Алмазне нарощування волосся Diamond Hair: розбираємося в чому секрет методу

Індустрія краси пропонує безліч варіантів, починаючи від масок і ополіскувачів, закінчуючи складними процедурами нарощування. Останньою розробкою спільної творчості французьких і російських вчених стала технологія Diamond Hair, створена на основі алмазних мікрочастинок. Дана методика буквально з перших днів завоювала популярність у знаменитостей.

Англійське нарощування волосся - перевірений часом спосіб отримання довгих і розкішних локонів

Сьогодні мова піде про англійську методикою нарощування волосся, яка з'явилася ще в 80-х роках минулого століття. Вона була винайдена перукарем Саймоном Форбсом з Британії. Майстер придумав спеціальний клей, який за певних умов прикріплював накладні пасма до рідних. Поговоримо про методику такого нарощування, його переваги, недоліки, ціною, протипоказання.

Бескапсульних нарощування волосся: вибір кращого способу

Нарощування волосся - процедура популярна. Красиві, довгі, блискучі локони завжди ловлять захоплені погляди оточуючих. Нові способи подовження шевелюри з'являються постійно, легко заплутатися в різноманітті методик. Сьогодні поговоримо про бескапсульних нарощуванні волосся, розкриємо секрети методики, позитивні, негативні сторони, способи догляду за шевелюрою після нарощування для продовження ефекту.

Бразильське нарощування волосся - бездоганний вихід проти вбогості шевелюри

Для отримання довгих, розкішних пасом існує бразильське нарощування волосся. Дана процедура відноситься до холодної способу нарощування, є безпечною і доступна практично всім. Що таке бразильське нарощування волосся Особливість даного методу - нарощування волосся вплітанням пасом. Така техніка зводить до мінімуму травмування натурального локона, тому її застосовують навіть у тих випадках, коли інші способи нарощування не дозволяються.

Чим відрізняється гаряче нарощування волосся від холодного - порівнюємо обидва методи

У прагненні наростити волосся багато хто замислюється про те, яке нарощування вибрати: холодне або гаряче. В обох випадках є свої переваги і недоліки. Щоб зрозуміти, який спосіб стане кращим варіантом, варто докладніше розглянути, що являє кожен з них. Суть гарячого і холодного нарощування Гаряче нарощування волосся відрізняється впливом високих температур на клеяться склади, за допомогою яких штучні пасма прикріпляються до природних.

Гелеве нарощування волосся: особливості процедури і тонкощі подальшого догляду

Ви хочете наростити волосся, але не знаєте, яку методику вибрати, куди звернутися, що потрібно знати, щоб не нашкодити шевелюрі? Наша стаття розповість вам про менш шкідливий, недорогому способі - нарощуванні за допомогою гелевих капсул. Що таке нарощування гелю Нарощування волосся з використанням гелевого складу з'явилося завдяки роботі фахівців, які вивчають властивості волосся.

Голлівудське нарощування волосся: секрети технології і чому вона так називається

Кожна дівчина, дивлячись на зірок телеекрану, задається питанням про те, як вони домагаються неймовірної краси локонів. Зараз така процедура стала доступна всім без винятку. Про секрети і особливості голлівудською технологією можна дізнатися далі в статті. Суть технології На сьогоднішній день методика голлівудського нарощування волосся стала однією з найбезпечніших і популярних серед відвідувачів салонів.

Іспанське нарощування волосся: розкішне волосся без втрат

Найпопулярніша на поточний момент процедура нарощування - іспанське нарощування волосся. Кожній модниці цікаво буде дізнатися про деталі способу, переваги та недоліки. Така процедура найменше псує власне волосся, так як відноситься до методик "холодного" впливу без застосування будь-якого термічного впливу.

Використовуємо накладне волосся на гумці для створення красивих зачісок в домашніх умовах

Щоб додати зачісці густоти і довжини швидко, представниці прекрасної статі використовують накладне волосся. Такі аксесуари як накладне волосся на гумці кріпляться на будь-яких ділянках голови. Вони допомагають подовжити чубчик, додають обсяг, а якщо використовуються прядки різного відтінку, можна отримати ефект мелірування або фарбування без застосування барвників.

Італійське нарощування волосся: довгі і розкішні локони без праці

Однією з найпопулярніших методик на сьогоднішній день є італійське нарощування волосся. Його затребуваність пояснюється тим, що результатом проведеної процедури є густі, довгі локони, які важко відрізнити від природних. До того ж такий спосіб називають одним з найбезпечніших гарячих технік нарощування.

Як наростити волосся в домашніх умовах - три найкращих способу

Домашнє нарощування волосся - одна з тих процедур, які дозволяють домогтися ефектного зміни способу за короткий термін і без особливих витрат. Виростити довгі локони виходить не у всіх, за термінами це дуже довго, а хизуватися розкішними довгими пасмами хочеться вже сьогодні. На допомогу приходять донорські пасма, які можна наростити не тільки в салоні у майстри за пристойні гроші, але і в домашніх умовах самостійно.

Як доглядати за нарощеними волоссям: ділимося секретами розкішного волосся

Красиві, довгі, густі волосся - мрія будь-якої дівчини. Погана екологія, шкідливі звички, неправильне харчування, щоденне застосування всіляких засобів для укладки є справжніми перешкодами на шляху до розкішної шевелюри. Незважаючи на таку велику кількість руйнівних чинників, сьогодні на вулицях міста можна зустріти красунь, що вражають перехожих довгими, густими, блискучими нарощеного волосся.