Як проявляється хвороба Девержі, причини і лікування

Червоний власний висівковий лишай, відомий як хвороба Девержі, - це запальний процес, обумовлений порушенням утворення рогової речовини (захисного шару) в епітеліальної тканини. Зустрічається рідко. Відмінні риси: розвиток фолікулярного гіперкератозу (розростання захисного шару), ураження підошов ніг і долоньок рук, утворення бляшок жовто-оранжевого кольору.

Причини і лікування герпесу на голові

Герпес волосистої частини - нечасто зустрічається, досить складна форма патології. Вірус, потрапивши одного разу в організм, може рецидивувати. Запущений і невилікуваний герпес на голові вкрай небезпечний. Поняття Герпес має вірусний характер, проявляється у вигляді наповнених водою бульбашок на епідермісі. Найчастіше герпес вражає губи, щоки.

Причини і способи лікування демодекозу волосистої частини голови

Перебіг демодекозу провокує появу на голові лупи і дратує шкірний покрив. Захворювання також викликає інтенсивне випадання локонів. При демодекозі волосистої частини голови лікування призначається після всебічного обстеження шкірного покриву. Терапія хвороби проводиться з використанням препаратів місцевої та системної дії.

Причини і способи лікування дерматиту волосистої частини голови

Дерматит - це група шкірних захворювань, що характеризуються перебігом запального процесу в тканинах дерми. Патології розвиваються під дією внутрішніх і зовнішніх чинників. Дерматоз, симптоми і лікування якого залежать від причини розвитку захворювання, локалізується на різних частинах тіла. Дерматит на голові лікується за допомогою препаратів місцевої та системної дії.

Причини і способи лікування волосяного позбавляючи на голові

Помилковою є думка, що лишай з'являється тільки після контактів з хворою твариною або людиною. Власний лишай найчастіше передається генетично, а під впливом певних зовнішніх чинників набуває яскраво виражену форму. Що таке Фолікулярний кератоз, він же власний лишай, - захворювання, що вражає гирла сально-волосяних фолікулів.

Причини і способи лікування запалення волосяного фолікула

Висипання на шкірі завдають дискомфорт і неприємні відчуття. Справитися з проблемою нескладно. Гірше коли розвивається запалення волосяного фолікула - прогресуючий гнійний процес. Захворювання вимагає негайного лікування, в іншому випадку існує великий ризик розвитку важких ускладнень.

Причини появи червоних плям на голові і ефективні способи лікування

Шкірний покрив часто виступає в ролі своєрідного маркера, який вказує на наявність внутрішніх патологій. Однак в деяких випадках проблеми з дермою обумовлені іншими причинами. До них відносяться червоні плями на голові, які виникають при алергічної реакції, себорейному дерматиті, псоріазі або лишаї.

причини

Алергія на фарбу - досить часте явище у дівчат, які часто змінюють свій образ, надаючи своїм локонам різні відтінки. Як наслідок - опік від фарби для волосся, лікування якого треба проводити обережно, щоб не завдати ще більшої шкоди шкірі голови і шевелюрі. Шкідливі сполуки і феноли - тільки мала частина того, що може міститися в цьому косметичному засобі і провокувати імунну відповідь організму.

10 ефективних рецептів як запобігти випадання волосся у жінки

Багато жінок страждають від випадіння волосся. Причин цього явища чимало. Багато з них піддаються профілактиці і лікуванню. Важливо визначити якомога раніше початок алопеції, щоб швидко зупинити облисіння. Волосся в помірній кількості випадають кожен день. Але якщо випадання прискориться або зупиниться зростання шевелюри, то настає Реден волосяного покриву.

10 причин облисіння чоловіків і жінок: лікування та догляд

Догляд за волоссям необхідний всім. Правда це трохи складніше, ніж покупка модного одягу, прикрас або аксесуарів, однак, при бажанні, цілком здійсненно. Часом жінки скаржаться на рясне випадання волосся. Потрібно розуміти, що у них є свій життєвий цикл, коли він закінчується - волосся відмирають.

10 причин появи лупи

Лупа - неприємне явище, що має безліч причин. Причому, для чоловіків і жінок вони іноді відрізняються. Деякі з них піддаються лікуванню простіше, інші складніше. Але в будь-якому випадку, перед тим, як почати лікування, потрібно встановити причину. Зробити це потрібно при виявленні перших ознак, так як саме явище не зникне, а стан шкіри голови буде тільки погіршуватися, доставляючи значний фізично дискомфорт (крім естетичного).

10 причин появи ранньої сивини

Прийнято вважати, що сивина волосся з'являється в літньому віці. Але як підтверджують статистичні дані: її вік помолодшав. Більше 40% молодих людей до 30 років зіштовхуються з цією проблемою. На появу сивого волосся в ранньому віці можуть впливати різноманітні фактори Причини появи сивого волосся в ранньому віці у чоловіків і жінок на питання, чому сивина вражає і молоді волосся у вчених не однозначної відповіді.