«Лисий погляд»: особливості нарощування вій

Зовнішність кожної дівчини - явище унікальне і прекрасне. Сучасні розробки в косметологічному напрямку мало не щодня пропонують підкреслити свою індивідуальність. Нарощування вій працює саме в цьому напрямку. До того ж, в даний час пропонується велика кількість видів нарощування і матеріалів, використовуваних в цьому процесі, що дає шанс не тільки вдосконалити свій образ, а й створити себе нову.

Види нарощування вій

 • Натуральний ефект. Один з найбільш обираних типів нарощування. З ним вії будуть чудово виглядати і в природному виконанні.
 • Ляльковий ефект. Подібний вид нарощування найчастіше вибирають молоденькі дівчата. На тусовках і дискотеках з такими віями ви будете центром уваги.
 • Лисий ефект. Цей вид нарощування дарує вам лисячий погляд.
 • Біличі ефект. Нарощуються вії нестандартної форми.
 • Розріджений ефект. Створює природний ефект, додаючи при цьому густоти віям.
 • Мультіцветние ефект. Нарощування прекрасно підходить до будь-якого яскравої події. До того ж, оригінальність образу вам забезпечена.

Принцип лисячого ефекту

Нарощені вії лисячий ефект візуальним образом допомагають подовжити форму очей, витягнути її, даючи ефект намальованих стрілок. Подібний тип нарощування допомагає створювати погляд більш притягальним і захопливою. Це досягається за рахунок пропорційного збільшення розміру вій від внутрішніх куточків. При цьому розмірність нарощуваних вій і їх протяжність вибирається майстром, виконуваних роботу.

особливості процедури

Відмінною особливістю такого виду нарощування є вибір війок різного розміру, що дозволяє візуально грати формою очі. Панянки, які мають круглий розріз очей, можуть без сумніву вибирати такий тип нарощування, так як куточок витягується, що робить погляд привабливим і сексуальним.

Схема лисячого ефекту виконується наступним чином: зовнішній кут обрамляється найдовшими віями, на центр йдуть вії стандартного розміру, а на внутрішню сторону століття залишаються короткі. Результат може залишатися на кілька тижнів, тому під час носіння нарощених вій дозволено відмовитися від щипців і туші, так як погляд буде без додаткових маніпуляцій красивим і виразним.

вибір матеріалів

Результат ефективної роботи, в першу чергу, залежить від вибору високоякісних матеріалів, придбати які можна в спеціалізованих точках продажу для перукарів. Виходячи з цього, вартість проведеної процедури не може бути занижена, так як економити в такому випадку не рекомендується. Можна витратити більш високий бюджет на нарощування вій, щоб довгий період насолоджуватися результатом, ніж заощадити і мучитися з обсипаються матеріалом.

Вибір матеріалів низької якості може позначитися і на здоров'я, так як контакт йде з одним з найбільш чутливих ділянок людського тіла - областю століття. Є ризик отримати почервоніння, дискомфорт і навіть алергічні реакції. Саме з цієї, яка визначає причини, необхідно довіряти професійним майстрам, які знають як свою справу, так і можливі наслідки неякісної роботи.

Який тип вій вибирають для створення лисячого погляду?

Щоб нарощені вії виглядали якомога природніше, зупиніть вибір на матеріалі довжиною 6-10 мм. Якщо ж вашою метою є більш феєричний ефект з кілька неприродним обсягом, вибирайте вії 14-15 мм.

Лисий ефект нарощування вій може ґрунтуватися не тільки на густоті і довжині наращиваемого матеріалу, але і від обраного типу вій. Їх можна розділити на кілька видів: соболині, шовкові, норкові й колонкові.

В даний час штучні вії мають в своєму складі лише набір синтетичних матеріалів першокласної якості, так як натуральні щетинки можуть викликати неприємні алергічні реакції.

Назва видів вій є досить умовним, так як їх позначення виходить не з виготовляється матеріалу, а зі структури і густоти. Наприклад, «норкові» вії виглядають, як природний обсяг, а шовкові дають об'ємний, вражаючий ефект. Саме ці два матеріали використовуються в разі створення «лисячого ефекту».

Наступне відео ознайомить Вас з різними ефектами нарощування вій:

Переваги і недоліки

Серед панянок, які практикують нарощування, "лисичка" - це один з найбільш часто обирають видів. Він підкреслює очі за рахунок візуального ефекту підводки.

Визначальний недолік полягає в тому, що подібний ефект нарощування підходить не всім представницям прекрасної статі через ефекту корекції форми, результатом якого є лисячий очей.

Як вже зазначалося, «лисичка» підійде, якщо у дівчини округлі очі або підняті куточки. За рахунок специфічної схеми нарощування форма очі витягується, а ваш погляд стає виразнішим і по-лисячі хитрим.

Упор на зовнішньому куточку ока створює «розкосі» очі, тому ті, у кого близько посаджені очі, можуть сміливо зупиняти свій вибір на цьому методі.

Нарощування вій лисячий ефект підійде для дівчат, що мають опуклу форму очей. Фото до і після:

Крім рекомендацій для дівчат, яким підходить даний вид нарощування, є кілька варіантів, коли лисий ефект не підходить. Цей тип нарощування вій не підходить, якщо:

 • мигдалеподібні очі;
 • широко посаджені очі;
 • азіатська зовнішність, в тому числі вузькі очі;
 • маленькі очі;
 • опущені зовнішні куточки.

схема нарощування

Подібна схема нарощування лисячого ефекту проходить через певні етапи.

 1. Обраний вами майстер видаляє і позбавляється від зайвого шкірного жиру з війок і області навколо очей за допомогою спеціалізованого лосьйону.
 2. Після очищає етапу в області століття розташовуються колагенові подушечки для того, щоб вії не злипалися між собою.
 3. Після підготовчих маніпуляцій майстер проводить сушку поверхні і починає нарощування.Це виходить за рахунок причеплення до вії штучного матеріалу у вигляді її продовження. При цьому майстер не чіпає ослаблені і тонкі волоски, які не здатні витримати додаткової ваги. Етап супроводжується регулярним розчісуванням і стеженням за процесом проробляється роботою.
 4. Процес завершується видаленням подушечок з колагену.

Догляд за віями

Якщо у вас є бажання надовго зберегти набуті вії «лисячий ефект», не варто нехтувати простими правилами поводження з ними:

 • не рекомендується терти очі руками;
 • намагатися спати на спині або правому або лівому боках, так як в противному випадку вийде контакт з постільними речами, що негативно позначиться на нарощених матеріалі;
 • перші кілька днів відкладіть візити в сауну або лазню;
 • умивання повинно відбуватися лише знежиреними косметичними засобами;
 • не рекомендується застосовувати жирний крем навколо області очей;
 • в процесі водних процедур не підставляйте обличчя під струмені води. Регулярне умивання також має відбуватися вкрай акуратно.

Якщо ви будете правильно доглядати за нарощеними віями і дотримуватися всіх рекомендацій, ваш проникливий погляд буде тривалий час радувати оточуючих.Носіння нарощених вій не повинно відбуватися більше півроку, після чого необхідна перерва в пару місяців. Під час наданого відпочинку вашим вія знадобляться доглядають вітамінні маски.

Крім того, звертайте увагу на досвід і кваліфікацію обраного майстра, від якого буде залежати якість виконаної роботи і ваш зовнішній вигляд.

Залиште Свій Коментар