11 найсприятливіших днів для стрижок у грудні 2018 року

Грудень - місяць, завершальний рік. Це час, коли нас оточує передноворічна метушня і підготовка до різдвяних свят йде повним ходом. Важко придумати час вдаліше для тотальної очищення власного життя і всього, що нас оточує: від мотлоху у власному житлі до кінчиків власних нігтів і волосся.

3 правила вибору дня для стрижки

Для деяких відвідувачів салонів краси - стрижка важливий ритуал, спосіб змінити життя і підняти собі настрій. Тому такі клієнти серйозно підходять до вибору часу для стрижки. Воно вибирається згідно знаку зодіаку, місячним діб і іншим прикметам. Чому можна стригтися не кожен день? Для виконання стрижки, фарбування або інших модифікацій зачіски підходить не всякий день.

5 місячних рад для стрижок на все дні серпня 2018

Ще з давніх часів люди помітили взаємозв'язок місяця з людським організмом. Тому становлять спеціальні календарі, які відображали б положення нічного світила в різні дні. Волосся особливо чутливі до фаз місяця, тому для отримання хорошого результату перед стрижкою або фарбуванням варто підібрати підходящий для цього день.

6 причин відмовитися від ідеї стригтися самостійно

З давніх-давен вважається, що призначення волосся - акумуляція життєвої енергії, а не прикраса зовнішності, як більшість з нас думає. Чи можна підстригати волосся самій собі, які стародавні легенди щодо поводження з волоссям дійшли до нащадків і в чому їх зміст? Кожна дівчина задає питання про те чи можна підстригати саму себе Стародавні повір'я: можна чи не можна підстригати саму себе Факт, що через волосся люди отримують космічну енергію, заперечується навіть представниками сучасної науки.

7 правил стрижки волосся: коли можна стригти, а коли ні і чому

Згідно з деякими прикметами, для стрижки підходить не будь-який день. Вважається, що виконана в певний день зачіска може як нашкодити волоссю, так і поліпшити їх, надати сил. Крім того, прикмети оповідають про те, що якщо відвідати перукаря в "правильний" і день можна залучити удачу, здоров'я і добробут.

Сприятливі дні для стрижки та фарбування волосся на квітень 2018

Однією з найважливіших турбот кожної жінки є вибір стильної та сучасної зачіски. Волосся завжди повинні залишатися доглянутими і привабливими, від цього безпосередньо залежить загальний зовнішній вигляд. Крім переглядів модних буклетів, врахування рекомендацій провідних стилістів варто звертати увагу на місячний календар стрижок на квітень 2018.

До чого свербить права брова: прикмети, в які вірять

Людина відчуває свербіння брів з різних причин. Це можуть бути захворювання, стрес або навіть алергія, викликана косметикою, екологією і навіть шкідливими звичками. Однак наші предки вважали, що будь-яке явище, включаючи чешущіеся брови, - прикмета якогось явища в майбутньому. У це можна вірити чи ні, але традиційні передбачення набагато частіше збуваються, ніж помиляються.

Місячний календар стрижок і фарбувань: 31 рада підкаже, в який день жовтня 2018 року краще міняти свій імідж і зачіску

За допомогою цієї статті ви дізнаєтеся, яким є місячний календар стрижок на жовтень 2018, в які фази входить Місяць - новолуння, повний місяць, чверті, а також докладний розташування знаків Зодіаку. Крім цього, ми розповімо вам, будь несприятливих днів варто остерігатися, а які дні є сприятливими.

Місячний календар стрижок на липень 2018: особливості та корисні рекомендації

Місячний календар стрижок на липень 2018 допоможе вибрати відповідний час, коли можна підстригати шевелюру, щоб викликати позитивну енергетику і удачу. Оригінальна жіноча зачіска повинна бути зроблена під час сприятливих днів Під впливом того, яка фаза місяця, підбирається укладання і варіант стрижок.

Місячний календар стрижок на листопад 2018: 30 днів досконалості

Вплив супутника Землі на всі сфери життя - абсолютно доведено. Більшою мірою, ми помічаємо негативні або, навпаки, позитивні наслідки фази Місяця на власному організмі. Місяць впливає на людину, особливо на стрижку Часто ефект спостерігається у вигляді уповільненої або прискореного росту волосся.

Місячний календар стрижки волосся на квітень 2018

Місячний календар стрижок являє собою подобу звичайного календаря, з тією різницею, що в ньому будуть вказані сприятливі і несприятливі дні для стрижки. Якщо Вам потрібна, чи будуть грошові стрижки в квітні 2018, в який день можна поміщати перукаря, а коли з цим краще почекати, можна заглянути в календар.

Чи можна постригати в повний місяць - 4 фази Місяця і їхній вплив на жіноче волосся

Місяць робить певний вплив на організм людини і на зміни, які з ним відбуваються. Так, саме Місяць впливає на людину - при зміні зачіски. Помічено, що фази місяця впливають на бажання змінити зачіску Споконвіку відомо, що місячна фаза має прямий вплив на зачіску і активізацію волосся після неї.