / маленькі.

3. За виразності - опуклі, нормально і глибоко розташовані.

4. За проміжку між внутрішніми куточками - близько чи широко поставлені.

5. По виду осі - якщо прокласти лінію через внутрішній і зовнішній куточки очі, вийде так звана вісь. Залежно від її виду очі діляться на:

 • Класичні - горизонтальна вісь;
 • Східні - вісь буде прагнути вгору, тобто зовнішній кут ока розташований трохи вище внутрішнього;
 • Європейські - спадаюча вісь, при якій зовнішні куточки очей розташовані трохи нижче внутрішніх.

На які очі потрібно робити упор? Найбільш красиві очі - мигдалеподібні.При такій формі відстань між очницями рівнозначно їх довжині, а зовнішні і внутрішні куточки лежать на одній лінії. Головне завдання нарощування полягає саме в тому, щоб максимально наблизити очі до ідеалу. Для цього застосовують вії різного вигину, діаметра і товщини. Кожному типу очей підходить певний вигин.

форма очей

потрібна корекція

прийнятний спосіб

КругліЗробити розріз більш подовженимпрямий вигин
маленькізбільшитипрямий вигин
зріліРозкрити очі і омолодити поглядТрохи завиті вії
З опущеними зовнішніми куточкамиЗробити погляд більш життєрадісним, підняти зовнішній куточокДля зовнішніх куточків - найсильніший завиток. Нижній ресничний ряд залишається природним
З важким навислим століттямРозкрити очей, зробити погляд м'якше, візуально підняти вікоДля зовнішніх куточків - волокна з сильним вигином. Нижній ряд також не виділяють
Близько посаджені очіЗробити більше проміжок між очимаДля зовнішніх куточків - вії із середнім вигином

Широко розставлені очі

Візуально зробити відстань між очима значно вужчимДля центральної частини і внутрішнього куточка - максимально сильний вигин

глибоко посаджені

розкрити очіНайсильніша вигин

Зовнішні куточки очей "дивляться" вгору

Прибрати акцент з піднятих куточківПрактично непомітний вигин

Поради, які допоможуть Вам підібрати форму вигину для нарощених вій:

Як підібрати довжину і товщину?

Ще один дуже важливий фактор - це товщина війок, від якої і залежить остаточний ефект. Щоб правильно її підібрати, скористайтеся цією таблицею:

товщинаКому підходить?
0,05 мм0,06 мм0,07 ммЦе найтонші вії, призначені лише для досвідчених майстрів. Працювати з ними непросто, але ефект просто розкішний! Найчастіше їх використовують для об'ємної техніки (3D-6D ефект).
0,10 мм0,12 ммСтворені для втілення природного вигляду, ідеально підходять для щоденного використання. З їх допомогою роблять нарощування двох видів - об'ємне і традиційне.
0,15 мм0,18 ммНайпоширеніший діаметр для класичного виконання. Імітує ефект макіяжу з чорною тушшю. Чи не робить погляд важким, максимально зручна і для носіння, і для нарощування.
0,20 мм0,23 ммІдеальний варіант для фото сесії і відео зйомки, передають свою пишність через об'єктиви.Для повсякденного носіння не підходять в силу своєї надмірної жорсткості.

Що стосується розтяжки або ж довжини вій, вона може становити від 6 до 14 мм. Як правило, майстри одночасно використовують до 4-5 довжин, рівномірно розподіляючи їх від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.

Колір нарощених вій

Нарощені вії бувають різних тонів - від класичних (чорні, графіт, коричневі) до яскравих (сині, зелені, фіолетові). Що цікаво, чим тонше волосок, тим більше він "Сініті" (кінчик практично прозорий).

Щоб образ вийшов красивим і гармонійним, майстер повинен дуже точно підібрати колір волосків. Для цього потрібно враховувати цветотип зовнішності (шкіра + волосся + очі). Так, наприклад, представницям теплого кольоротипу чудово підходять шоколадні відтінки. А ось дівчатам з холодною зовнішністю краще підібрати графіт.

матеріал волосків

Штучні волоски виробляють з трьох різних матеріалів:

 • Норка - найтонше волокно, яке по своїй товщині (від 0,1 до 0,12 мм) і текстурі найбільше нагадує натуральні вії. Нарощування з матеріалом такого виду дозволяє домогтися імітації природного макіяжу.Норкові волокна підходять для створення будь-якого обсягу;
 • Соболь - відносяться до преміум класу. Легкий, м'який, еластичний, але дорогий матеріал. Діаметр соболиних вій - від 0,1 до 0,25 мм;
 • Шовк - злегка потовщені, глянцеві. Ідеально підходять для вечірнього мейк-апу та урочистих випадків. Діаметр - від 0,15 до 0,2 мм.

