Кращий клей для нарощування вій

На жаль, не кожній з нас дано від природи шикарні вії, тому доводиться вдаватися до їх нарощування. Це допоможе зробити вигляд більш привабливим, додати погляду велику глибину і виразність. Для такої процедури знадобиться спеціальний клей, який дасть можливість надійно і безпечно закріпити штучні вії. Видів фіксуючих складів досить багато. Як не помилитися у виборі, який клей для нарощування вій найкращий?

Хороший клей для вій: який він

Поняття якісний зазвичай позначає набір певних властивостей, якими повинен володіти той чи інший продукт. Так і фіксують склади для закріплення вій повинні відповідати певним вимогам, адже вони наносяться на область, безпосередньо прилеглу до ока, яка дуже чутлива.

Властивості якісного клею

 • Гіпоалергенність - це дуже важлива властивість, тому що склад не повинен викликати роздратування або алергічні реакції.
 • Висока стійкість до таких дій, як волога, ультрафіолет, підвищені температури.
 • Надійність - якісний склад без проблем утримує штучні вії більше двох тижнів.
 • Високий рівень адгезії, тобто добре прилипання до волосків вій.
 • Швидке висихання клею, яке забезпечує швидкість нарощування і безпеку.
 • Рідка консистенція, яка дозволяє використовувати мінімум складу для закріплення штучних волосків.
 • Відсутність різкого запаху - воно говорить про те, що небезпечні речовини не входять до складу даного клею.

Різновиди клейових складів

Засоби для фіксації штучних вій сьогодні випускаються у великій різноманітності. Можна виділити їх типи в залежності від кольору, надійності і швидкості фіксації, консистенції.

колір клею

За кольором фіксуючий склад для вій може бути нейтральним або чорним. Нейтральний клей є універсальним, тому що після застигання стає прозорим. Такий склад можна використовувати для вій будь-якого відтінку, а після нарощування підійде будь-який макіяж. Чорний клей після застигання залишається чорним, він допоможе зробити очі ще більш яскравими і виразними. Чорний фіксуючий склад краще використовувати пекучим брюнеткам з чорними віями, тоді вони після нарощування виглядатимуть максимально природно.Якщо власні вії іншого відтінку, то доведеться маскувати клей. Це можна робити за допомогою чорної туші, чорної підводки і димчастого макіяжу.

Стійкість і надійність фіксації

Склад клею визначає надійність фіксації. Сьогодні виробник нам пропонує, як звичайні види клею для нарощування вій, так і екстрапрочние і водостійкі. Фіксують склади високої надійності випускаються на основі силікону. Такий клей має особливу консистенцію, яка дозволяє йому утримувати не тільки окремі волоски, але і пучки війок, він підійде для об'ємного нарощування вій. Надійність фіксації проявляється в стійкості волосків до механічних впливів, вони зберігають постійну форму, яку потрібно тільки трохи коригувати час від часу.

швидкість висихання

Швидкість фіксації клею для вій важлива з точки зору рівня майстерності того, хто виконує цю процедуру. Якщо вона виконується професіоналом, то, як правило, використовуються кошти миттєвої фіксації. Якщо ж ви хочете все зробити самі, то варто вибрати клей для нарощування вій, який сохне довше, щоб встигнути щось підправити.

консистенція

Консистенція клею для фіксації штучних вій може бути рідкою або густою (клей-смола). Густий клей, як правило, відноситься до продукції першого покоління і коштує дешевше рідких типів. Він лягає на вії щільним шаром і сохне довше рідких. Це зручно з точки зору можливості коригування невдало прикріплених волосків. Крім того, такі клейові склади надійно прикріплюють штучні волоски, стійкі до вологи. Однак у них є істотний недолік: смоли, що входять до їх складу, роблять клей високо алергенним, що змушує відмовлятися від такого складу. Рідкий склад для фіксації лягає більш тонким шаром, залишається непомітний, більшість клеїв рідкої консистенції - це сучасна, абсолютно безпечна продукція.

Як зробити правильний вибір

Хороший клей для нарощування вій допоможе провести цю процедуру максимально швидко і якісно. "Нові" вії будуть виглядати привабливо, і будь-яка з нас відчує себе більш впевнено. Щоб вибрати найбільш підходящий клей, потрібно врахувати деякі моменти.

