Як клеїти накладні вії пучками: технологія нарощування

Як клеїти пучкові вії і чи можна це зробити вдома. Як виявляється - запросто. На відміну від Поресничное методу пучкова технологія набагато простіше в здійсненні і процедура нарощування займає набагато менше часу. Однак, як і на кожну роботу з особою, тут потрібно акуратність і увагу.

технологія нарощування

Принциповою різницею при нарощуванні вій виступає навіть не сам по собі матеріал - стрічка, пучок, єдиний волосок, а спосіб кріплення.

 • Поресничное метод передбачає фіксації 1, 2, 3 і більше волосків на кожній натуральної вії. Кріпиться виріб саме до волоска, а не до шкіри, на деякій відстані від краю століття.

 • Стрічкова технологія, навпаки, передбачає кріплення тільки до шкіри: весь набір війок фіксується точно по війкового краю. Цей метод не передбачає тривале кріплення, максимум, на добу. Зате і накладні вії можна використовувати не один раз.

 • Пучковий метод займає середнє положення. Тупий кінчик пучка приклеюється до шкіри, максимально близько до лінії росту волосся. Але утримуватися виріб буде набагато краще, якщо при цьому пучок фіксується і на волосок.

Таке поєднання - готовий пучок і простий спосіб фіксації, і робить цей спосіб кращим для нарощування вій самої себе.

пучкові вії

Вони являють собою зібрані в пучок волоски, як правило, по 10 штук. Вії скріплюються один з одним у підстави, утворюючи відносно товстий тупий кінчик. Пучки виготовляються різної довжини, різного ступеня пухнастості, з волосків з різним вигином і так далі.

Велика перевага такого рішення в тому, що пучки можна самостійно підбирати по довжині і обсягом. Так, для підкреслення розрізу очей в куточках закріплюють густі довгі волоски. А щоб збільшити обсяг всіх вій, фіксують пучки різної довжини - у внутрішнього куточка короткі, а у зовнішнього довгі. Таким чином домагаються куди більш природного вигляду, ніж при використанні стрічки. Пучки можна чергувати по довжині: таке оздоблення очі робить погляд променистим.

 • без вузлові - волоски скріплені так, щоб отримати плоску підставу. Така модель фіксується на вії, а не на шкіру, тому утримуються вони дещо гірше. Від'єднувати їх потрібно обережно, щоб не травмувати свої вії.Зате плоске освоєння виявляється абсолютно не помітним оку, так що місця кріплення немає потреби маскувати стрілками;
 • вузлові - в основі є вузлик досить великого обсягу, щоб надійно закріплюватися до шкіри століття. Така фіксація набагато міцніше: площа вузлика більше і закріпити пучок можна прямо між натуральними віями. Приклеїти їх дуже легко, і видалити нітрохи не складніше. Однак вузлик досить добре видно, так що цей варіант вимагає ретельного макіяжу.

Виготовляються волоски з синтетичних волокон. Натуральні часто провокують алергію, так що на ділі вироби з шовку або натурального людського волосся зустрічаються вкрай рідко. А ось товщина волосини в пучку може бути різною. Саме товщину маркують таким образним епітетом, як шовкова, соболина, норкова.

декоративні прийоми

Наклеїти пучки можна по-різному, щоб отримати різний декоративний ефект.

 • Повний обсяг - пучки можна кріпити вздовж усього війкового краю. При цьому бажано клеїти короткі вії біля внутрішнього куточка, а довгі - біля зовнішнього. Такий варіант виглядає максимально природно.
 • Лисий погляд отримують, закріплюючи в самому куточку пару пучків великої довжини. Варіант не годиться для опущеної повіки, так як підкреслить цей недолік. На фото - кріплення пучків в куточках очі.
 • Біличі - пучок кріплять, кілька відступивши від краю, щоб змістити акцент.
 • Променистий погляд - пучки фіксують по черзі: короткий, довгий, з тим, щоб візуально "відкрити" очей.

 • пучки - розташовуються, як правило, у спеціальній палітрі, звідки їх легко діставати;
 • пінцет - найкраще використовувати спеціальний з вигнутими кінчиками;
 • спеціальний клей для нарощування;
 • рідка підводка.

Матеріали і інструменти

вибір клею
Клей для пучкових вій - другий за важливістю учасник процедури. З огляду на, що клеїть контактує зі шкірою століття в безпосередній близькості від слизової, його безпеки і нешкідливості варто приділити не менше уваги, ніж водостійкості і швидкості фіксації.

