Все про корекцію нарощених вій: особливості процесу

Сьогодні практично кожна третя дівчина робила себе нарощування вій. Пройтися з високо піднятою головою і убити всіх пронизливим поглядом - мрія багатьох, а що як і густі вії роблять очі виразними. Однак таке їх прикраса може бути зроблено тимчасово. Коли і як часто буде потрібна корекція нарощених вій детально описано нижче.

Навіщо робити корекцію вій?

Ця обов'язкова процедура пов'язана з ростом вій. В середньому їх волоски оновлюються кожні три місяці, потім відбувається непомітне їх випадання, масово вони обсипаються тільки в разі серйозного захворювання. Як тільки вія покинула своє місце, на ньому незабаром з'являється новий волосок, це відбувається регулярно.

Зазвичай нарощування проводитися тільки на верхні вії, а ось нижні залишаються в більшості випадків в стороні, хоча їх теж можна робити штучно гущі, тільки ось термін їх шкарпетки становить всього тиждень, тому мало хто зацікавлені в цьому.

Тривалість шкарпетки верхніх нарощених волосків залежить від зростання реальних. Якщо на нижньому столітті їх всього 50-100, то на верхньому чисельність в два рази більше.Довжина волосків неоднакова: одні можуть виростати тільки на 6 мм, а інші досягають 15. Така розбіжність призводить до умовного поділу вій на три групи:

 1. Пушкова волосків (найкоротших, вони тільки з'явилися).
 2. Зростаючі (вони не встигли на момент процедури досягти своєї довжини).
 3. Довгі (дорослі вії, які перейшли в стадію спокою).

Візуально досвідчений майстер відразу визначає, де які вії, грунтуючись на це, він і проводить свою процедуру.

 1. пучковий;
 2. Поресничное.

Випадання штучних волосків починається вже через два тижні. За цей час відбувається оновлення природних вій, а разом з ними втрачаються приклеєні до них штучні. 2/3 волосків за цей період підростають і виходять, що нарощені пучки зміщуються далеко від кореня.

Візуально зміна волосків і збільшення їх довжини стає помітна, густота волосків зменшується, і щоб усунути цей видимий дефект проводиться корекція. При ній майстер усуває старі волоски і нарощує нові, після цієї процедури можна три тижні не хвилюватися про віях і не використовувати косметику.

Чого не можна робити з нарощеними віями?

Головне правило - витримка, навіть якщо почалося сильне випадання вій не можна їх самостійно відривати або невміло користуватися пінцетом, в крайньому випадку, можна в інтернеті знайти поетапний алгоритм зняття штучних пучків.

Краще при носінні штучних вій робити перерви, даючи природним волосках відпочинок і зміцнюючи їх. Практикується носіння війок протягом трьох місяців, а потім їм дається відпочинок на два тижні. Краще виконувати процедуру нарощування у одного майстра, тоді він зможе точно сказати, коли потрібно буде робити перерву, враховуючи минулий стан вій до проведення процедури нарощування.

При виконанні корекції забороняється приклеювати штучні ворсинки до пушковим волосках, вони через свою малу довжину ще не в змозі витримати значну вагу нарощеного матеріалу. Під таким навантаженням природні волоски будуть прогинатися і можуть повністю випасти.

Нарощування повинно проводитися на дорослі вії, що знаходяться в стадії спокою, а якщо задіяти їх аналоги середньої довжини, то штучні пучки потрібно буде знімати в обов'язковому порядку через три тижні або провести планову корекцію.

Що вибрати: нове нарощування або корекцію?

Це рішення приймає майстер, він підходить до кожного свого клієнта індивідуально, для одних цілком достатньо буде провести корекцію вій, іншим же модницям доведеться пройти повторну процедуру нарощування. У кожному з цих двох випадків є свої плюси і мінуси:

 • Коригувати нарощені вії обходиться дешевше, ніж їх знову нарощувати.
 • За тривалістю процедури нарощування тривати довше.
 • Після корекції повторно зустрічатися з майстром буде потрібно вже через три тижні, тоді як після нарощування до його послуг можна не вдаватись протягом 2 місяців.
 • При корекції є можливість підібрати вії, за своїм виглядом і структурі ідентичні вже раніше приклеєним.