Три простих правила:

 1. Чорний клей доречний в поєднанні з темним макіяжем, якщо ви не хочете носити такий макіяж постійно, то віддайте перевагу безбарвному клею.
 2. Врахуйте ваш спосіб життя: якщо ви багато часу проводите на вулиці, то слід вибирати водостійкі марки.
 3. Накладні вії будуть "носитися" довше, якщо придбати клей того ж виробника.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з оглядом клею для нарощування вій:

На що звернути увагу:

 • Наявність сертифіката відповідності якості.
 • Цілісність упаковки, адже у розкритому флаконі клей зберігається дуже короткий час.
 • Термін придатності. Потрібно переконатися, що продукція, яку ви хочете купити, чи не прострочена. Дані про дату виробництва та терміни зберігання завжди вказані на упаковці.
 • Спосіб зберігання. Місце має бути прохолодним і захищеним від попадання сонячних променів.
 • Інструкція повинна бути переведена на російську мову. Це непряме підтвердження якості. Якщо переклад інструкції зроблений з грубими помилками, то навряд чи варто довіряти такій продукції, адже серйозний виробник собі цього не дозволить.

Якщо ви хочете вибрати найкращий клей для нарощування вій, то врахуйте ці нехитрі рекомендації і ніколи не купуйте таку продукцію в сумнівних місцях. Якщо у вас вже є перевірений продавець і перевірений бренд,то міняти їх варто тільки в разі виникнення якихось проблем з якістю товару або з вашою реакцією на його використання.

Популярна продукція

За відгуками клієнток і майстрів з нарощування вій можна виділити кілька складів, що клеять, які мають достатню кількість позитивних властивостей і дозволяють безпечно і надійно закріпити штучні вії.

«DOLCE VITA»

Цей клеїть матеріал виробляється в Південній Кореї і відомий у всьому світі, він відноситься до класу преміум, завоював свою популярність в силу високої якості і хороших результатів. Клей для вій даного бренду коштує в середньому 1300 рублів.

Переваги клею «DOLCE VITA»:

 • гіпоалергенність,
 • Рідка консистенція і легке нанесення,
 • Гарне схоплювання штучних вій з рідними, при цьому, сусідні вії не склеюються один з одним,
 • Фіксація вій до 5 тижнів,
 • Схоплювання клею за 2 секунди,
 • Широкий вибір клею різних типів і повна лінійка продукції, включаючи штучні вії, спеціальні закріплювачі та засоби по догляду.

Відгуки про клей:

«VIVIENNE»

Ще один представник класу преміум - клей для нарощування вій «VIVIENNE».Випускається, як і попередній, в Південнокорейської компанії. Виробник пропонує досить широкий асортимент продукції, що розрізняється по складу, швидкості і тривалості фіксації. Ціна продукту залежить від його різновиду, але середня вартість становить близько 900 рублів.

Позитивні властивості «VIVIENNE»:

 • пластичність,
 • Зручність у роботі,
 • Фіксація війок протягом 4-6 тижнів,
 • Схоплювання за 2-3 секунди,
 • Гіпоалергенність.

Відгуки про фіксують складах «VIVIENNE»:

«SKY»

Клей для нарощування вій «SKY» теж виробляється в Південній Кореї. Цей продукт відноситься до більш бюджетним варіантам, так як його середня ціна складає приблизно 700 рублів.

переваги:

 • Легка консистенція,
 • Міцна фіксація штучної вії,
 • Відсутність неприємних відчуттів під час процедури,
 • Схоплювання клею за 3 секунди.

Незважаючи на невисоку ціну даного продукту, його можна назвати якісним і надійним. Однак варто відзначити таку особливість, як вимогливість до умов зберігання.

Відгуки про клей для вій від фірми «SKY»:

Оптимальний вибір фіксуючого складу для вій дуже важливий, адже від нього залежить не тільки якість виконаної роботи, але і самопочуття і здоров'я очей.Який клей для нарощування вій можна вважати найкращим? Той, який підійде саме вам, а також той, з яким буде зручно працювати вашому майстру. Тоді результатом будуть виразні очі, наче з обкладинки модного журналу.

Залиште Свій Коментар