Клей обов'язково повинен бути гіпоалергенним. Однак варто зазначити, що чим вище його безпеку, тим менше міцність з'єднання. Тому на ділі вдаються до компромісів: якщо шкіра не схильна до запалень і подразнень, можна застосовувати склад швидкої фіксації, наприклад.А ось при схильності до алергії доведеться віддати перевагу варіанти нарощування, розраховані на невеликий термін.

 • A і B - мають досить густою консистенцією, схоплюються не відразу. Клей групи A відноситься до гіпоалергенним і дозволяється при нарощуванні навіть нижніх вій, якщо виникає така потреба. Другий варіант найбільше підходить новачкам, так як застигає трохи повільніше і дозволяє коригувати положення волоска.
 • C - відрізняється середньої консистенцією і середнім же терміном висихання. Клей утримує нарощені вії до 4 тижнів.
 • D і C - має рідку консистенцію, схоплюється швидко, так що при роботі потрібна висока точність.
 • «UltraSuperBonding» - еластичний склад. На століттях він практично не відчувається.
 • «Ultra Strong» - забезпечує дуже тривалий результат, до 3 місяців.

Клей випускається чорний і прозорий. При нарощуванні пучками частіше використовується перший, так як кольорові волоски в цьому випадку використовуються вкрай рідко.

Поради, які допоможуть Вам самостійно наростити вії:

технологія наклеювання

Нарощувати в домашніх умовах пучкові вії не так вже й складно. По-перше, вузлові в принципі кріплять до шкіри, що помітно полегшує справу, по-друге, кількість пучків помітно менше в порівнянні з кількістю виробів при Поресничное наращивание.

В першу чергу, готують робоче місце: створюють досить хороше освітлення, розкладають пучки по порядку приклеювання. Косметику ретельно видаляють спеціальними засобами.

 • Знежирюють натуральні вії і шкіру повік спеціальним засобом. Ні в якому разі не можна протирати шкіру спиртом або спиртовмісної настоянкою, оскільки спирт сильно дратує очі.

Знежирювати ж необхідно: волоски покриті природної жирової мастилом, яка за допомогою змивки або теплої води видаляється далеко не повністю. Щоб штучні волоски трималися міцно, необхідно забезпечити достатнє зчеплення між синтетичними волокнами і натуральними віями, а саме цього жир і перешкоджає.

 • Краплю клею поміщають на скляну пластинку або шматок картону. Правильно видавлювати клей дозовано з розрахунку на 4-5 пучків: він досить швидко висихає.
 • Пучок підхоплюють пінцетом, тупим кінчиком умочують в клей. Якщо клею на віях багато, потрібно витерти надлишки про серветку.
 • Пучок наклеюють якомога ближче до лінії росту волосся або навіть між віями. Утримують кілька секунд, щоб склад схопився.Якщо кріплять безузелковие вії, то спочатку кінчиком пучка проводять по вії-основі, щоб розподілити клей і утримують пучок так, щоб він стикався і з шкірою, і з вією.
 • Починати бажано з зовнішнього куточка, так як тут клеїти складніше. Чим ближче до внутрішнього куточка, тим коротші пучки потрібно приклеювати.

Рекомендується працювати по черзі з правим і лівим оком, так як при самостійному нарощуванні руки виявляються в незручному становищі і швидко втомлюються.

 • Щоб точно закріпити пучки на своєму місці, можна для наочності відразу намалювати стрілку на столітті і клеїти по цій лінії. Таким чином і волоски будуть розміщені більш рівно, і місце кріплення буде замасковано.
 • Після закінчення процедури можна обробити вії фіксатором.

видалення вій

Користуватися накладними віями занадто довго і часто не можна. Чекати, поки штучні волоски самостійно відклеяться, теж нерозумно. Від'єднати їх досить просто і самому.

 • Шкіру повік змазують жирним кремом. Жир швидко розчиняє клей, і волосся легко знімаються.
 • Видаляють їх пінцетом, кожен пучок окремо.Підхоплювати волоски потрібно не у кінчика, а ближче до основи.
 • Синтетичні вії промивають теплою водою, осушують серветкою і укладають в контейнер на зберігання. Використовувати виріб допускається до 5 разів.

Як клеїти самому пучкові вії можна подивитися на відео. Багато відомих косметичні салони з метою реклами викладають на сайтах навчальні уроки.

Залиште Свій Коментар