Поради, які допоможуть Вам дізнатися більше про корекцію нарощених вій:

Як часто потрібно робити корекцію?

Найчастіше це відбувається через 2 - 4 тижні після проведення процедури. Періодичність корекції власниця вій може визначати самостійно з досвіду раніше перенесених процедур. Чи часто потрібно проводити її? Відповідь на таке питання залежить від декількох факторів:

 • Правильність догляду за нарощеними віями.
 • Використання жирних кремів або лосьйонів для зняття макіяжу, або коштів на масляній основі, які розчиняють клей.
 • Швидке зростання природних вій.
 • Часте зіткнення нарощеного матеріалу з водою, мається на увазі не тільки умивання, а й пірнання під воду, часте відвідування басейну, відпочинок на морі.
 • Метод нарощування вій: штучні пучки випадають швидше, ніж нарощені поодинокі волоски.
Види корекції нарощених вій

Існує два способи проведення корекції:

 • Поресничное метод. При ньому роблять поресничное приклеювання до природних волосках в міру їх зростання. Він більш затребуваний, ніж такий вигляд.
 • Пучковий метод. Його застосовують при нарощуванні пучками: як тільки вії підросли, до них приклеюються нові штучні пучки.

Вибір одного з варіантів залежить від способу нарощування штучних волокон.

Техніка корекції нарощених вій

Первинна процедура проводиться через місяць після війкового нарощування, а якщо обраний пучковий метод, то вже через два тижні, найпізніше три. Після виконання трьох, максимум чотирьох коригувальних процедур штучні волоски слід повністю зняти.Краще зробити в цей проміжок відпочинок від 2 тижнів до 2 місяців.

 • Розчісування вій, в ході цієї процедури майстер виявляє ті вії, які скоро опаде.
 • Обробка кожної вінки або пучка спеціальним засобом для розчинення крему. Потім проводиться знежирення вій.
 • Усунення всіх штучних волосків, які закріплені на помітно підросли віях.
 • Приклеювання на звільнені природні вії нового штучного матеріалу, волоски повинні знаходитися на відстані 1 мм від основи.
 • Приклеювання нарощених пучків до знову відросло віям, які раніше вважалися пушковими.

Після проведення процедури вії будуть ідеально виглядати, навіть незважаючи на те, що частина природних їхніх побратимів буде загублена.

Чи можна корекцію вій поєднувати з іншими процедурами?

Щоб не втрачати часу даром і не приходити до майстра двічі пропонується провести ряд супутніх процедур. Справа в тому, що такий захід, як корекція, вимагає деякого перебування в спокійному стані після неї, щоб її клейова основа змогла повністю висохнути. Можна використовувати цей час з користю, поєднавши нарощування з вищипуванням брів і додання їм певної форми.Іноді відбувається поєднання цих процедур з фарбуванням брів і вій. В основному фарба наноситься тільки на пучки, розташовані в куточках очей, щоб зробити погляд більш глибоким потрібно використовувати туш, а якщо провести відразу ж фарбування волосків, то інші фарбувальні засоби не знадобляться.

Це цікаво! Відновлення вій після нарощування: основні способи і рекомендації

Як доглядати за рідними віями після зняття штучних?

В період відпочинку рекомендується виконувати ряд процедур по відновленню природних волосків, адже для них нарощування безслідно не проходить. Щоб повернути їх первісну красу і зробити густішими застосовують кілька способів:

 • За допомогою вимитого пензлика від старої туші наносити щодня масло, для відновлювальних цілей підійде оливкова, мигдальне, касторове і реп'яхову. Тримається це масляне засіб на віях протягом півгодини, залишати його на всю ніч не рекомендується, щоб не викликати набряклість.

 • Періодично робити компреси з відварів рослин, які благотворно впливають на зростання вій і зміцнюють їх.З цією метою можна використовувати ромашку, календулу, сік алое.

Добре б приймати спеціальні вітаміни для росту волосся і вій, це помітно б покращило їх стан. Дотримуючись нескладних правил догляду і не нехтуючи заборонами можна відтягнути час чергової корекції нарощених в салоні вій. Не варто часто вдаватися до такої процедури, краще періодично чергувати її з повним нарощуванням.

Залиште Свій Коментар