Техніка мануального татуажу брів

Мануальний татуаж брів - метод нанесення на шкірний покрив об'ємного малюнка, який представляє собою імітацію справжніх волосків. У процесі маніпуляцій майстру потрібна була ручка-маніпула, що містить в собі чисту голку для одноразового використання. Волоски вводяться голками в поверхневий шари шкіри. Глибина посадки волоска менше, ніж в разі апаратної техніки. Татуаж, виконаний ручним способом, дарує вам об'ємні, чіткі, природні брови.

Ті панянки, хто знайомство починав з апаратної технікою, задають питання, що це таке - мануальний татуаж і в чому його відмінність з апаратним методом?

У порівнянні з апаратним татуажем, ручний татуаж набагато ефективніше і приємніше візуально, так як вібрує голка в машинці заважає отриманню рівних ліній. До того ж ручний спосіб здатний подарувати вам брови з ефектом 6D, який майстри застосовують при заповненні ділянок з меншою кількістю волосків. Процедура надає бровам більш природний вигляд, з менш хворобливими відчуттями і меншим ризиком отримання різних травм.

переваги татуажу

Багато дівчат зупиняють свій вибір саме на ручному методі виконання татуажу брів. До того ж, в даний час цілком доступно зробити образ натуральним, без накладання тонн косметики.Саме з цих причин можна сміливо назвати наступні переваги методики:

 • Широкий вибір голок-насадок в ручці-маніпулі. Цей аспект говорить про те, що у майстра є різноманітність інструментів для виконання своєї роботи. І хоча основний інструмент один, насадок може бути до 20 одиниць. Їх відмінність полягає в довжині і кількості голок в пучку. Майстер вибирає насадку, виходячи з індивідуальних особливостей шкірного покриву клієнта, бажаного виду брів і цілі татуажу, яка теж може бути різною (наприклад, маскування шраму або рубця).

 • Пошкодження шкіри зведені до мінімуму. Машинний спосіб татуажу передбачає більш глибоке проникнення під шкіру, ніж ручка-маніпула. Також прийміть до відома, що число проколів у ручки в 50 разів менше, що говорить про більш дбайливе проникненні інструменту в шкірний покрив.
 • Мінімальні больові відчуття. Цей аспект можна виділити завдяки особливостям застосовуваного інструмента, дія якого можна порівняти з вищипуванням волосків у брови. Однак, майстер зобов'язаний запропонувати місцеву анестезію, відмовлятися від якої або погоджуватися - вже ваш вибір.
 • Короткий період відновлення.У порівнянні з апаратним методам, мануальний татуаж заживає в рази інтенсивніше завдяки мінімальному травмування шкіри. До того ж не утворюється та сама «незручна» скоринка.
 • Багаторазове використання методики. Ручний татуаж не принесе вам не естетичних шрамів і рубців, якими чревата апаратна методика. Час його носіння дещо менше - 1-2 роки, однак постійне оновлення безпечно для шкіри.

 • Тон брів не змінюється. Колір здатний лише кілька потьмяніти, і лише в разі рідкісної корекції.

Протипоказання

Крім явних переваг існує і перелік протипоказань. Ручний метод татуажу заборонений в разі, коли:

 • період вагітності;
 • менструація;
 • наявність злоякісних і доброякісних утворень;
 • інфекція;
 • порушення психічного здоров'я;
 • цукровий діабет;
 • гостра стадія хронічних захворювань;
 • епілепсія;
 • порушення роботи кровоносної системи.

Необхідно враховувати, що краще зупинити свій вибір на фахівця, який спочатку навчався техніці мануального методу татуажу, так як майстра, раніше що спеціалізується на апаратній методикою, складно перевчити на використання ручки-маніпули.

Підготовка брів до татуажу

Перед тим, як приступати до сеансу ручного татуажу, заборонено вживання алкогольних напоїв. За тиждень до процедури не слід приймати лікарські препарати, що розріджують кров.

Приступаючи до процедури татуажу, майстер визначається з формою брів за допомогою олівця, виходячи з побажань клієнта. Також йде підбір бажаного пігменту і знеболення.

Техніка виконання процедури

 • Як уже зазначалося, для початку необхідно визначитися з формою, товщиною і кольором брів.
 • Майстер виконує аплікаційної знеболення. На цьому етапі необхідно поставити майстра в курс щодо ваших алергічних реакцій і проблем з шкірним покривом. Це допоможе вибрати прийнятний препарат для анестезії.
 • Так званий «чернетка» малюється на обличчі клієнта і допрацьовується з урахуванням побажань обох сторін.

 • Після всіх попередніх маніпуляцій майстер береться за маніпулу і промальовує волоски не прямими лініями, а об'ємними штрихами. Подібний метод надає шанс підібрати свою голку для кожної частини брови, що робить малюнок більш природним. Голка гнучка, тому пружинить на шкірі, а перманент буде зроблений лише через годину.

Скільки тримається ефект

Мануальна техніка може «носитися» 1,5-2 роки.Термін може бути менше в разі:

 • підвищеної жирності шкіри;
 • неправильного догляду за бровами;
 • частого скрабування шкіри і зловживань пілінгом.

Вікові клієнти довший період можуть насолоджуватися технікою ручного татуажу, так як регенерація шкірних покривів в зв'язку з віком уповільнена і її оновлення відбувається набагато довше. Пігмент не здатний витримувати частих сонячних ванн, відбувається його вигоряння і навіть повне зникнення. Саме тому не варто забувати про сонцезахисні окуляри в літній період і на відпочинку.

Догляд за бровами після татуажу

Процес догляду за бровками і їх поведінку після процедури можна розділити на кілька періодів.

1 день

Після процедури мануального татуажу краще податися додому і чекати того, коли зійде почервоніння. У той же день можливе виділення деякої кількості лімфи. Її можна прибирати ватним диском, змоченим в «хлоргексидину», інакше можливе утворення небажаної скоринки і менш яскравого колора брів.

2 день

На наступний день ваші бровки повинні потемніти, таким чином показуючи формування кольору і форми.

5 день

В цей час шкірний покрив почне проявляти ознаки лущення, з яким не потрібно боротися.Просто робіть зволоження шкіри навколо обробленої області кремом з додаванням «Токоферола».

6-7 день

Наступні пару днів пошкоджена область почне процес мікрорубцеванія. У цей період краще обробляти це місце «Актовегін» або іншим антисептиком.

7-14 день

Наступний тиждень область, на яку наносився татуаж, утворює плівку, за рахунок чого пігмент буде здаватися трохи блідіше.

15 день

Через пару тижнів колір збільшує інтенсивність, що дасть можливість оцінити результат роботи. Корекція необхідна в будь-якому випадку, задоволені ви роботою майстра чи ні.

необхідність корекції

Техніка мануального татуажу брів здатна впоратися з доданням вашим брівкам природної краси і доглянутості. Важливим моментом є проведення подальшої корекції ручним способом, так як процедура повинна проходить в 2 етапи. Другим заходом пігмент вводиться на поверхні, що дає можливість тривалий час насолоджуватися результатом маніпуляцій. До того ж, після місяця затягування ранок колір зберігається на 60%. Саме тому необхідно повторне оновлення пігменту.

Залиште Свій Коментар