Яким може бути ефект?

Якщо ви все ще не вирішили, який вигин вій вибрати при нарощуванні, подивіться на ефекти, які можна отримати.

натуральний

Виходячи з назви, при такому нарощуванні використовують волоски або однієї довжини, або 2-3 розмірів. Допустима довжина коливається від 6 до 10 мм. Головне, щоб вона не перевищувала рідні більше, ніж на 2 мм. Завдяки такому нарощуванню можна отримати природний обсяг і зробити очі більш виразними. Повірте, що оточують ні за що не здогадаються, де ваші вії, а де - штучні. Натуральний ефект ідеально підходить мигдалеподібної формі, якій не потрібна особлива корекція.

Лисий

Своєю назву цей тип нарощування отримав за рахунок зміни довжини волокон від внутрішнього куточка до зовнішнього, на якому розташовані найдовші волоски. Така техніка призначена для власниць круглих і близько розташованих очей. Завдяки їй обличчя стає більш сексуальним і загадковим.

Біличі

Його головною відмітною особливістю є застосування вій не дуже великого розміру з довгими "кистями" на зовнішньому куточку. Деякі майстри практикують рівномірне збільшення довжини з різким подовженням на кінці. Така техніка чудово підходить опуклим і мигдалеподібні очках.

радіальний

При такому нарощуванні використовуються почергове накладання волосків двох різних розмірів. Саме за їх рахунок і досягається ефект променів.

ляльковий

Дана техніка підходить для короткочасного носіння. Це пов'язано з досить відчутним вагою волосків, який чинить тиск на повіки і викликає випадання рідних вій. Для отримання лялькової зовнішності знадобляться найдовші (12-16 мм) і вигнуті волокна. При цьому довжина по всьому століття залишається однаковою.

коктейльний

При такому нарощуванні волоски натуральних відтінків розбавляють кольоровими вкрапленнями.

Міленіум

Найсміливіші і екстравагантні дами можуть дозволити собі вії з кольоровою забарвленням і декором з дрібних стразів і пір'я. Такий варіант ідеально підходить для фотосесій і тематичних вечірок.


Як часто проводять корекцію вій?

Повне оновлення війкового ряду триває трохи менше місяця і залежить від швидкості росту вій. А так як штучні волоски випадають разом з рідними, то і корекцію потрібно проводити приблизно 1 раз в 2-3 тижні. До кінця цього терміну від загальної маси залишається близько 30%, тому зволікати відвідування салону вже не можна.

Після обговорення всіх нюансів фахівець ретельно розчісує вії і видаляє ті, які збираються випасти в найближче час. Далі проводиться знежирення кожного волоска, заповнення порожні місця новими волокнами і надання їм форми.

Як доглядати за штучними віями?

Який би вигин вій для нарощування ви не вибрали, дуже важливо навчитися правильно доглядати за штучними волокнами. У цьому вам напевно знадобляться поради досвідчених фахівців.

 • Рада 1. Не умивайте особа протягом 3 годин - це дозволить клею повністю висохнути. Якщо намочити вії, вони просто відпадуть. Надалі не допускайте контакту з гарячою водою і агресивним складом для очищення шкіри.
 • Порада 2. Не тріть очі руками або носовою хусткою.
 • Рада 3. Не смикайте за вії. Ця конструкція неймовірно тендітна, тому будь-яка механічна перевірка на міцність напевно закінчиться втратою.
 • Рада 4. З цієї самої причини не спите на животі.
 • Рада 5.При великому бажанні штучні вії можна підфарбовувати тушшю, але її кількість повинна бути не дуже великим. Та й знімати макіяж потрібно дуже акуратно. Для видалення стрілок знадобляться ватяні палички, для тіней - ватяні спонж.
 • Рада 6. Не змащуйте вії жирним лосьйоном і кремом. Жири руйнують клей, який тримає пучки.
 • Рада 7. Не завивати їх щипцями.
 • Рада 8. У перші 2-3 дні після процедури відмовтеся від відвідування лазні та сауни - нарощені волоски бояться гарячого повітря. Подальші походи в парну потрібно обмежити 1 разом в 2 тижні.
 • Рада 9. Тим, хто регулярно носить окуляри, радимо вибирати середню довжину. Якщо волоски будуть стосуватися стекол, то почнуть швидко ламатися.
 • Рада 10. Не забувайте щодня розчісувати вії маленькою гребінцем або чистою щіточкою з-під туші.

Залиште Свій Коментар